Archive for Nisan, 2010

Peugeot Citroen Sustalı Anahtar

istinye elektronik Anahtar & immobilizer Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  Peugeot ve Citroen Kullanıcılarının Sustalı Anahtar Sorunu Çözüme Ulaşmıştır. Yukarıda Örneği Bulunan Sustalı Anahtar Kabı Citroen ve Peugeot iki Tuşku Kumandalı Anahtarlarına Birebir Uymaktadır. Sadece Elektronik Devre Değişikliğiyle Sustalı Hale Getirilen Citroen Peugeot 206 – 307 v.s Modellerine Sahip Kullanıcılar Anahtarlarını Sustalı Hale Getirebilirler. Bir Kaç Daha Modeli Bulunan Numuneler Yeni Üretim Olup Çok Kaliteli ve Şık Görüntüye Sahiptir. Tüm Peugeot ve Citroen Kumanda Kasaları ve Yedek Anahtarları icin Bizimle irtibata gecebilirsiniz. İstinye Anahtar Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara Anahtar Hic Bir işlem Gerçekleştirmez.

Kia Sportage Anahtari

istinye Elektronik Anahtar & Oto Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  Kia Sportage ve Hyundai Kullanıcılarının En Büyük Sıkıntıları Anahtar Taşıma Problemidir. Yukarıda Resmi Bulunan 3 Butonlu Kia Kumandaları Yan Tarafta Bulunan Sustalı Kumanda Kabına Direkt Olarak Oturtulur. Bu Şekilde Anahtar Taşıma Problemi Ortadan Kaldırılarak  Şık ve Güzel Görüntü bir Elde Edilmektedir. Yeni Nesil Araçların Sadece Kia ve Hyundai Değil Tüm Modellerinde immobilizer Anahtar Kullanılmaktadır. Sizlere Önerimiz Kesinlikle Yedek Anahtarınızı iyi Muhafaze Edin Yok ise En kısa Zamanda Temin Edin. Aksi Halde Aracı Elektronik veya Mekanik Olarak Hiç Bir Usta Çalıştıramaz Kurtarıcı ile En Yakın Servise veya immobilizer işi Yapan Meslektaşlarıma Götürmek Zorunda Kalırsınız Aracınızı Yedek Anahtarı Bulunmayan Araçlar Aracın Çalınması Durumunda Kasgodan hiç bir Hak Talep Edemezler.

Hyundai Santafe Anahtarı

istinye immobilizer Anahtar & Elektronik Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  Hyundai Santafe Jeep Kullanıcılarının Yedek Anahtar ve Sustalı Anahtar Problemleri Firmamızda Çözülür. Yukarıda Resmi Bulunan Her Türlü Hyundai Anahtarları Sustalıya Çevirebilirsiniz. Aynı Anahtar Modeli Kia Cerato – Kia Sportage Modellerindede Geçerlidir.  Bu Modellerde Yedek Anahtar ve Bir Adet Kumanda ile Firmamıza Gelmeniz Yeterlidir. Aracınızın Anahtarları Tamamen Kayıp Olsa Dahi Aynı Gün İcerisinde Yapılır Sizlere Teslim Edilir.

Sustali Anahtar

Bilgilendirme immobilizer – Oto Anahtarı – ve Sustalı Anahtar Yapılması Hakkında Sizlerden Çok Sık Sustalı Anahtar Hakkında Telefon Geldiğinden Dolayı Bilgi Vermek istedik. Sustalı Anahtar Nasıl Yapılır ? Modeli ve Markası Ne Olursa Olsun Orjinalinde Sustalı Anahtar Kullanılan Tüm Araçlara Zaten Tarafımızdan Orjinali Kodlanır . Devamini Oku»

istanbul immobilizer Anahtar

istinye immobilizer Anahtar – Oto Kilit Sistemleri Firmamız Otomobil Kullanıcılarının Anahtar ve Kumanda ihtiyacını Doğrudan Karşılar Hale Gelmiştir. Özellikle istanbul Alış Veriş Merkezleri – Plajlar – Orman v.s Yerleriyle Ünlü olan Bir Şehir Olduğundan Dolayı Kayıp Oto Anahtarları ile Meshurdur Şehrimiz. Herhangi Bir Yerde Anahtarı Kayıp Elektronik Anahtar Yani immobilizer Sisteme Sahip Araçlar için Bize Ulaşabilirsiniz. Aracınız Nerde Nasıl Ne Durumda Olursa Olsun Sorun Anahtar ise Çözüm Bizdedir.  Devamini Oku»

Sonraki sayfa »