Archive for Kasım, 2009

Orjinal Renault Anahtari ve Kumandaları

Renault Kumandaistinye elektronik anahtar & immobilizer Sistemleri 0532 637 79 15 Yine Aynı Şekilde Kumanda Tuşları Sık sık Bozulup Arıza veren Markalar Arasinda Gelen Orjinal Renault Kumandalarının Gerek Tuş Takımını Gerekse Kumanda Kasasını Kolaylıkla Temin Edebilirsiniz. Yine Aynı Şekilde İmmobilizer ve Program Kodlayıcılarımızla Yedek Anahtarınızıda Kumandalı Hale Getirebiliriz. Devamini Oku»

Fiat Doblo Albea Anahtari

Fiat AnahtariSTİNYE ELEKTRONİK ANAHTAR – KİLİT SİSTEMLERİ 0532 637 79 15 Özellikle Tek Botonlu Kumandaların Tuş Yırtılması Ve Bozulması Durumunda Kullanım Zorluğu Yaşayan Müsterilerimize Fiat Doblo – Fiat Albea – Fiat Palio Modellerinin Kumanda Kasası – Tuş Takımı ve Yedek Anahtarı immobilizer Makinalarımızla Programlayabilir Sizlere Kaliteli Güvenli Hizmet Sunabiliriz. Her Türlü Sorun veya Kumanda Arızalarında Bizimle İletişime Gecmeniz Rica Olunur.

Yedek Anahtar

yedek anahtarİstinye Elektronik Anahtar &  Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  İSTİNYE

Firmamızda Üstün Bilgi ve Tecrubeye Sahip Ustalar ile Bilgisayarlı Elektronik Anahtar Kodlayıcı Ürünlerimizle Müsterilerimizin Her Türlü Yedek Anahtar – Yedek Arac Kumandalarıyla Birlikte Bariyer – Kepenk – Otomasyon Sistemlerinin Elektronik Anahtarlarını Yedekleyebiliyoruz. Devamini Oku»

Motorsiklet Anahtari

Honda Motoristinye elektronik anahtar İSTİNYE  0532 637 79 15   Artik Vespa – Honda – Suzuki V.s Motorsiklet Markalarıda Oto Anahtarlarında Olduğu gibi İmmobilizer Anahtar Sistemine Geçmişlerdir. Motorsiklet Anahtarlarindada Kullanılan immobilizer Sistemde Artık Motorlar Herhangi Bir Şekilde Düz Kontak veya Kodlanmamış Sadece Anahtar Makinasinda Diş Açılmış Anahtarlar Tarafondan Çalıştırılamaz. Motor Yedek Anahtarlarınında Artık İmmobilizer Elektronik Anahtar Kodlayıcı Makinalarla Gerek Motora Bağlanıp Gerekse Mevcut Anahtardan Kopyalandığını Biliyoruz.

Devamini Oku»

Peugeot – Citroen

peugeot1Özen Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Peugeot – Citroen Serisi Kumanda Deformasyonu olarak Kullanicilarin En Büyük Sıkıntı Ve Sorunlarından birtanesi Kumanda Deformasyonu Tuş Takımındaki Kopmalardan Kaynaklanmaktadır. Firmamızda Her Türlü Kumanda Tahribatı – Arızası – Tuş Takımı Kopmalarına Karşı Her Türlü Çözüm Mevcuttur. Peugeot – Citroen Serilerinde Yaşanan bu olay artık Özen Elektronik Anahtar Tarafondan Çözüme ulaşmış ve Müşterilerimize Sunulmuştur. Devamini Oku»

Sonraki sayfa »