Archive for Mart, 2010

Mitsubishi Anahtari

istinye immobilizer Anahtar & Elektronik Kilit Sistemleri 0532 637 79 15 Resimde Görmüş Olduğunuz Mitsubishi Orjinal Kumanda Kasası Firmamıza Gelmiştir. Özellikle Anahtarlığa Takma Kısmı Kırılan ve Taşıma Zorluğu Çektiren Anahtar Direkt Elektronik Devre Değişikliğiyle Çok Güzel Bir Görüntü Kazanmaktadır. Türkiye`nin Her Yerine Bir Telefon ile Gönderebileceğimiz Mitsubishi Anahtarı ve Kumanda Kasası icin bizimle iletişime Geçmeniz Yeterlidir. Anahtarınızı Göndererek Ek Bir Ücret Talep Etmeden Dişini açıp Devresini Yerleştirdikten Sonra Çalışır Şekilde Sizlere Gönderebiliriz. Mitsubishi Yedek Anahtar Yaptırmak için Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.

Hyundai – Kia Sustalı Anahtar

istinye Oto Anahtari & immobilizer Sistemleri 0532 637 79 15  Hyundai – Kia Sustalı Anahtar Kasası Firmamıza Gelmiştir. Gerek Yedek Parça Gerekse Elektronik Yazılım Olarak Tüm Programları Aynı Olan Hyundai ve Kia Modellerine Artık Sustalı Anahtar Yaptırmak Mümkün. Kumandası Ayrı Anahtarı Ayrı Olan Tüm Hyundai ve Kia Modellerine Hiç Bir Lehim işlemi Yapmadan Direkt Elektronik Devre Değişikliğiyle Sustalı Yapmak Artık Çok Kolay. Yukarıda Gördüğünüz Resimlerdeki Sustalı Anahtarı  Fabrikadan Orjinal Çıkışında Anahtar ve Kumanda Ayrı Kullanıcılarına Taşıma Zorluğu Çıkaran  Problemi Sorun Olmaktan Çıkarttık. Ayrıntılı Bilgi için Telefon veya E-Mail Gönderebilirsiniz.

Bariyer – Kepenk – Garaj Kumandası Kopyalama

istinye Elektronik Anahtar & Oto Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  Hemen Hemen Bütün Apartman – Garaj ve Kepenklerde Kullanılan Elektronik Anahtar Dediğimiz Kumanda Yapımı Firmamızda Mevcuttur. Oto Garaj – Bariyer – Kepenk ve Her Türlü Kumandaların Kodlama Ve Kopyalanması Tarafımızca Yapılır. Tüm bu Kumandaların Çoğaltılması için Bir Adet Kumandanın Olması Şarttır.  Mevcut Bariyer – Kepenk veya Garaj v.s Kumandasının  Bilgileri Elektronik Ortamda Kodlama Makinalarımızla Bir Kaç Dakika içerisinde Yedek Yapılmaktadır. Ayrıntılı bilgi İçin Bizimle İrtibata Geçiniz.

VolksWagen Caddy Anahtari

İstinye İmmobilizer Anahtar & Oto Kilit Sistemleri 0532 637 79 15 Wolksvagen Caddy Araclarin Anahtari ve Kumandasi Kullanicilarin Son Zamanlarda  Büyük Problemi  Haline gelmistir.   Caddy Anahtarı ve Kumandasi Artik  Sorun olmaktan Cıkti,  Gerek  Anahtar Gerekse Kumanda Tarafimizdan Temin Edilebilir. Deforme Olupta Bozulan Anahtar Taşıma Zorluğu Çıkarıpta Takma Yeri Dahi Kopan Tüm Volkswagen Araçların Orjinal Kumanda Kasası Elemizde Mevcuttur. Günlerce Servisten Anahtar Beklemek Artık Hayal Olmuştur. Ruhsat Sahibi veya Vekalet Aracılığı ile immobilizer Anahtar Yaptırabilirsiniz. Tamamen Kayıp Olan Araclarınızın Yapılması için Kurtarıcı ile Servise Gitmenize Gerek Yok Aracınıza Olduğu Yerde Müdahale Edip Sizlere Kumandalı veya Kumandasız Anahtar Teslim Edebiliriz.  Volkswagen Sustalı Anahtar – Caddy Yedek Anahtar – Kumanda Kabı ve Kumanda Arızaları için Bizimle iletişime geçiniz.Honda City Anahtari

istinye immobilizer Anahtar & Oto Kilit Sistemleri Honda City Anahtarı – Kumanda Kasası veya Orjinal Kumanda ihtiyacı Olan Tüm Kullanıcıların ihtiyacı Tarafımızdan Karşılanabilir. Özellikle Kumanda Kasası Kırılan veya Yıpranan Honda City Anahtari Tarafimizdan Temin Edilebilir. Kayıp veya Calinti Anahtariniz Arac Üzerinden Silinerek İptal Edilebilir. Hiç Anahtari Bulunmayan Honda City Araclarin Sifreleri Degistirilerek Yeni Anahtar Teslim edilir. Anahtari ve Kumandasi Ayri Anahtarlar Sustali Anahtara Dönüstülür. Honda City Yedek Anahtar ve Kumandasi Ruhsat Sahibi Olmayan Kisilere Kodlama veya Kopyalama Yapilmaz…

Sonraki sayfa »