Archive for Aralık, 2010

Nice Mutlu Yıllara Hoş Geldin 2011

İçerisinde bulunduğumuz yılın son gününü geçirdiğimiz şu dakikalarda yeni yıla girme heycanı ile karşı karşıyayız. İstanbul`un dört bir yanında süslenen ağaçlar, dolup taşan alış veriş merkezleri ve sokaklar Gece saat 24:00 bekliyor. Bu çoşku içerisinde bulunan ve dalgınlıkların tavana vurduğu o saatlerde araba anahtarlarını iyi muhafaza etmelerini önemle duyururuz. Özellikle eğlence merkezlerinde masa üstlerine bırakılan oto anahtarları %20 gibi büyük bir oranda kayıp olmaktadır, gecenizin keyfinin kaçmamasını umuyor bu donuda dikkatli olmanızı rica ediyoruz. Herhangi bir sorun yaşayıpta mahsur olan eğlence mekanları, otoparklar v.s yerlerde anahtarı kayıp olan araçlarınız için Yeni yılın tüm insanları hayır, mutluluk sağlık ve huzur getirmesinizi dileriz.

Nissan Almera Anahtarı

Yeni çıkan ürünler arasında bulunan nissan almera anahtarı içinde yapılan uygulamalarda aynen geçerlidir. Yukarıda gördüğünüz nissan almera anahtar kabı değiştirilerek yan taraftaki hali almıştır.  Diğer firmaların ürünlerine göre çok daha uzun süreli kullanılan ve arıza vermeyen nissan anahtarları dahi seneler geçtikçe ne yazıkki makavemetini kaybetmektedir. Bu şekilde sorunla karşılaşıp yetkili servise sorunu bildiren ve yüksek fiyat ile karşılaşan kullanıcılar elindeki yedek ile idare yoluna gitmektedir. Sizlerin yaşadığı bu tarz sorun ve sıkıntılarda ucuz maliyet, orjinal ürünlerle birlikte kısa sürede hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Türkiye`nin çeşitli il ve ilçelerine yapmış olduğumuz uygulamalar, ürün gönderimleri gerek galerilerin gerekse vatandaşların büyük beğenisini kazanmıştır. Sektörün liderliğini gururla taşıyan firmamızda almera anahtarı için kumanda kabı, anahtar kabı ve yedek sorunlarını çözebilir bunlar için kafanıza takılanları destek alarak sonuca götürebilirsiniz.

Toyota Yaris Anahtar Kabı

Toyota yaris sahiplerinin son zamanlarda firmamıza sık sık yaptıkları gerek anahtar kabı ve gerekse kumanda kabı taleplerini dikkate alarak bu ürüne ihtiyaç duyan araç sahiplerine yararlı olacağını düşündüğümüz için bu makaleyi yayınladık. Malzemesinin sert olan toyota yaris anahtarı özellikle takılan ağır anahtarlıklar sonucunda dip tarafından kopmalar yaparak dağılmaktadır. Piyasada böyle bir hizmetin olduğundan haberdar olan bilinçli tüketiciler bu problemi çok uygun fiyata çözmektedir. Peki böyle bir ürünün satıldığını dahi duymamış tüketicileri bilinçlendirmek adına buradan sizleri doğru şekilde yönlendirmek istedik. Sadece dışı parçalanan, uzaktan kumanda sisteminde veya arabayı çalıştırmasında problem olmayan bu ürünler için bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz.

Fiat Grande Punto Anahtar Tamiri

Bugün Antalya`nın kemer ilçesinden bir müşterimiz ile yaptığımız telefon görüşmesi ve akabinde yaptığımız tamiri sizlerle paylaşacağız. Araba anahtarları konusunda deneğimli yaklaşık dört firmaya gönderdiği fiat grande ponto anahtarı icin yaptığı online araştırmalar sonucunda bize ulaşan hakan bey anahtarının denize düşdüğünü ve çalışmadığını dile getirir. Kargo ile firmamıza gelen ürünün bütün parçalarının oksitlendiği ve iflat ettiği görülmüştür. Elimizde bu günler için sakladığımız pert araçlardan kalan kumandaların ana entegrelerinin değişmesi sayesinde ürünü yeniledik. Tamamen gözden çıkarttığınız ve tamiri mümkün olmayan tüm oto anahtarları garantili şekilde onarılır ki bu otomobil kullanıcılarına verilen en büyük hizmettir.

Opel insignia Anahtarı

Yeni nesil araçlardan olan insignia için önümüzdeki göndürlerde anahtar ihtiyacı doğacağını düşünerek konumuzu açmak istedik. Türkiye geneline araba anahtarları konusunda verdiği hizmetle kısa sürede sektörün lideri konumuna gelen firmamız sizlere kaliteli ve güvenli hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir. Opel insignia anahtarı yine immobilizer sistem üzerine kurulan bir sustalı oto anahtarıdır.  Bu araç için sizlere ihtiyac anında 24 saat yol yardım hizmeti verebileceğimizi hatırlatırız, hızla tercih sebebi olan bu aracın gelecek bir sene içerisinde bu tür ihtiyaclar doğuracağını varsayarak ürünlerimiz stoklayıp hizmeti hazır şekilde bekliyoruz. Sıfır alınan araçların tabiri yanında yedeği veriliyor fakat ikinci el aldığınız araçların mutlaka diğerini kullanıcıdan isteyin ki sorun yaşamayınız bilmelisiniz ki kaskolu bir araç çalındığında ruhsat sahibi tarafından diğer anahtar gösterilemez ise sigorta şirketinden herhangi bir hak talep edemez.

Sonraki sayfa »