Archive for Temmuz, 2010

Hyundai Elantra Sustalı Anahtar Yapımı

Firmamıza Google Arama Motoru sayesinde ulaşan Denizli il Müftülüğünden Adnan EĞDİR beyin 2005 model hyundai Elantra aracına tarafımızdan sustalı anahtar yapılmıştır. Yukarıda gördüğünüz resim örnekleri harici hyundai kullacılarına gerekli bilgiyi vermek amaçlı paylaşılmıştır. Türkiye`nin her bölgesine kargo aracılığıyla hizmetimiz mevcuttur. Anahtar ve kumandası ayrı olan hyundai ila kia modellerine bu uygulama gerçekleştirilir. Hyundai Yedek anahtar ve kumanda sorunu için bizimle iletişime geçmeniz rica olunur.

Ford Connect Kumanda Kasası

Yukarıdaki resimlerde gördüğünüz 2 tuşlu, 3 tuşlu ev 4 tuşlu ford connect kumanda kasaları vidasız ve geçme olduğundan dolayı belli bir zaman içerisinde dağılmaya başlamaktadır. Anahtarlığa takma yeri kırılan ve taşıma zorluğu çıkartan bu kumanda kimi ford kullanıcıları tarafından anahtarın üzerine japon yapıştırıcısı ile sabitlendiğini bile gördük. Devamini Oku»

2010 Model Kia Cerato Sustalı Anahtar Yapıldı

Firmamıza istanbul Eminönü bölgesinden ulaşan Yavuz bey Kia Servisi başta olmak üzere çeşitli bir çok anahtarcılara uğrayarak aracına hiç bir parça ve alıcı taktırmadan sustalı anahtar yaptırmak istediğini belirtmiş ancak bir sonuca ulaşamamıştır. Google aramalarından firmamıza ulaştıktan sonra sorunu çözülmüştür. Yurarıda gördüğünüz anahtarın kesilme sebebi immobilizer anahtar olduğu için çipini sustalı anahtara yerleştirmek içindir. Araca hiç bir parça sökülüp hiç bir parça takılmadan orjinal kumandaya lehim dahi vurmadan yapılan anahtar uygulaması beğeninize sunulmuştur. 2010 modellere yaptığımız ilk uygulama büyük bir ilgi görmektedir. Türkiye`nin her yerinden bizlere ulaşabilir bu işlemi yaptırabilirsiniz.

Fiat Doblo Anahtar Kasası

Ticari araçlar arasında bulunan Fiat Doblo ve Taksi kullanımında sık sık tercih edilen fiat albea modelleri için kırılan ve kullanışsız hale gelen anahtarın bilgisini size vermek istedik.  Günlerce ellerden düşmeyen sık sık şöför değiştiren modellerde daha sık görülen bu arazı için üzülmenize gerekyok. Firmamızda resimlerdede gördüğünüz gibi orjinal fiat doblo anahtar kasası ve fiat albea kumanda kabı mevcuttur.  Bu arıza ve uygulama Doblo, albea, Palio modelleri için geçerlidir. Kumanda tuşunun basmaması, anahtarın kırılması v.s  durumlarda servisler yerine bizimle irtibata geçerseniz aradaki fiyat farkı sizleri bir hayli şaşırtacaktır.

Honda Kumanda Kabı

Ekte görmüş olduğunuz honda kumandalarının anahtarlıklara takılma yerleri kırılmaktadır. Bunun yanı sıra pil yatağının deforme oluşu en ufak bir darbede pilinin kurtulup düşmesi sonucu kullanıcılara sorun yaşatan bir modeldir. Ürünümüz göründüğü gibi orjinal ve şık bir görüntüye sahiptir. Pil yatağı sorunundan dolayı arka tarafı kapalı üretilerek problem giderilmiştir. Piyasada çok sayıda bulunan honda grubunun hemen hemen tüm araçlarında kullanılan bu ürün taşıma zorluğu ve arızasından dolayı yenilenmemelidir. Türkiye`nin her bölgesine kargo ile Maximum bir günde teslim edilerek ürünümüze sahip olabilirsiniz.

Sonraki sayfa »