Archive for Ağustos, 2011

Renault Laguna Kart Kabı

Renault kullanıcılarının korkulu rüyası olan kartlı anahtarların tamirini yaptığımızı hemen hemen bütün sunumlarımızda dile getirdik. Onarımını yaptığımız fakat daha sonra üzerinde çatlaklar oluşan veya zamanla kötü bir hal alan renault laguna kartlı anahtar kabı artık üretilmiştir. İçerisinde bulunduğumuz Ramazan Bayramından sonra satışa sunulacak olan bu ürün  tabiri yerinde ise Fransa”dan gelmiş gibi olacaktır. Gönül rahatlığıyla reklamını yapıp hizmetini vermekten gurur duyduğumuz bu ürüne bir telefon ile sahip olabilirsiniz. Ancak ürünü kesinlikle oto anahtarı uzmanı olmayan birinin açıp, parçalayıp ve toplamasından yana değiliz bu laguna anhatar için bir bir facia olabilir ki aracınızı çalıştıramazsınız. Özellikle hasarlı araç üzerinde hiç bir etkisi bulunmayan laguna anahtarı tamir edildek itibaren artık yeni bir kart kasası temini ile pırıl pırıl hale gelebilir. Yetkili servislerinde şuan 375 ila 450 t.l arasında bulunan bu kart size yarısından daha uygun fiyata gelecektir tabiki bu farklılıktan yararlanmak için araştırmacı olmanız gerekmektedir.

       Renault Laguna Yedek Kart yapımı içinde yine servislerin kapısını çalmanıza gerek yoktur. Araçta 46 Cripto philips yazılımı bulunmaktadır bu yazılım son yıllarda hemen hemen bütün otomobil üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Laguna”nın üç butonlu kartlarında bulunan eller sertbest özelliği yeni ürünlerde aynen kalıcıdır. Bildirimlerimizde yaptımız kayıp – çalıntı hatta bulunamayan anahtarların araç üzerinden silinip etkisizleştirme uygulaması bu araçtada geçerlidir. Yanı artık ne çalışır nede uzaktan aracı açar kapatır bu sizlere yapmış olduğumuz laguna kart kabı ve renault laguna kart kasası haricinde vermiş olduğumuz hayati önem taşıyan bilgilerdir.

2011 model renault symbol anahtar yapılabiliyor

Şirketlerin kendi araçlarını ellerinden çıkartıp kiralık araç filosuna geçmesinin ardından en çok tercih edilen modellerden biride Renault Clio symbol`dür. Yeni çıkan 2010 – 2011 yeni kasa symbol`ler şirket personellerine tahsis edilerek gerek ticari gerekse şahsi işlerinde kullanmaları sağlanıyor. Personellere zimmetlenen şahıslarına emanet edilen bu araçların başına malesef istenmedik olaylar gelmektedir. Bunlardan birisi ne yazık ki anahtar problemidir.

2011 model renault symbol anahtar sıkıntısı yaşayanlar en çok kayıp etmekten şikayetçidirler. Peki ya kayıp edilen bu ürün personeli nasıl etkiler tabiki olumsuz hatta bazı tanıştığımız kişilerin şirketten ihraç ettiklerini bile duyduk. Yukarıdada açık şekilde belirttiğimiz 2011 model renault symbol kumandalı anahtar şuanda tarafımızca yapılabilmektedir. Renault`un fransız mühendistleri bu otomobilde immobilizer yazılımını neden değiştirdikleri açıktır sebebi  yetkili servis haricinde yapılmasına engel olup yedek parçadan gelecek zararı önlemektir.

Sonuca bağlamak gerekirse çeşit veya model ne olursa olsun her türlü renault anahtarı firmamızda yapılabilmektedir. Yeni çıkan araçlarında program ile lisanslarını çıktıkça bünyemize katıyor sizlere büyük bir hizmet sağlıyoruz. Şirket porsonelleri ilgili yetkililerden yazılı evrak getirdikleri tektirde ürün 20 dakika içerisinde yapılarak teslim edilebilir. Herhangi bir oto anahtarı Symbol`den farklı değildir sadece iç yapısı ile yüklü olan programları farklıdır.

Chevrolet cruze Anahtar Kabı

Chevrolet`in en yeni ve gözde modellerinden biri olan cruze bir anda hemen hemen herkes tarafından tercih edilmeye başlandı. Opel ile Chevrolet`in birleşmesiyle birlikte araç bakım ile yetkili servis sunumlarıda   aynı çatı altında sürdürülmektedir. Nasıl fransız araçlarından citroen – peugeot gerek yazılım gerekse yedek parça konusunda ortak kullanıma sahipse şuanda Opel ile Chevrolet`te bu tarz bir anlaşmaya imza atmışlardır.

Bu önemli detayı sizlere aktardıktan anahtar kabı sorununa değinmek istiyorum. Mühendistler Chevrolet cruze sustalı anahtar modeli tercih etti fakat çok geçmeden bu ürününde nasıl yapıya sahip olduğu anlaşıldı. Daha 1 ila 2 sene geçmeden tuşlarının parçalandığı direk olarak şikayetler arasındaki yerini aldı. Artık bu durum tartışmasız her otomobil kullanıcılarının başına gelmiş kimileri çareyi yetkili serviste, kimileri evlerindeki televizyon kumanda tuşlarıyla, kimileride internette bulmuştur ki tabiki google aracılığıyla nokta atışı yapanlar her daim karlı çıkmışlardır.

Tuş takımı yırtılmaları veya üzerine oturulduğunda kırılan chevrolet cruze anahtar kabı komple değişken bir yapıya sahiptir. İç sisteminin saat gibi çalıştığı bir ürünü neden Amerika`dan veya Almanya`dan akıl almaz paralara sipariş edesiniz ki ? Teknolojinin doruklara ulaştığı bu yüzyılda herşey biz insanların elinin altındadır yapmanız gereken tek şey Cruze anahtar kabı yazmanız olacaktır ki bu sayede aradaki uçurumu fark edip hedefe çok kısa sürede daha uygun fiyatla sahip olun. Şunuda son olarak söylemek gerekir ki chevrolet cruze kumanda kasası veya chevrolet cruze  kumanda kabı tabirleri ürünün eş anlamlarıdır. Bizlerin paylaşım ve bilgilendirimlerini sabır edip okuma nezaketi gösterdiğnizi için sizlere teşekkür eder sorunsuz sürüşler dileriz.

Bmw 3.18 Anahtarı

Yaptığımız bmw anahtarı  uygulamaları ile birlikte kasko şirketlerinin dahi ilgisini çeken firmamız müşterilerini tarafımıza yönlendirmektedir. Gerek Güneş Sigorta gerekse Anadolu Sigorta temsilcilerinin bünyesine bağlı araçlara immobilizer anahtar hizmetini defalarca verdik. Bu durum tabiki hem şirketlerin hemde araç sahiplerinin işine gelmektedir, bunun nedenini soracak olursanız  fiyatların yetkili servislerde uçuk olması ve 20 günde getirtilen bmw 3.18 anahtarı son kullanıcıyı sıkıntıya sokmaktadır.

Örnek verecek olursak kaskolu bir bmw 318 araç var bu araca yedek anahtar yapılması gerekmekte sigorta bunu karşılıyor fakat kendi işini kendisi çözen araç sahiplerine ayrıca teşekkür ediyor. Çok kısa sürede makul fiyatlara iki tarafında işi görülmüş sıkıntısız bir ticaret olmuş oluyor. Bu vesile ile araç sahibi ürünü 20 dakikada temin ediyor, kasko çok daha az para ödeyeceği için seve seve ödeme yapıyor.

Daha önce tanışma fırsatı bulup işlerini yaptığımız müşterilerimizce yaptığımız muhabbetlerde bazı sorularla karşılaştık bunlardan bazıları yaptırdığım oto anahtarı  ” sunroofu kapatırmı, aracımın tuşuna basıldığında camları otomatik kapanıyor bu özelligi kullanabilecekmiyim, yaptığım ürün garantilimi ve son olarak beni yolda bırakırmı ? ”  şeklinde oldu. Bunlara net bir şekilde şu cevabı verdik bunlar aracın kendi özellikleridir ve hepsi eksiksiz tam bir şekilde çalışacaktır. İçinizin rahat gönlünüzün ferah olmasını umuyoruz audi anahtarı içinde bu anlatımlar geçerlidir.

Araba anahtarlarının suya düşmesi

Yaz sezonunun gelmesiyle birlikte firmamıza gelen şikayetlerin ardı arkası kesilmemektedir. Hemen hemen her gün bir tüketicinin araba anahtarları için tamir hizmetiniz varmı ? şeklindeki sorusuna istinaden sıkıntınızı söylebilirmisiniz dediğimizde şortumun cebinde unutmuşum denize girdim, denize düşürdüm fakat bir şekilde çıkarttım veya komple denize düştü diğer bir örnek ise çamaşır makinasında yıkandı” gibi cevaplar almaktayız.

Markası ve modeli ayırt edilmeksizin yukarıda bahsedilen tüm arızalar hertürlü oto anahtarı icin başa gelebilecek olumsuzluklardır. Peki böyle bir durumla direkt olarak karşılaşan kullanıcılar çareyi nerelerde aramalı. Bazı tüketiciler yetkili servis taraftarı olduklarından onlar zaten araştırma ihtiyacı duymazlar ve yaklaşık 7 katı bir ücretle yenisini sipariş ettirirler. denize veya çamaşır makinasında yıkanan oto anahtarları kesinlikle tamir edilebilir. Ancak ve ancak kesinlikle üzerinden gün geçmeyecek gerek tuzlu gerekse kireçli su malesef 3 ila 5 gün sonra oto anahtarıeaa malesef çürümeye başlar dolayısıyla tamirini zorlaştırır.” Örnek verecek olursak bir renault anahtarı 130 Euro`ya Fransa`dan getirtilirken 50 lira gibi ir ücretle tamir edilebilmektedir. Burda sizin yapmanız gereken tek şey araştırmacı olup günümüz olmazsa olmazı hepimizin elimizin altı google`yi iyi bir şekilde kullanmanızdır. Bu güzel ilgiyi okuma nezaketinde bulunan herkese teşekkür eder kücük bir hatırlatır yazımızı sonlandırırız. Otomobil anahtarlarının uzaktan kumanda pilleri hemen hemen her elektronik marketlerde bulunmaktadır. Bunların kodu ve çeşitleri var pili biten uzaktan kumandalı anahtar için destek alın bilgi verelim evinizde sorunu çözün 0 maliyetle kullanıma devam edin.

Sonraki sayfa »