Archive for Temmuz, 2011

Opel Vectra B Sustalı Anahtar

Yenilikleri hatırlatmanın vermiş olduğu sevinç ile sizlere yeni bir ürün olan opel vectra anahtarı icin sustalı uygulamasını tanıtacağız. Daha önce ithal edilen ancak firmamız tarafından müşterilerine daima yapılmıyor, yapılamıyor cevabı verilen opel vectra b sustalı anahtar uygulaması artık sorun olmaktan çıkmıştır. Piyasada yapılan ve yaptık deyip teslim edilen ürünler tabiri caizse yaptıranları rezil etmekteydi.

Sitemizde yayınlamadan önce Türkiye`nin her yerine  hatta Avusturya`ya dahi yaptığımız bu ürün firmamız garantisindedir. Malzeme yapısı, estetik, kalite ve kolay kullanım ile sizlerin beğenisine sunulan ve yukarıda açık olarak sergilenen bu ürün kullananlar tarafından büyük bir ilgi gördü. Aracın gelmesine gerek kalmaksızın sadece ürünü gönderen opel sahiplerinede gönül rahatlığı ile bu tasarım yapılabilmektedir.

Bizim ürünlerimiz, uygulamalarımız ve hizmetlerimiz tamamen orjinal olup süresiz garantilidir. Firmamızda  hiç bir oto anahtarı yapmak olsun diye yapılmamıştır. Bu sebepledir ki tüm müşterilerimiz referans ile gelerek memluniyetlerini dile getirmektedir. Yukarıdada belirttiğimiz gibi yaklaşık bir senedir yapılan ve insanların ellerine tutuşturulan opel anahtarı yeni tasarımıyla firmamıza gelmiştir. Ürünü inceledikten sonra kaliteli ve güvenliği olduğunu bizzat gördükten sonra satışa sunduk.

Bmw 5.28 Anahtarı

Anadolu Sigorta Acentesi bünyesine bağlı olan bmw 5.28 firmamıza yönlendirilir. Bu yönlendirme bmw kullanıcısının kaskodan yararlanmak istemesi ile gerçekleşmiştir. Borusan Oto`nun vermiş olduğu fiyatın yarısına yapılan bmw 5.28 anahtarı müşterimize 20 dakika içerisinde teslim edildi. Almanya`dan istek üzerine korgo edilen mini cooper, land rover, range rover v.s aracların kullanıcıları 15 gün bekletilmekte biz bu zamanı ortadan kaldırarak daha uygun fiyatlara bu ihtiyacları karşılıyoruz. Aracın güvenliği, arıza yapması, çalışmaması gibi durumlar kesinlikle söz konusu değildir. Programlama ve kopyalama cihazlarımız TSE belgeli olup lisanslıdır.

Yukarıda görselini paylaştığımız bmw yedek anahtar yapımı sadece ruhsat sahibi olan kişi veya kuruluşlara yapılmaktadır. Özel şöför veya firma tarafından yetkilendirilen herhangi şahıslara firmamızda hiç bir işlem gerçekleştirilmez. Türkiye`nin dört bir yanına vermiş olduğumuz oto anahtarı hizmeti ile marka haline gelen firmamızda uzman personel, profesyonel makinalar ve en son teknoloji immobilizer kopyalama cihazları bulunmaktadır. En son sistem bmw anahtarı dahi yapılabilir anında sizlere verilebiliyor bunu bilmeli araştırmalarınızı ona göre yapmalısınız.

Land Rover Freelander Anahtarı

Sizlere bildirimimizde land rover freelander modelinin uzaktan kumandalı anahtar yapısı hakkında bilgi vereceğiz. Bu aracın uzaktan kumandası iki butonlu siyah ve kibrit kutusunu anımsadan bir şekle sahiptir. 1999 ila 2004  model arası tamamen kayıp dahi olsa yapılabilen aracın kopyalaması her şekilde gerçekleşmektedir. 2005 yılından sonra gerek uzaktan kumandası gerekse freelander anahtarı sadece mevcut yedek sayesinde yapılabilmektedir.

Etiler bölgesinde hikamet eden Yalçın bey aracının uzaktan kumanda dahil yedeklerini dahi kayıp eder. Daha sonra googlede  araştırma sonuç verir ve firmamıza ulaşır. Kendisine sıfırdan uzaktan kumandalı freelander anahtarı yapılarak harika bir hizmet verilmiştir hemde borusan oto tarafından verilmiş fiyatın sadece yarısına, sizlere yaptığımız tüm uygulamaları canlı görsellerle ispatlıyor teşhirini yapıyoruz. Gerek firmamızda gerekse internet sitemizde yayını yapılan tüm konuların çözümünün olduğunu hatırlatırız. Gelişen teknolojinin herzaman yanında yer alarak makina ve ekipmanlarımızı daima güncel tutuyoruz ki sayede Türkiye`nin sayılı oto anahtarı yapan kuruluşları arasında yer alıyoruz. Kesinlikle aracın orjinalliğine zarar vermiyor aksine otomobile hiç bir parça sökülüp  takılmıyor. Bu uygulamalar sadece elektronik ortamda bilgi alış verişi ile sağlanıyor dolayısıyla aracın güvenliği, yazılımı ve problem yaşaması mümkün olmuyor.  2004 yılına kadar mini cooper anahtarı ve bmw anahtarı ile aynı yapıya sahip olan land rover özellikle freelandır modellerine desteğimiz tamdır.

Son satırlarımızı yazarken sizlere vereceğimiz en güzel önerinin tamamen kayıp olmadan araba markası ne olursa olsun kesinlikle önlem almanızdır. Bu sizin daha sonra yüksek bedeller ödemenize ve herhangi bir yerde kalıp mahsur olacağınıza engel olacaktır. Çünkü yetkili servislere kurtarıcı ile çekilen araçlarının çoğunun kilit sistemleri komple değiştirilir buda tüketiciye kabarık fatura olarak yansır. Fakat mevcut elinizde iken onların bilgilerinden yararlanarak gerek kopyalama gerekse programlama çok daha kolay olacaktır buda sizin az bir bedel karşığında ihtiyacınızı kolayca karşılayacaktır.

volkswagen passat Kart Anahtar

Daha önceki volkswagen passat anahtarı yazımızda bilgisini verdiğimiz ancak daha detaylı olarak  anlatma gereksinimi duyduğumuz volkswagen passat smart kart icin bilgi tazelemesinde bulunmamızda yarar gördük. Sizlerinde bildiği gibi yeni nesil araçların bir çoğu artık start – stop özelliğini tercih etmektedir. İlk önce şu durumu bilmelisiniz bunun normal araçtan herhangi bir farkı yoktur tamamen kullancı kolaylığı ve şık görüntüden ibarettir.

Biz gelişen teknoloji karşımızdaki safımızı daima belirliyor ve bu uğurda kendimi daima yeniliyoruz. Özellikle son dönemde yapmış olduğumuz yatırımlar volkswagen anahtarı kopyalama üzerine olmuştur. Sizlerinde bilgi gibi seat, skoda ve audi aynı parçalar ve aynı yazılımlarla üretilmektedir. Alınan bu yeni programlama cihazı ile artık 2011 model dahil tüm araçlara yedek yapılabilecek. Hatırlatmanın akabinde konumuza geri dönecek olursak öğneğin Atatürk havaalanı, Sahiba Gökçen Havaalanı, alış veriş merkezleri veya sosyal aktivite ortamlarında mahsur kalan bir passat olduğu yerde yapılıp kullanıcısına teslim edilecek.  Tabiki bu işlem sadece 20 ila 25 takika sürecektir ki Türkiye`de bir ilktir.

Yazımızı okuma nezaketinde bulunan değerli internet kullanıcıları ve müşterilerimize teşekkür ederiz. Markası ve modeli ne olursa olsun tüm volkswagen araçlara tamamen kayıp olsa dahi kopyalama yapılmaktadır. Bu meslekteki 30. yılın vermiş olduğu güvenle müşterilerimize orjinal ürünleri servislerden daha ucuza yapmanın gurunu yaşamaktayız. Şunu bilmeniz gerekmektedir gerek bizim gerekse meslektaşlarım tarafından yapılan her türlü oto anahtarı orjinal ve sorunsuzdur. Araca herhangi bir parça sökülüp  takılmadan yapılan gerek kopyalama gerekse kumanda kodlama işlemleri araç üzerinde herhangi bir tahribata kesinlikle yol açmamaktadır. Burada sizlerin üzerine düşen en büyük görev güvenilir, ruhsatlı ve işinin ehli kişileri tercih edip ihtiyacınızı karşılamınızdır. Müşterilerimizin ağzıyla söylecek olursak passat kart, passat smart key problemleri için iletişime geçiniz.

Ford C Max Yedek Anahtar

Bügün yani 04.07.2011 Pazartesi sabahı firmamıza gelen fatih beyin Ford c max aracına nekadar sürede ve nasıl yedek anahtar yaptığımızı anlatacağız. Beykoz`dan aracı ile firmamıza gelen ve yaklaşık 12.30 sıralarında ofisimize giriş yapan Salih beye 15 dakikada kumandalı anahtar yaptık ve kendisi gerçekten şaşkın bir halde yetkili servisler 325 lira gibi bir para istiyorlar ve günlerce bekletiyorlar diyerek bizleri tebrik etti.

Ford Cmax anahtarı icin yaptığımız bu uygulama gerçekten taktir almıştır. Bizlerin neden tercih edildiği bunun en açık dedilidir ki hizmetimiz orjinal ürünlerle çok daha kısa sürede teslim edilmektedir. Örneğin tamamen kayıp olan bir ford anahtarı için araç bulunduğu yerden kurtarıcının üstüne yüklenir daha sonra servise götürülür günlerce otoparkta bekletilen aracın tüm kilit seti değiştirilerek kullanıcıya teslim edilir tabiki kabarık bir fatura karşılığında. Bizim sizlere önerimiz tabiki yedek olmadan aracınızı kullanmamanızdır ancak bilmeyen ve başına geldiğinde durumun vahamiyetini anlayan internet kullanıcıları icin bu hizmetin gerçekten büyük bir nimet olduğunu hatırlatırız.

Sonuç olarak ford cmax yedek anahtar yaptırmak isteyen Salih bey 14:30 sıralarındaki arac muayene istasyonuna rahatlıkla yetişmiş oldu. Yaptığımız o sıcak muhabbetin arkadasından çok mumlun kaldığını kafasında zerre kadar soru işareti olmadığını söyleyen müşterimizi içtiğimiz çayın ardından yolcu ettik. Tüm uygulama ve programlarımız müşterilerimizle birlikte kendilerine izah edilerek yapılmaktadır. Dükkanımızda gizli, saklı, görünmeyen hiç bir bölüm yoktur ürünlerimiz ve işçiliğimiz sizlerin gözü önünde gerçekleştirilmektedir. Resim ve görsellerini yukarıda paylaştığımız oto anahtarı görselleri bizim elimizden çıkan işlerin kanıtıdır.