Archive for Eylül, 2010

Honda city kumanda kabı

Orjinal Honda city kumanda kabı firmamızdan temin edilir. Anahtarlık takma yerinden kırılan, düştüğünde pil yuvası dağılan ve rengi degisime uğrayan honda city kumandasının boş kabını alıp elektronik devsini içine monte ederek yeni bir kumandaya sahip olabilirsiniz üstelik çok daha hesaplı fiyata ayrıca araştırma yapan anahtarı ile kumandası birbirinden bağımsız olan kullanıcısına anahtarlık kullandırtmak zorunda kalan araç modelinin anahtarı yeni nesil honda anahtarı ile değiştirilerek daha modern ve şık görüntü elde edecek hale getirilir. Honda city kumanda kabı, honda city sustalı anahtar, honda city yedek anahtar icin bizimle iletişime geçiniz.

ford fusion sustalı anahtar

Ford fusion icin sustalı anahtar yapılabilir mi ? sorularına hemen hemen tüm ford bilgi ve paylaşım siteleri başta olmak üzere  çeşitli forum sitelerinde bu soruya sık sık rastlamaktayız. Firmamızın garantisinde bulunan orjinal ford sustalı anahtar modeli ve markası ne olursa olsun tüm fordlara immobilizer anahtar makinası ile araca tanıştırılır. immobilizer arızası, anahtar bozulması, immobilizer iptali gibi cevaplarla karşı karşıya kalanlar bu konuda oldukca tedirgin olduklarını gördük. Ancak Yapılan tüm işlemler sizin yanınızda ve maximum 15 dakika içerisinde yapılıyor Ford fusion sustalı anahtar yaparken sadece aracın kendi kullanma klavuzunda bulunan kumanda kodlama prosedürü uygulanarak bu işlem gerçekleşir ki bunu bizzat kendiniz dahi yapabilirsiniz. Unutmayalım ki ford kumanda kodlama aşamasında araç kumandayı ya tanır uyum sağlar ve çalışır yada hiç çalışmaz immobilizer ve kumanda olayında yansanayi ürün kullanımı mümkün değildir aksi halde elektronik ortamda birbirlerine uyum sağlayamazlar ve olumlu bir sonuca ulaşmak mümkün olmaz. Ford fusion sustalı anahtar hakkında düşünceleriniz, sorularınız veya önerileriniz için konuya yorum yazabilir bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daihatsu Anahtarı

Daihatsu oto anahtarı için aracınız ile gelmenize gerek yoktur. Ruhsat fotokopisi veya aslı ile aracın sahibi olduğunuzu belgelemeniz taktirde yeni çıkan programlarımızla daihatsu anahtarı 5 dakika içerisinde resimde gördüğünüz gibi orjinaliteden taviz vermeden yapılmalıdır. İstinye anahtar olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek mühendistlerin çıkardıkları program ve makinaları müsterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yeniliyoruz. Daihatsu anahtarı için yetkili servis aracılığıyla yüksek ücretler ödemeden çok daha makul fiyata anahtarınızı yapabiliriz. Türkiye`nin her yerine korgolama islerimiz vardır.

Peugeot 207 Sustalı Anahtar

Peugeot 207 serisini sustalı anahtar olarak kullanıcılarına sundu. Ancak peugeot 307 ve citren c3 ile aynı olan anahtar verdiği tüm rahatsızlıklar ve arızaları aynı şekilde devam etti. Sustalı anahtar üzerinde bulunan aç kapa tuşlarının tırnak darbelerine dayanamayıp yırtılması, tuşa basıldığı halde anahtarın atmaması çok defa görülmüştür. Araçlarını hassasiyetle kullanan peugeot sahipleri servise durumu bildirdiklerinde yeni anahtar ücreti cevap olarak sunuluyor kendilerine ancak aynı uygulama sizin araçlarınız içinde geçerli peugeot 207 sustalı anahtar yapımı veya kumandasında hiç bir sorun bulunmayan ancak sadece dışı bozulan, görüntüsü kaybolan bu tür problemler icinde peugeot anahtar kabı firmamızda mevcuttur. Ürünlerimiz orjinal valeo olup garantilidir sadece 5`de bir fiyatına tüm bu sorunlardan kurtulabilirsiniz.

Toyota Corolla Sustalı Anahtar

Anahtar modellerinde değişime gitmeyen Toyota firması kullanıcılarının olumsuz görüşlerini alsada Türkiye`de çok tercih edilen araçların başında gelmektedir. Toyota corolla anahtarı normal araçlara nazaran çok daha uzundur en büyük arızalarından olan kopması ve anahtar kasasının dipten kırılması bir çok kullanıcının başına gelmiştir ki gelmeyede devam etmektedir. Toyota avensis sustalı anahtar uygulaması aynen corolla modelinede uygulabilmektedir.  Yetkili servislere müracaat edip yeni anahtar getirmenizi önermiyoruz. Tuş takımı kopması ve anahtar kabı kırılmasında bu uygulamayı ısrarla öneriyoruz düşük maliyet, rahat kullanım ile şık görüntü icin bizimle iletişime geçiniz.

Üst tarafta bulunan resimlerin yanı sıra yeni nesil uzaktan kumandalı değişiklik gösterdiğinden bizimde tasarım ve kalıplarımız değişti artık günümüzde müşterilerimize sunduğumuz toyota anahtar orjinal kalitesinde aşağıdaki videoyu izleyip detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Sonraki sayfa »