Archive for Haziran, 2010

peugeot 206 sustalı Anahtar

Firmamıza 29-06-2010 Tarihinde istanbul Bostancı`dan gelen Birtan beyin peugeot 206 anahtarı tarafımazca sustalı hale getirilmiştir. Daha önce arkadaşının yaptırdığını ve o tavsiye üzerine geldiğini söyleyen birtan beyin anahtar resimlerini kendisininde rızası üzerine sizlerle paylaşmak istedik. Peugeot 307 – peugeot 206 – Citroen C3 kullanıcılarına yararlı olacağını düşündüğümüzden ve sustalı anahtar uygulamasına geçmek isteyen müsterilerimize iyi bir referans olacağından dolayı resimlerimizi sizlere sunduk. Yorum ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Mini Cooper Anahtarı

Mini Cooper Anahtarı 28/06/2010 tarihi itibariyle firmamıza mini cooper anahtarı gelmiştir. Sadece tuşlarının kopması ve kumandasının deforme olması sonucu Almanya`dan yeni anahtar sipariş edilmesi gerektiğini söyleyen servisler çok uçuk rakamlar istemektedir. Resimde görünen Mini Cooper Kumanda Kabı sadece elektronik devre değişikliğiyle anahtarınızı yeni hale getirecektir. Ürün tamamen orjinal olup çok şık görüntüye sahiptir. Mini cooper anahtarı – Mini Cooper Kumanda Kabı için bizimle iletişime geçiniz.

Astra H Anahtarı

Opel Astra H Anahtarı için anahtar yaptırmak istediğini söyleyen Türker Bey 28/06/2010 pazartesi günü firmamıza gelmiştir.  Yedek Anahtar olarak kendisine orjinal Opel Sustalı Anahtar yapılmıştır. Herhangi bir yedek anahtara ihtiyacı olan veya tamamen kayıp araçlarınız için yararlı olacağını düşünerek resimlerimizi sizinle paylaşmak istedik. Yeni alınan araçların eski anahtarları silinerek kafanızdakı soru işaretlerini gideriyoruz ve unutmayın ki tek anahtarı bulunan kaskolu araçların çalınması durumunda yedek anahtarı gösteremediğiniz taktirde hiç bir hak talep edemezsiniz. Her türlü immobilizer anahtar ve sorunları için  bizimle iletişime geçiniz.

Ford Fiesta Sustalı Anahtar Yapımı

Ford Fiesta Anahtarı 0532 637 79 15 Firmamıza ulaşıp 2010 model Ford Fiesta aracına sustalı anahtar yaptırmak isteyen MertKocaağa istanbul Yeşilköy tarafından aracı ile gelip anahtarını sustalı yaptırmıştır. Kendisi çeşitli forum sitelerinde yaptığımız işlerin güzelliği bunun yanında çeşitli tavsiyeler üzerine geldiğini ifade ettikten sonra 15 Dakika içerisinde dilediği gibi bir anahtar yapıp kendisine teslim ettik. Bu yukarıda gördüğünüz sistem tüm ford modellerine uygulanmaktadır bir başka kullanıcılarımıza yararlı ve güzel bir örnek olduğunu düşündümüğümüz için sizlerle paylaşmak istedik. tüm Ford Anahtarı ve Kumanda sorunu için bizimle ileşitişime geçebilirsiniz.

Kia Sportage Sustalı Anahtar

Kia Sportage Sustalı Anahtar 0532 637 79 15  İzmir Güzelyalı`dan Firmamıza internet üzerinden ulaşan Levent Tosayı sportage anahtarı olduğunu ve Sustalı Anahtar yaptırmak istediğini söyler. Kendisi anahtarını ve kumandasını bize kargoladıktan sonra kendisinin anahtarını Sustalı Anahtarlık yaptık ve örneklerini bir başka kia Sportage – Kia Sorento ve Hyundai kullanıcılarına örnek olması amacıyla sitemizye yayınladık. Şuanda makine parkurumuza kattıgımız yazılımlar sayesinde Kia grubuna görselligi üst seviyelerde garantili ürünler kattık. Yukurıda gördügünüz tarzda bir anahtar sahibi olmaniz çok basit Türkiye`nin heryerine bu şekilde uygulamamız mevcuttur. Ayrıca Kia Sportage uzaktan kumanda üzerindeki pili standarttır vidası bile bulunmuyor ortadan ikiye ayırarak değiştirebilir hemen saniyesinde kullanıma başlayabilirsiniz. Yorum ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Sonraki sayfa »