Archive for Ağustos, 2010

Skoda Octavia Sustalı Anahtar

Audi, Seat, Skoda ve Volkswagen Grubu Araçların En büyük Arızası Anahtar ve kumanda Sorunlarıdır. Işığı Yandığı Halde Elektronikçilere veya Servislere Götürüldüğü halde Çalışıyor Hiç Bir Problemi Yok Cevabını Alan Kullanıcılar Kumandanın Aracı Çalıştırmadığını Görür. Arıza Bu Araçların Kronik Rahatsızlığıdır Yukarıdaki Gördüğünüz Skoda Octavia Kumandalı Anahtar Tamir edilip Siirt 3. Komando Tugayı Topçu Taburu Personelli Olan Kişiye Gönderilmiştir. Devamini Oku»

Polo Sustalı Anahtar Yapımı

istinye immobilizer Anahtar & Elektronik Kilit Sistemleri 0532 637 79 15  2006 Model Arac Sahibi Olan Volkswagen Kullanıcıları ve özellikle belirtmek isteğimiz Hyundai Kullanıcıları Bu Durumdan Oldukça Rahatsız. Günümüz Teknolojisinde Halen Daha Anahtar ile Şöför Kapısını Açıp Arabasına binen Araç Sahiplerine Çözümü Sunduk.  Araca Aç-Kapa Sisteminı 55 T.L`ye Taktıran Volkswagen ve hyundai Kullanıcıları anahtar ve kumundasını bize getirdiği Taktirde Yukarıda görmüş olduğunuz uygulama gerçekleşmektedir. Volkswagen Bora, Golf ve Passat Kumandalarından zerre kadar farkı olmayan uygulamamız Sizin beğeninize sunulmuştur. İstinye Anahtar Olarak Sizlerin zevkine göre yaptığımız tasarımlarımızla daima yenilenerek hizmetimize devam etmekteyiz.

Citroen C4 Kumanda Tamiri

Firmamıza Yine Google Aramaları  Sayesinde Edirne`nin Keşan ilçesinden ulaşan Ümit Bey`in Aracının Anahtarı Tamir Edilmiştir. Tuşları Yırtılan, Sustası Bozulan ve Açılıp Kapanmayan anahtar Tarafımızca Yenilenmiştir. Uçuk Rakamlarda Yeni Anahtar Satan Servisleri Kesinlikle Önermiyoruz Elektronik Devresinde Problem Dahi olmayan bu Anahtarları Yeniliyoruz. Citroen C4 Kumanda Tamiri için anahtarlarınızı Şehir dışından Kargolamanız Yeterlidir. Burada sizlere net olarak arızanın nasıl gerçekleştiğini ve nasıl çözüleceğini gösterdik. Citroen`in bütün modellerinde başınıza gelecek kronik diye tabir ettiğim bu hata için servislerden destek almanız sizlere yüksek faturalar ödettirecektir. 

Laguna Kart Arızası

istinye oto anahtari & immobilizer sistemleri (0) 532 637 79 15  Laguna Kart Arızası ve Onarımının yapılmadığını söyleyen Renault Yetkili Servisleri kullanıcıları yanlış yönlendirmektedir. Servislere inanan Renault Sahipleri Çeşitli Forum Sitelerinde Renault Laguna Kart Arızası Tamir edilemez yenisinin Fransa`dan gelmesi gerektiğini yazmaktadırlar. Devamini Oku»

Fiat Punto Kumanda Tamiri

istinye immobilizer Oto Anahtarı 0532 637 79 15  Google Arama Motoru Sayesinde Türkiye`nin Her Bölgesine hizmet veren firmamız Güneydoğu Bölgesinden Kargo ile gönderilen Fiat Punto Sustalı Anahtarı Tamir edilmiştir. Suya düştüğünü ve çalışmadığını söyleyen müsterimiz servis fiyatını pahalı bulduğu anahtarını bize yolladı ve sorunu çok daha düşük ücrete çözülmüş oldu. Fiat Punto Anahtarı veya Fiat Kumanda Tamiri için Bizimle İletişime Geçebilirsiniz.

Sonraki sayfa »