Archive for Kasım, 2010

Seat Leon Yedek Anahtar

seat leon modeli icin yedek anahtar

Seat Leon yedek anahtar ihtiyacı bulunan tüm seat kullanıcılarına sevindirici bir haber vermek istedik. Yeni geliştirilen immobilizer programı ile artık 2010 modelleri dahi kopyalanabilen seat leon anahtarı icin yedek yaptırmak problem olmaktan çıkmıştır. Doğoş otomotiv tarafından Almanya`dan sipariş edilen anahtarın hemen hemen maliyedi 400 T.L civarındır ki bu fiyat oldukçü yüksektir.  Sadece 15 dakika gibi kısa bir sürede programlama yapılarak tarafınıza teslim ettiğimiz ürün için bizleri aramanız yeterlidir. Aracınızın ikinci sahibiyseniz ve tarafınıza teslim edilmeyen yedek sizleri büyük bir tehlikeye sokmaktadır. Yeni nesil araçlarında seat sustalı anahtar uygulamasına yanı katlanabilir sisteme geçmiştir ki bu terçih kullanıcıları bir hayli memlun etmiştir. Son olarak Seat leon yedek anahtar için veya tamamen kayıp olan park halinde bulunan araçlar için servislere büyük paralar ödemeyin kaliteli, güvenli, orjinal ürünlerde aynı gün içerisinde sizlere bu hizmeti vermekteyiz.

Opel vivaro anahtar kabı

Elektronik ve mekanik tüm aksamı renault traffic ile aynı olan aracın tüm parçaları ortaktır. Opel vivaro anahtarı için araştırma yapan internet kullanıcılarının sorunu büyük ihtimalle kumandalı anahtar üzerindeki lastiğin yırtılması ve bu yırtılmadan dolayı bozulan kumanda butonlarıdır. Bu sebeble servislerden medet umarak sorunu bildiren bazı müsterilerimize 110 euro gibi büyük bir ücret ile anahtar teslim etmek istediklerini biliyoruz. Kesinlikle böyle bir uygulamayı tasvip etmemekteyiz ki sadece yapmanız gereken opel vivaro anahtarı için boş kap alarak evinizde veya iş yerlerinizde elektronik devre değişikliğiyle sorunu çözmektir. Renault traffic anahtarı ile aynı olan bu aracın anahtar sorun veya sıkıntılarını firmamızdan destek alarak sonuca ulaştırabilirsiniz. Çalışmayan, bozulan, tırtılan veya iş görmeyen anahtarlarınız için kumanda tamirimiz mümkündür bizim amacımız müsterilerimize iyiyi ve kaliteyi ucuza sunmaktır.

Dacia Logan Anahtar kabı

dacia logan icin anahtar kabı mevcuttur.dacia kumanda kabı hakkında tanıtım.

logan anahtarı icin yetkili servise giden Mardin`in merkezinde hikamet eden müsterimize 120 euro fiyat verilmiş. Müsterimiz Ali bey kendilerine anahtarda bir sorun olmadığını sadece tuşlarının delindiğini kumanda ve immobilizer sisteminde bir problem olmadığını söyledikten sonra servisten ayrılmıştır. Çeşitli bilgi ve paylaşım sitelerinde yapmış olduğu araştırmada piyasada çeşitli oto anahtarları  ve bunların kumanda kasalarının satıldığını öğrenmiştir. Firmamızı ararayıp bize internet ulaştığını dile getiren müsterimiz dacia logan aracının anahtar kabı olup olmadığını sormuştur, kendisine sunduğumuz fiyat karşısında şaşıran Ali beye ürünü gönderdik. Bir Renault alt kuruluşu olan dacia anahtarları için servislere uçuk fiyatlar ödemeyin siz internet kullanıcıları ayağınıza ihtiyacınız olan ürünü getirtebilirsiniz üstelik servislerin istediği fiyatın sadece 5`te bir fiyatına.

Renault megane immobilizer anahtar

1998 Yılında araç hırsızlığının önüne geçmek isteyen otomobil üreticileri elektronik motor kilit sistemi olan immobilizer`i araba anahtarlarının kumandasına bağlamıştırlar. Renault Twingo anahtarı ve renault megane serilerinde bulunan infrared yani kızılötesi kumandalı merkezi kilit sistemi her nekadar immobilizer olarak bilinsede değildir. Kumandanın arıza yapmasıyla kapıları mekanik olarak açıp kontağı çeviren kullanıcılar aracın çalışmadığını görmüş ve yollarda mahsur kalmışlardır.

Bu tip oto anahtarları 2001 yılında son bulmuş ve tam manası ile immobilizer dediğimiz sisteme geçilmiştir. Sonuç olarak kumandanın arızalanması, yanması veya suya düşmesi sonucu mağdur olanların şikayetleri üzerine ve gelişen teknolojininde yardımıyla sistem son bulmuştur. İfrared kızıl ötesi diğer bir deyimle radyo frekansı ile çalışan renault megane immobilizer anahtar kesinlikle yedek yapılamaz aynı şekilde twingo modeli içinde bu geçerlidir. Tek yapacağınız uzun ömürlü, kalıcı ve sağlıklı işlem ne yazıkki bu sistemin iptalidir.

Seat İbiza Sportourer Satışta

Türkiye’de sadece İstanbul Auto Show’da gösterilen ve ziyaretçilerin büyük beğenisini kazanan Ibiza Sportourer, fuar arkası yaklaşık olarak bir hafta sonrasında satışa sunuldu. Dizel ve benzinli motor seçeneği ile dikkatleri üzerine toplayan Ibiza Sportourer, 27 bin 900 TL’den başlayan fiyatları ile tüm Doğuş Otomotiv-SEAT yetkili satıcıları vitrinlerinde yerini Aldı.
Türkiye’de Reference ve Style olarak bilinen iki donanım paketleri ile satışa sunulan Seat Ibiza Sportourer, DSG gibi yüksek teknoloji ürünü özellikler ile Ibiza Sportourer’ı, küçük Station Wagon segmentinde rakiplerinin geçemeyeceği bir otomobil öne sürülüyor. Dönüşe duyarlı ön sis farları, Sustalı Anahtar, ABS, Direksiyondan kumandalı radyo /CD / MP3 çalar, klima, sürücü ve yolcu hava yastıkları, cruise control (hız sabitleme sistemi) ve elektronik motor kilitleme yani immobilizer gibi zengin donanım özellikleri modelde standart olarak sunuluyor.

Sonraki sayfa »