Archive for Mayıs, 2010

Chevrolet Lacetti Anahtarı

istinye Oto Anahtarı & immobilizer Sistemleri 0532 637 79 15 Chevrolet Lacetti Kullanıpta Yedek Anahtarı Bulunmayan Müsterilerimize 10 Dakikada Anahtar Teslim Ediyoruz.  Tamamen Anahtarı Kayıp veya Yedek Kontak Anahtarı Bulunmayan Chevrolet Modellerinin Servislerdeki Fiyatı Bir Hayli Uçuk ve Anahtarı 15 iş Günü İçerisinde Teslim Ediyorlar. Biz İstinye Elektronik Anahtar Olarak Aracınızın Anahtarı Tamamen Kayıp olsa Dahi Hava Alanı, Otopark, Hacizli Araç V.s Tüm Sorunlarda Problemi Aracın Başında 1 Saatte Çözüyoruz. Chevrolet LAcetti Kumanda Kabı veya Yedek Anahtarı için Bizimle iletişime Geçiniz. Ruhsat Sahibi olmayan Kişi ve Kuruluşlara Hiç Bir işlem Gerçekleştirilmez.

Mercedes Kumanda Kabı

istinye Oto Anahtarı & immobilizer Sistemleri 0532 637 79 15  Mercedes Anahtar Kabı Firmamıza Gelmiştir. Tuşlarının Yırtılması ve Kumanda Arızası Meydana Gelen Mercedes Anahtarlarınız Yeni Hale Getirilir. Mercedes Anahtar Kabı Deformasyonu Smart Key Olarak Bilinen Resimde Gördüğünüz Modellerdir Tüm Mercedes Anahtarlarlarının Orjinal Kumanda Kabı Firmamızda Mevcuttur. Mercedes Anahtar Tamiri ve Anahtar Kabı için iletişime Geçmeniz Rica Olunur.

Yamaha fz6 fazer Anahtari

istinye Oto Anahtari & immobilizer Sistemleri 0532 637 79 15  Piyasada Rahatlıkla Bulunamayan Orjinal Motorsiklet Anahtarları Firmamızda Mevcuttur. Gümüş Alışımlı Logo Ve Anahtarlarıylı Tüm Motor Anahtarları Türkiye`nin Her Yerine Gönderilir. Yamaha Motorsiklet  Anahtarı Tamamen Kayıp Olsa Dahi Aynı Gün İçerisinde Anahtar Yapılır. Yamaha Fz6 Yedek Anahtarı için Bizimle ileşitime Geçiniz. Servislerinde Uçuk Fiyatlarla Uzun Zamanlarda Temin Edilen Bu Anahtarlar Ruhsat Sahibi Olmanız Şartıyla Sizlere Teslim Edilir.

Fiat Kontak Anahtarı

istinye Oto Anahtari & immobilizer Sistemleri (0532 637 79 15 )  Özellikle Taksilerde Kullanılan Fiat Albea Piyasada Bir Haylı Fazla Tercih Edilmiştir. Fiat Palio – Fiat Doblo – Fiat Albea – Fiat Ducato Modellerine 15 Dakikada Kontak Anahtarı Yapılır. Tek Butonlu Kumandaya Sahip Bu Araçların Sık Sık Kumanda Arızası Vermesi ve Kumanda Kabının Kırılması Olası Durumdur. Bahsedilen Kumandanın pili yine diger arabalardaki devreler gibi 2032 olup hemen her elektronik marketlerde bulabilirsiniz. Kumanda Tamiri ve Yedek Anahtar Yaptırmak isteyen Fiat Kullanıcılarının bizlerle derhal iletişime Geçmeleri Rica Olunur. İstanbul`un Herhangi Bölgesinde Tamamen Anahtarı Kaybolan Araçlara Servis Hizmetimiz Vardır. Kurtarıcı Problemi ve Zaman Kaybı Olmaksızın Sorununuzu Çözeriz. Ruhsat Sahibi Olmayan Kişi ve Kuruluşlara Hiç bir işlem Gerçekleştirilmez.

Bmw X5 Anahtarı

istinye Oto Anahtarı & Elektronik Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  Bmw X5 Anahtarını Firmamızda Yaptırabilirsiniz. Anahtar Tamamen Kayıp olsa Dahil Özellikle Hacizden Alınmış Hiç Anahtarı Olmayan Araçlaranıza Yerinde Müdahale Edilerek Kumandalı Anahtar Teslim Edilir. Yedek Anahtar Yapımı için Firmamızla iletişime geçmeniz Rica olunur. İstanbul`un Her Yerine Servis imkanımız Mevcuttur. Garantali, Güleryüzlü ve Orjinal Ürünlerimizle Hizmetinizdeyiz. Yapılan Her Türlü işlemde Ruhsat Sahibi Olduğunuzu Beyan Eden Evrakları Servis Elemanlarımıza Göstermeniz Gerekmektedir AKsi Halde Aracınıza Hiç Bir işlem Gerçekleştirilmez.

Sonraki sayfa »