Archive for Ekim, 2010

Elektrikli Arabalar İcin Şarj istasyonu

Son zamanlarda gerek yazılı gerekse görsel reklamlarda veya haberlerde dinleyip izlediğimiz Elektrikli Arabalar icin ilk şarj istasyonu kuruldu. İstanbul Büyükşehirde 2011 yılında hizmete başyalacak olan elektirikli araba şarj istasyonu istanbul büyükşehir belediyesi otoparkında inşa edildi.

Belediye Sarayına kurulan istasyonu istanbul Enerji A.Ş Genel Müdürü Adnan Çelik, İspark Genel Müdürü Kadir Gurbetçi, Elektrikli Arabalar San. Ve Tic. A.Ş. Yöneticisi Atıf Ömer Atlı ile tanıtıldı. İleriki  günlerde bu şarj istasyonları İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin  İSPARK otoparklarında inşaa edilmesi için  çalışmalar yapılacağını ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin bilgi işlem kuruluşu olan BELBİM personeli tarafından tüm şarj üniteleri arasındaki bağı kuracak bir işletim sistemi tasarlanacağını anlatan Çelik, bu şekilde şarj ünitelerinden hizmet almak isteyen değişik GSM kullanıcılarına herhangi bir problem olmadan şarj imkannından faydalanacağının sözünü verdi. Devamini Oku»

Opel Corsa C İcin Sustalı Anahtarlık

Opel corsa anahtarı icin tuş takımı ve kumanda kabı değiştirmekten yorulan Opel Corsa C kullanıcılarına müjde. Yeni ürünlerimizi sizlerde tanıtmaya devam ediyoruz. Opel Astra g sustalı anahtar uygulamasının ardında şimdide Opel Corsa C icin üretilen sustalı anahtarlik sizlerin beğenisine sunulmuştur. Önümüzdeki günlerde her türlü oto anahtarı icin bu uygulamalar gerçekleşecektir. Devamini Oku»

Fiat Doblo – Albea – Palio Sustalı Anahtar

Uzun süredir müsterilerimizin Fiat doblo, albea ve palio modelleri icin sustalı anahtar yaptırmak istiyorum sorusuna malesef demek zorunda kalıyorduk. 30/10/2010 tarihiTürkiye`de gerek ticari gerekse hususi olarak kullanılan ve tercih edilen fiat modellerine artık Sustalı anahtarlık yapımı mevcuttur.

Mevcut anahtarı kesmeden, araca herhangi bir alıcı devre takmadan, immobilizer iptali veya immobilizer anahtar kopyalama gibi işlemlere mağruz bırakılmadan taşıması kolay görüntüsü şık olan bu ürüne Türkiye`nin her yerinden ulaşmanız mümkün. Yaptığımız bu uygulamanın önümüzdeki günlerde büyük bir yankıya sebeb olacağını umuyoruz. Artık Fiat Doblo, Fiat Albea ve Fiat Palio icin sustalı anahtar yaptırmak hayal olmaktan çıkmıştır. Ürünün Üzelliklerine Gelince Gümüş Logo, Kırmızı Led ve Orjinal anahtar ucu`ndan ibarettir.

Citroen C2 Anahtarı

Tüm tanıtımlarımızda yaptığımız arızaların tümü bu aractada kendini göstermiştir. Citroen c2 aracım var  anahtarım deforme oldu, citroen c2 aracımın tuş takımı parçalandı, citroen c2 anahtarı düğmeleri delindi v.s sorunlarla sık sık karşılaşan istinye anahtar bu konudada çözüme ulaşmıştır.

2 Yıl garantili ve orjinal valeo ürünleri ile birlikte üretici standartlarındaki maximum kalite düzeyinden taviz vermeyen firmamız piyasadaki liderliğini korumaktadır. Citroen ve Peugeot yetkili servislerine oto anahtarı temin eden  ve yetkili müdürlerin teşekkürüne mağruz kalan istinye anahtar ucuz, kaliteli ve güvenli hizmeti sizlere sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır. Devamini Oku»

Hyundai Getz Merkezi Kilit

Hyundai Getz merkezi kilit sistemi anahtar ile çalışmaktadır. 2006 model hyundai kullanıcısı olan Ersin Bey`in  aracına oto merkezi kilit montajı yapılıp kendisine sustalı anahtar uygulaması yapılmıştır. Full araç diye tabir edildiği ancak anahtar kullanımının saçma olduğunu dile getiren oto sahiplerine firmamızın hitmeti büyüktür.

                Volkswagen ve Hyundai özellikle bu konuda en sıkıntılı üreticilerdendir. 2006 araçların yanı sıra volkswagende 2008 polo araçlarında dahi merkezi kilit kumandası bulunmayan araçların sahipleri bir hayli sıkıntılı günler geçirmektedir. Aracın orjinalliğini  bozmadan sadece bir aç-kapa sistemi ile bu problemi ortadan kaldırabilirsiniz. Bu sayede aracınıza uzaktan kumanda sistemi ile müdahale edebilir dilerseniz anahtar ve kumandanızı bir araya gitirip şık bir ürüne sahip olabilirsiniz.

Sonraki sayfa »