Archive for Ocak, 2010

Polo Anahtarı

istinye Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Volkswagen Polo Anahtarı ve kumandasına ihtiyac Duyan Herkese Duyururuz. Polo Anahtarı ve Kumandası Yaptırmak artık Çok daha Kolay. Servislerde Çok Büyük Ücretler istenilen Volkswagen Anahtarları Almanya`dan Oto Şase Numarasına Göre Siparişle Uzun sürede ve uçuk Maliyetlere getirilmektedir. Bozulmuş Çalışmayan veya Çalışıpta Deforme olmuş Kumandalarınız Orjinali ile değiştirilir. Devamini Oku»

C4 Anahtari

istinye Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Piyasada Bir Hayli Fazla Bulunan Citreon C4 Serisi Kullananların En Büyük Sorun ve Sıkıntılarından birisi Kumanda Deformasyanu Tuş Takımı Yırtılmasıdır. Resimde Gördüğünüz Citroen C4 Anahtar ve Kumandaları Siz Müsterilerimize Sunulmuştur. Bozulmuş Kumandalarınızın Tamiri – Kırılan Tuş Takımı Bozulan Anahtarlarınızın Tamiride Mümkün Citroen Anahtari ve immobilizer Sorunları icin bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerek Yedek Anahtar – Gerek Kumanda Tamiri Gerekse Orjinal Kumanda Kasaları Mevcuttur.

immobilizer Anahtar Yapımı

istinye Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri İmmobilizer Anahtar Yapimi Hakkında Sizlere Özellikle Şunu Belirtmek isteriz ki immobilizer Anahtar Aracınızı Çalıştırdıktan Sonra Birdaha Bozulmaz veya Aracınıza Hiç Bir Zarar vermez. Sık Sık Karşılaştığımız Soruların Bazıları İmmobilizer Anahtar Yapımı Nekadar Güvenilir, immobilizer Anahtar Ruhsat Sahibi Olmayan Kişilere Yapılamaz, immobilizer Anahtar Yapımı Sırasında Bazı Modeller Direkt Anahtar Anahtarcıya Getirilerek Yapılabilir Bazı Araçlarda ise Kesinkez Araba Olmak Zorundadır. Devamini Oku»

Toyota Sustalı Anahtar

istinye Elektronik Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Resimde Gördüğünüz Tüm Toyota Modelleri Sustalı Anahtar Yapılır. Toyota Sustalı Anahtar Kumanda Yanı Sıra Yedek Anahtar Yapımı Orjinal kumanda Kasaları Firmamızda Mevcuttur. Toyota Yedek Anahtar ve Kumanda Sorunu Yaşayan Tüm Toyota Sahiplerine Garantili Hizmet vermekteyiz. Türkiye`nin Heryerine Tüm Toyota Modellerine Yedek Anahtar ve Sustalı Anahtar Yapılır. Ürünlerimiz 2 Yıl Garantilidir. Her Nevi Toyota Kumanda Tamiri – Çalışmayan Elektronik Anahtarlar Ve Çip Koybolmalarında Bize Danışınız. Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara Hiç Bir işlem Gerçekleştirilmez.

Ford Mondeo Anahtarı

istinye Elektronik Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Ford Mondeo Araçlarınızın Gerek Kumandasını Gerekse Orjinal Anahtarını Bizden Temin edebilirsiniz. Sustalı Anahtar Yapımı Dahil Olmak Üzere Eski Kumanda Ve Anahtarınızı Araç Üzerinden Silerek Etkisiz Hale getirme veya Sadece Yedek Anahtar Yaptırma gibi Her Türlü işlemleriniz Tarafımızca Yapılır. immobilizer Kodlama Makinalarımızla Bir kaç Dakikada Aracınıza Yedek anahtar Sustalı Anahtar yaptırabilirsiniz. Tek Anahtar kullanımının Büyük Bir Risk Olduğuğunu Hatırlatır Önlemini almanızı rica ederiz. Özellikle Kaskolu Araçlarda Yedek Anahtarı Olmayan Araçlara işlem Yapılmaz ve bedeli ödenmez. Ford Mondeo – Ford Focus – Ford Fiesta – Ford Connect V.b Tüm Ford Modellerine Orjinal Sustalı Anahtar veya Yedek Anahtar Yapılır. Ayrıntılı Bilgi için iletişime geçmeniz Rica Olunur. İstinye Elektronik Anahtar Ruhsat Sahibi Olmayan Kişilere Hiçbir işlem Gerçekleştirmez.

Sonraki sayfa »