Archive for Mayıs, 2011

Peugeot 306 icin sustalı Anahtar yapıldı

Firmamıza Kahramanmaraş`tan kargo ile gönderilen peugeot 306 icin sustalı anahtar yapımının görselleri yukarıda sergilenmiştir. Türkiye`de böyle bir uygulamanın olmadığını hatırlatır tamamen mesleki tatmin amaçlı bir çalışma olduğunu rahatlıkla dile getirebiliriz. Ahmet bey ile görüşmemizde bir çok meslektaşımızı dolaştığı halde sorununu çözemediğini öğrendik. Bizde ilk kez böyle bir uygulamayı denedik ve gayet başarılı bir çalışma oldu.

Orjinaliteden taviz verilmeden direkt olarak devre değişikliğiyle yaptığımız bu ürünün orjinal kabı kullanıcıya iade edilmiştir. Daha sonra herhangi bir sebepten dolayı geri dönüşümü mümkün olan bu peugeot anahtarı sahibi kişilere bu hizmetin Türkiye geneli verildiğini beyan ederiz.  Firmamız bu ve benzeri yapılamayan, çözülemeyen işler ile siz müşterilerimizin çeşitli bilgi, paylaşım ve sosyal çevrede dile getirmeniz ile ünlenmiştir.  Aksi herhangi durumda farklı oto anahtarı sıkıntılarınızda bizimle iletişime geçmeniz rica olunur. Yaptığımız ve yapacağımız hiç bir işlerin aracın güvenliğini yani immobilizer sistemini devre dışı bırakmadığını hatırlatır siz kullanıcıları kesinlikle bu sistemi iptal ettirmemeniz konusunda uyarırız.

Hyundai i30 Anahtari

Türkiye`de en çok satılan otomobil markalarından biri olan Hyundai i30 modelinin nekadar çok satıldığını hepimiz biliyoruz. Sizlere daha önce i20 anahtarı`nı anlatıp o konuda bilgi vermiştik. Fakat bugün farklı bir olayla karşılaştığımızdan dolayı bu konuyu açıp müşterimizin nasıl bir durumla karşı karşıya kaldığını sizlere aktaracağız.

Bugün bir çay bahçesine giden müşterimiz aracını park ettikten sonra görevliye hyundai i30 anahtarı teslim eder. Ürünün katlandığı yerden kırıldığını gören müşterimiz şaşkınlıklar içerisinde kırık parçayı kontağa takıp pense ile çevirerek servise gitmiş ancak kendisine 375 T.L fiyat verilince aynı şekilde bulundu yerden kaçmış ve daha önce tanışıp iş yaptığımız müşterimiz vasıtasıyla firmamıza gelmiştir. Şuanda Türkiye piyasasında hyunadi i30 sustalı anahtar kabı ve kasası üretilmediğinden dolayı yapacak hiç bir şeyin olmadığını kendisine söyledik fakat bu iş ne bizim nede müşterimizin içine sindi. Müşterimizin ” bir deneyin be usta ” demesi bizim kollarımızı sıvamamıza vesile oldu ve 2 saatlik bir emek karşısında elimizde bulunan mekanizmaları madifiye ederek sorunu çözdük.

Şahsi olarak söylemekte yarar görüyorum. Bu zamana kadar hiç bir oto anahtarı için bunu söylemedim gerekte duymadım fakat Dünyanın en kaliteli ota anahtarı gerçekten bu aracınki olduğu kanaatine vardım. Gerçektin titiz ve güzel kullanıldığında bir ömür kullanılabileceğinin garantisini verebiliriz. Son olarak sizlere bilmeniz gereken kısa bir bilgi verelim hyundai i30 yedek anahtar yapımı her şekilde gerçekleşir yani uzaktan kumandalı veya kumandasız olarak yapılarak kayıp ile çalıntılar devre dışı bırakılabilir.

2005 model volkswagen golf 5 anahtarı

Firmamıza istanbul Mecidiyeköy`den gelen bir müşterimize 2005 model volkswagen golf 5 anahtarı yaptık. Takriben 15 dakikada aracı programlayarak ihtiyacı karşıladık. Kapının üzerinden çalındığını belirten müşterimiz endişeli ve korkulu idi fakat kodlama esnasında çalınan o ürünü etkisiz hale getirerek aracın beyninden sildik. Şöyle bir soru ile karşı karşıya kaldık onuda burada dile getirmek istedik ki sizleri tam anlamıyla bilgilendirelim.

Şu anda yaptırdığım uzaktan kumandasız immobilizer anahtar`ı ben saklayacağım bunu ileride kumandalı olan kayıp olur ve çok zor durumda kalırım diye yaptırıyorum acaba katlanabilir olanı kayıp ettiğimde bunun sayesinde 2005 model volkswagen aracıma kumandalı yedek anahtar y aptırabilirmiyim ? Cevaben tabiki bu gerçekten çok akıllıca ve bilinçlice verilen bir karar  neden diye soracak olursanız arabayı çalıntıran ile herzaman her türlü ihtiyaç karşılanır ancak tamamen kayıp olan oto anahtarı büyük bir sıkıntı ve problem yaşatır. Bizim vermiş olduğumuz hizmetler arasında kumanda kabı, sustalı anahtar kasası ile modeli kaç olursa olsun hertürlü volkswagen anahtarı en uygun fiyatlarla bu ihtiyaçlar karşılanır.

19 Mayıs Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

Bugün Cumruriyet`imizin en büyük bayramlarından biri olan Gençlik ve Spor Bayramının yaşıtmış olduğu heycanla başladık günümüze. Sabahın ilk saatlerinde kostümlerini giyinmiş ve heycanla yapılarak gösterilerin saatini bekleyenlerle birlikte aynı heyecanı yaşadık. Türkiye genelinde hemen her bina ve yapıtlardan sarkıtılan Bayraklarımızın yoğunlu dikkatlerimizden kaçmadı ayrıcada büyük bir gururun simgesini zevkle seyrettik.

Mesleğimizin gereği hizmet sektörü olduğumuzdan resmi tatillerde çalışmak zorunda olduğumuzu hatırlatır bu vesileyle oto anahtarı ile immobilizer konusunda vermiş olduğumuz desteğin devam ettiğini ayrıca  firmamızın aynı mesai saatleri arasında açık ve hazır bulunduğunu belirtmek isteriz. Yüce yaratıcımızdan ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumasını, bu bayramların her daim kutlanıp vatanımızdaki bayrakların bir ömür boyu dalgalanmasını istiyor bunun için dua ediyoruz. Bu vesile ile 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramınızı kutluyor gençlerimize bir ömür boyu başarılar diliyoruz.

Renault clio hb anahtar tamiri

Sizlere bu yazımızda 2001 model renault clio hb modelinin anahtar yapısından,yaşattığı problemlerden ve çözüm yollarından bahsedip sanal ortamda sıkıntıya düşmüş bi çare arayan insanlara yol göstermek istedik. Bu araçların gösterge panelinde sizinde bildiğiniz gibi kücük bir kırmızı ışık var ve sürekli yandığında araç çalışmaz yani artık immobilizer devrededir söz konusu arızalı olan kapıları açıp kapattığı halde araca hütmetmez. Siz defalarca kontak aç kapa yapar kumanda butonuna basarak geçici çözümlerle yolunuza devam edersiniz tabiki bu kısa süreli ayrıcada tehlikeli bir bekleyiş sürecidir.

Normalde renault anahtarı 2001 yılından sonra yapısal olarak değişti diğer makyajlı kasalarda dıştan aynı görünen söz konusu bu ürünün yazılımıda değişmiştir. Fakat sonuç olarak her iki modelinde %100 tamirinin mümkün olduğunu ve bununla birlikte tekrar kullanıma açıldığını bilmeniz şarttır ki herhangi bir durumda anında uygun fiyatlara kısa sürede bu fırsattan yararlanabilesiniz.

Konumuzu sonlandırmadan önce şunu  bilmelisiniz renault clio anahtarı arızalandığında  tamir  için açılıp onarılmaya çalışılan bu ürüne ehil olmayan kişilerin müdahale etmesi tamamen aracın çalışmasına neden olur bunu kesinlikle unutmamalı o şekilde çözüm aramalısınız. Bugün firmamıza Çanakkale`den istanbul`daki akrabalarına ziyarete gelen bir müşterimizin iki adet arızalı uzaktan kumandası tamir edilerek yenilenmiştir.

 

Sonraki sayfa »