Archive for Ocak, 2011

Opel Meriva Yedek Anahtar

Opel Meriva yedek anahtar ve uzaktan kumanda ihtiyacı bulunan veya aracının anahtarını komple kayıp eden opel sahipleri için doğru adres olduğumuzu duyurmak istedik. Biz markası ve modeli ayırt etmeksizin hertürlü araba  anahtarınızı programlayıp dakikalar içerisinde tarafınıza teslim ediyoruz. Firmamızın İstanbul geneline 7/24 saat mobil servis hizmetimiz vardır ki bu sayade tamamen kayıp olan opel meriva anahtarı araç başında yapılarak kullancısına teslim edilir üstelik araçtan bir vide dahi sökülmeden ki bu büyük bir hizmettir. İmmobilizer anahtar yazılımında kayıp veya çalıntı olan diğer anahtarın etkisiz hale getirilmesi gibi bir özellik bulunmakta yani mevcut ürün etkisiz hale getirildiği andan itibaren aracın olası kaçırılma ihtimalini ortadan kaldırmaktadır.

Citroen Berlingo Sustalı Anahtar Kabı

Makyajlı kasasıyla piyasaya sürülen yeni citroen berlingo`da anahtar değişimi gözlerden kaçmadı. 2010 – 2011 model citroen berlingo ve peugeot partner adeta ikiz kardeş gibiler ki bu zaten doğal tüm parçaları ortak kullanılmaktadır. Citroen Berlingo sustalı anahtar kabı nezaman sorulur, nezaman kullanıcıların elinde kalır ve nezaman üst lastikleri kopar diye düşünürken telefonlarımız bu konu üzerine defalarca çalmaya başladı.

Citroen berlingo anahtarı değişime gittimi kalite olarak bir farklılık söz konusumu diye bizzat ürünü inceledik ancak gördüğümüz citroen c4, citroen c3 peugeot 307, peugeot 407 kumanları bu araçlardada kullanılmış. Herhangi bir değişim ve farklılık söz konusu değil yine sustaların kapatılamaması, üst lastiklerin yırtılıp delinmesi ürünün belli başlı problemleri arasındadır. Her makalemizde dile getirdiğimiz bir konu olan yetkili servis sömürgesidir kesinlikle yukarıda belirttiğimiz arızalarda astronomik fiyatlara ürün sipariş etmeyin çekmecelere attığınız, kullanamadığınız, butonları kopan her türlü oto anahtarı tamir edilerek sizlere deslim edilir tamir edildikten sonrada değiştirilen anahtar kabı ile ürününüz sıfırlanarak tarafınıza verilir.

Subaru`dan 10 Bin TL`lik İndirim

Yeni yılda kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi hedefleyen Subaru 2010 yılı fırsatlarında akıl almaz indirimler devam ediyor. Forester, Legacy Sedan, WRX STI Sedan modellerinde özel indirimler yapan Subaru, yeni senenin  ilk ayında da cazip fırsatlar sunmaya devam edeceğinin sözünü verdi.

SUV modeli Forester 10 bin TL, Legacy Sedan modeli ise 5 bin 250 TL’ye varan indirimli fiyatlarıyla dikkatleri üzerinde toplayan ve  Kampanya kapsamında WRX STI Sedan 15 bin TL, HB versiyonu ise 14 bin TL’lik indirimli fiyatlarla tüketici saflarına çekmek isteyen yöneticiler önümüzdeki aylarda satışlarının artmalarını beklediklerini söyledi.

Öte yandan yeni nesil çevre dostu tasarımlarıylada adından söz ettiren Subaru`nun tokyo motor show`da  kendini gösterdi. Dikkatimizi çeken en önemle konulardan biri ise subaru anahtarı oldu bu aracın estetik yapısına uymayan, çok uzun ve kaba olan anahtarı kullanıcıları adeta çileden çıkartma noktasina gelmiştir ki yaklaşık olarak 7 cm civarında olan anahtar için yönetim şuanda herhangi bir değişim düşünmemektedir.

Nissan X-Trail Anahtarı

Nissan x-trail kullanıcısı olan bir müşterimiz boyutu büyük ve taşıması zor olduğu için aracın orjinal kumandalı anahtarını sustalı olarak değiştirmek istediğini ancak orjinali için bu uygulamanın mümkün olmadığını kendisine bilgi olarak vermişler. Nasıl sorunu çözerim soru üzerine müşterimize Oto Alarm sistemi veya uzaktan kumandalı aç kapa sistemi takarak bu sorunu çözersiniz çünkü o kumandaları biz kopyalayabiliyoruz o şekilde bu problemi sonuçlandırabiliriz dendiği için kullanıcı denileni yapmış.

Kesinlikle Cenmax oto alarm sistemi taktırmanızı önermuyoruz sizde bu hataya düşmeyin, cenmax oto alarm kumandası kesinlikle kodlanamayan, programlanamayan bir kumandadır ki artık onunda makinası çıktı yekinde piyasada olur ki konumuza dönecek olursak boşu boşuna bu sistemi taktıran müşterimiz ne sustalı uygulamasına geçebildi nede problemini çözebildi taki firmamıza ulaşıp olayı bize bildirine kadar. Yukarıda görmüş olduğunuz cenmax alarm kumandası çeşit ve arşivimizde bulunanlardan birtanesinin içine oturtularak kaliteli bir nissan x-trail anahtarı elde ettik.

Hyundai Accent Era immobilizer anahtar

2006 Model hyundai accent era oto anahtarı şifrelerinin nasıl değiştirildiği konusunda sizleri bilgilendirmek istedik. HyundaiClubTr sitesinin üyelerinden olan Erol bey aracının anahtarını çaldırdığını veya kayıp ettiğini bu konudada çok huzursuz olduğunu söyledi. Hyundai yandan tuşlu olan era anahtarı`nın gerek mekanik gerekse elektronik kilit sistemi değiştirilmiştir.

Bu işlem nasıl gerçekleşiyor stoklarımızda bulunan oto kilit setleri bu gibi durumlar için beklemektedir. Kapı kilitleri, Kontak göbeği ve bagajın şifrelerinin değiştirilmesi aracınızın güvenliğini maximum seviyeye getirmektedir. Yetkili servis fiyatının Kdv hariç 1.250 olduğunu bilmenizi esteriz ki biz bunu yarısından daha ucuza getirdiğimizin vermiş olduğu gururla bu yazımızı yayınladık.

Sonraki sayfa »