Archive for Şubat, 2010

Skoda Fabia Anahtarı

istinye Elektronik Anahtar & immobilizer Sistemleri Wolkswagen – Seat – Skoda Modellerinin Gerek Anahtarı Gerekse Elektronik Yazılımları Aynıdır. Bu Araçların Hemen Hemen Bütün Anahtar ve Kilit Tertibatları Birbirlerine uyum Sağlamaktadır. Skoda Fabia Sustalı Anahtar Yaptırmak isteyen Kullanıcılarımız Orjinal Volkswagen Kumandasını Araçlarına Tanıştırabilirler ki Bu Sayede Araçlarına kaliteli Şık ve Kibar Bir Anahtar Yapmış Olurlar.

Bu Araçların Bütün Anahtar ve Kumandalarını Firmamızdan Temin Edebilirsiniz. Yıpranan, Bozulan Estetiğini Kaybeden Tüm Anahtarlarınızın Orjinal Kasası Elimizde Mevcuttur Direkt Kasa Değişimiyle Skoda Anahtarlarınız Yenilenir. Gerek Skoda Anahtarı Gerekse Skoda Sustalı Anahtar veya immobilizer Sorunları için Bizimle iletişime Geçmeniz Rica Olunur.  Eski Anahtarlarınız Araç Üzerinden Silinerek Kayıp Anahtarlar iptal Edilebilir. Tüm işlemler için Ruhsat Sahibi Olmanız Şarttır.

Renault Master Anahtarı

isitnye Elektronik Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Renault Master Aracınızın Anahtar veya Kumanda Sorunları Dakikalar içerisinde Çözülür. Arızalı Kumanda veya Anahtarlarınız Artık Problem Olmaktan Çıkmıştır. Renault Master Anahtarı ve kumandası ihtiyacı olan Herkes Bize ulaşabilir. Tamamen Kayıp Olmuş Master Anahtarı Araca Olduğu Yerde Müdahale Edilerek Kumandalı Anahtarı Yapılır. Yeni Aldığınız Aracın Anahtarı Tek ise Araç Üzerine Bağlanarak Eski Anahtarı iptal Edebilir Devre Dışı Bırakabiliriz. Her Türlü immobilizer ve Elektorink Anahtar Sorunları için Bize Ulaşınız. İstanbul`un Heryerine Gerek Alış Veriş Merkezlerinde Kalmış gerekse Otoparklarda Kalmış Tüm Araçlara Aynı Gün İçerisinde Müdahale Edilir.  Tüm Elektronik Anahtar ve İmmobilizer işlemleri Ruhsat Sahibi Olmanız Şartıyla Gerçekleştirilir.

Peugeot Partner Anahtarı

İstinye Oto Anahtari & İmmobilizer Sistemleri Peugeot Partner ve Citroen Berlingo Araçlarının Yazılımları ve Tüm Aksesuarları Aynıdır. Çabuk Yırtılan ve Tuş Takımlarında Yırtılmalar Oluşan bu Araçların Kumanda Kasalarını Temin Etmek isteyen veya Değiştirmeyi Düşünenlere Orjinal Kumanda Kasası Gönderebiliriz. Peugeot Partner Aracınızın Kırık Anahtarları – Kumanda Kasaları – Kayıp veya Çalıntı Anahtarlar Hakkında Hizmet Veren istinye Elektronik Anahtar sizlere Bu imkanı Sunmaktadır. Bizlerde Bunların  Gerek Yedek Anahtarı Gerekse Kumandalarını bulabilir sorununuzu Çözebilirsiniz.  İstanbul`un Heryerine Mobil Servisimiz Araç Ne Marka Olursa Olsun  Bulunduğu Yerde Her Türlü Otomobile  Müdahalemiz vardır. Peugeot Partner Kumanda – Yedek Anahtar – Kumanda Kasası ve immobilizer Anahtar Hakkında Detaylı Bilgi için Bizimle iletişime geçmeniz Rica Olunur.

Kumanda ve Anahtar Yapımı Sadece Ruhsat Sahibi Olan Kişi veya Kuruluşlara Gerçekleştirilir.

Seat İbiza Anahtarı

istinye immobilizer Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Seat ibiza Anahtarı ve Kumanda Sorunları icin Bizimle iletişime Geçiniz. Yazılım Olarak Volkswagen Grubu ile Aynı Olan Seat İbiza Anahtarı ve Kumanda Kodlaması Yapılır. Seat ibiza Kullanıcılarına Hic bir Aksesuar Takmadan Sustalı Anahtar Kodlanır. Özellikle Yeni Alınan Araçlarda Tek Anahtar Teslim Edilmiş Diğer Anahtarın Kimde Olduğu Bilinmiyorsa Araçtan  Sinilip Kullanılmaz Hale Getirilir ve Sizlere Yeni Anahtar Teslim Edilir. Seat ibiza Sustalı Anahtar, immobilizer ve kumanda Sorunları için Lütfen Destek Alınız. Herhangi Bir işlemde Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.

Hyundai Getz Anahtarı

istinye Elektronik Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Hyundai Getz Anahtarı Yaptırmak isteyen veya Yeni Aldığınız Aracın Yedek Anahtarı Mevcut Değilse Kafuanızda Soru işareti Kalmaksızın Anahtarı Arac üzerinden Silebilir Problemi Giderebiliriz. Unutmayın ki Tek Anahtar Büyük Risktir ve Tek Anahtarı Olan Araçlar Çalıntı Araçların Bedelini Kaskodan Temin Edemezler. Özellikle Hyundai Accent ve Hyundai Getz Anahtarı Sustalı Olmadığı icin Kullanıcılarına Taşıma Sıkıntısı Çektirirler. Sonradan Takma Alarm veya Kumandalarınız Sustalı Anahtar Haline Dönüştürülebilir. Hyundai Getz Anahtarı – immobilizer Sorun veya Sıkıntıları icin Bizimle iletişime Geçiniz. istanbul`un Her Yerine Mobil Servis Hizmetimiz vardır Otopark veya Yediemin Alanında Araçlarınıza Başında Müdahale Edilerek Anahtar Teslim Edilir. Tüm immobilizer Anahtar Yapımı Kumanda Çoğaltımı Ruhsat Sahibi Olan Kişi veya Kuruluşlara Gerçekleştirilir Aracı Kişilere Hiç Bir işlem Gerçekleştirilmez.

Sonraki sayfa »