Şirketlerin kendi araçlarını ellerinden çıkartıp kiralık araç filosuna geçmesinin ardından en çok tercih edilen modellerden biride Renault Clio symbol`dür. Yeni çıkan 2010 – 2011 yeni kasa symbol`ler şirket personellerine tahsis edilerek gerek ticari gerekse şahsi işlerinde kullanmaları sağlanıyor. Personellere zimmetlenen şahıslarına emanet edilen bu araçların başına malesef istenmedik olaylar gelmektedir. Bunlardan birisi ne yazık ki anahtar problemidir.

2011 model renault symbol anahtar sıkıntısı yaşayanlar en çok kayıp etmekten şikayetçidirler. Peki ya kayıp edilen bu ürün personeli nasıl etkiler tabiki olumsuz hatta bazı tanıştığımız kişilerin şirketten ihraç ettiklerini bile duyduk. Yukarıdada açık şekilde belirttiğimiz 2011 model renault symbol kumandalı anahtar şuanda tarafımızca yapılabilmektedir. Renault`un fransız mühendistleri bu otomobilde immobilizer yazılımını neden değiştirdikleri açıktır sebebi  yetkili servis haricinde yapılmasına engel olup yedek parçadan gelecek zararı önlemektir.

Sonuca bağlamak gerekirse çeşit veya model ne olursa olsun her türlü renault anahtarı firmamızda yapılabilmektedir. Yeni çıkan araçlarında program ile lisanslarını çıktıkça bünyemize katıyor sizlere büyük bir hizmet sağlıyoruz. Şirket porsonelleri ilgili yetkililerden yazılı evrak getirdikleri tektirde ürün 20 dakika içerisinde yapılarak teslim edilebilir. Herhangi bir oto anahtarı Symbol`den farklı değildir sadece iç yapısı ile yüklü olan programları farklıdır.