Archive for Aralık, 2009

Punto Anahtarı

Punto AnahtarıFiat Punto –  Fiat Stilo – Fiat Marea – Fiat idea – Fiat Linea – Fiat Fiorino Anahtarı ve Kumanda Sorunu olan Müsterilerimize büyük Bir Zevkle bildiriyoruz. Fiat Punto Anahtarı Artik Dakikalar icerisinde Kodlanıp Sizlere Teslim Edilebiliyor. Servislere Gitmeden Düşük Maliyetle Sadece Ruhsat Sahibi Olmanız Şartıyla Aracınıza Yedek Anahtar Veya Kumanda Yaptırabilirsiniz. Sizler için Büyük Bir Fırsat Olan Bu sistemde Araç Üzerine immobilizer Kodlama Makinamızla Bağlanarak Kayıp veya Çalıntı Anahtarlarınızı iptal Ederek sizlere Yeni Anahtar Verebiliyoruz. Tamamen Kayıp Olmuş Punto Anahtarı Ruhsat Sahibine Teslim Edilir. İMKANSIZ YOKTUR İŞİNİZ SADECE ZAMAN ALIR.

Doblo Anahtarı

Doblo AnahtarıFiat Doblo Anahtarı Piyasada Bir Hayli Fazla bulunan ve Özellikle Kumandalarında Sorunlar Yaşatan bir Model olan Doblo Anahtarının Gerek Tuş Takımı Gerekse Kumanda Kasasını Bizde Bulabilirsiniz. Tek Anahtarın Büyük Bir Risk olduğunu Hatırlatır kesinlikle Yedeksiz Anahtar Kullanmamanızı öneririz.  Doblo Anahtarı Yaptırmak Artık Çok Daha Kolay Tek Şartımız Ruhsat Sahibi Olmanızdır. Tüm Fiat Doblo Anahtarı ve Diğer Modellerinin Yedek Anahtar Yapımı Dakikalar Sürmektedir. İmmobilizer Kodlaması Dahil Servislerden Çok Daka Kısa Sürede ve Ucuz Yapılan işlem Sizlere sundugumuz en büyük Hizmettir.

Fiesta Anahtarı

focus anahtarıFord Fiesta Anahtarı Gerek internetin Forum Sitelerinde Gerekse Çevrelerinde Bu işin Yapıldığını bilmeyen insanlar Mevcut.  Kesinlikle Her Türlü Otomobil Anahtarı Ruhsat Sahibi Olmanız Şartı ile Çoğaltılır. Gerek Bozulan – Hazar Gören – Kırılan Çalışmayan Kumandalarınız Gerekse Kayıp Olan Çalınan Anahtarlarınız Olsun Her Türlü Sorunlarınızı Servisten Daha Ucuz ve Kısa Sürede Hallettirebilirsiniz. Şuanda Piyasada Ford Connect – Ford Focus – Ford Fiesta – Ford C Max Kumandası ve Anahtarı Mevcut Hem Ucuz Hem Orjinal. Devamini Oku»

Passat Anahtarı

Passat AnahtarıTüm VolksWagen Oto Anahtarları ve Kumandaları Kodlanarak Sizlere Sunulur. Passat Kumandası Tamiratı Orjinal Kasası Temin Edilir. Kayıp olan Anahtarlarınızı Otomobil Üzerine OBD üzerinden Bağlanarak etkisiz hale getirerek sizlere Yeni Anahtar Teslim edebiliriz. Volkswagen Passat Anahtarı – Yırtılan, Yıpranan Kumanda Kasalarınız Yenisi ile değiştirilir. Tek Anahtarı bulunan Müsterilerimize Garantili Yedek Anahtar Kodlanır. Tüm işlemleriniz için Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.

Kalos Anahtarı

Chevrolet AnahtarıÖzen Oto Anahtarı & Kilit Sistemleri Artık Kalos Anahtarı Kopyalamak Çok Daha Kolay Geliştirilen Yeni Makinamızda Chevrolet Kalos Anahtarı Kodlanabiliyor Araç Üzerindeki Tüm Sorunları Çözebiliyoruz. Kayıp veya Çalıntı Anahtarlarınızı Araç Üzerine Bağlanarak Etkisiz Hale Getirip Yine Aynı Şekilde Araca Bağlanıp Yedek Anahtar Çoğaltabiliyoruz. Tüm Bu İşlemler Bir Kaç Dakika içerisinde Hallediliyor. Servislere Gitmeden Çok Fazla Paralar Harcamadan Pin Kodu Gerekmeden Tüm Chevrolet Anahtarı ve immobilizer Sorununuzu Çözebiliriz. Tüm Bu İşlemleri Yaptırabilmeniz icin Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.

Sonraki sayfa »