Archive for Kasım, 2011

Cobra uzaktan kumanda kabı

Uzun yıllardır piyasada bulunan özellikle Volkswagen araçların belli kısmında bulunan Cobra oto alarm kumanda kabı firmamıza gelmiştir. Üzerinde bulunan plastik malzemenin delinmesi ve OTO ANAHTARI  ile bağlantı noktasının kopması başlıca problemlerinden biri olan cobra kumanda kasası değişimi artık mümmün.Yukarıda açık şekilde belirttiğimiz cobra oto alarm uzaktan kumandası şuanda malesef kopyalaması mümkün olmayan ürünlerdendir. Volkswagen polo sustalı anahtar yapımı için sürekli telefon irtibatına geçen otomobil sahiplerine malesef bu hizmeti verememekteyiz fakat her ne olursa olsun sustalı kumanda uygumasını yaptırmak isteyen kişilerin çıkış yolu cobra uzaktan kumandalı merkezi kilit sistemi değiştirmesinden geçmektedir. 

Masraf etmek istemeyip bu şekilde kullanırım diyen tüketicilere cobra uzaktan kumanda kabı kargolanır elinize ulaşan ürünü kendiniz takabilir sorunu giderebilirsiniz. Herhangi bir vida bulunmayan kumanda sadece geçmeniz yapmanız gereken sadece eskisinin içini açıp yenisine takıp kapağı kapatmanızdır. Telefon desteğine geçip ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz ki gerçekten 2001 yılından beri piyasada bulunan cobra alarm sistemlerinin tek sıkıntısı buydu şuanda çözülmüş olup beğeninize sunulmuştur.

 

Hyundai i20 Kumandalı Anahtar

Direkt olarak incelemesini yaptığım hyundai i20 kumandalı anahtar mühendistler tarafından inanın bir ömür boyu kullanılmak üzere dizayn edilmiştir. Elektronik yapısı olarak okadar düzgün okadar kaliteli üretilmiş ki kullanıldığı süre boyunca immobilizer hatası doğurmayacak olan i20 anahtarı bize tek bir gözden kaçan hata ile üretilmiştir.

Bağlantı noktasından  kırılan bahsi gecen oto anahtarı kullanıcıyı çaresiz bırakmaktadır. Press baskı olduğundan dolayı hiç bir müdahale şansını vermeyen ürün yenisi ile değiştirilmek zorundadır. ( yetkili servislere göre ) Biz bu durumu bertaraf ediyor sizlere hiç tahmin edemeyeceğiniz bir öneri sunuyoruz. Stoklarımızda fazlaca bulundurduğumuz hyundai i20 uzaktan kumandalı anahtar kasası sayesinde herhangi bir sebepten arıza yapmış hyundai anahtarı teknik ekibimiz tarafından açılarak yenisinin içerine düzgünce konur ve tekrar press baskı ile kapatılır. İşte açık açık belirttiğimiz bu hizmetin bedeli inanın aldığınız fiyatın çok aşağısındadır ayrıca süreside bir okadar kısadır.

Peki hiç düşündünüz mü neden hiç yeni üründen bahsetmiyoruz tabiki sizler için mağdur olmamanız bir hizmete veya bir ürüne hakkından fazlasını vermemeniz için hemen hergün bu haberleri yayınlıyoruz. Tabiki hyundai i20 yedek anahtar çoğaltma firmamızda mevcut hatta 15 dakika içerisinde yapıp teslim edebiliriz bunu zaten takipcimiz, müşterimiz ve araştırmacı herkes bilir. Otomobil sahipleri soruyor aracın güvenlik kartı var, kod kartı var bunlar size lazım mı diye kesinlikle bizim immobilizer kopyalama cihazlarımız ile biz bunları yedekleyebiliyoruz hepsi lisanslı ve ruhsatlı cihazlardır. Sizlerden istediğimiz tek şart ruhsat sahibi olmanızdır. Melesa bir i30 veya i20 farketmeksizin otoparkta  kilitli kalmış daha detaya inecek olursak yedieminde satışını bekleyen araçların tek bir civatasını dahi sökmeden şase numarasından uzaktan kumanda elde edip otomobil başında programlama yapıyoruz. Yazımızın sonuna kadar bizlere tahammül ettiğiniz için teşekkür eder kazasız, sıkıntısız uzun yollar gitmenizi dileriz. 

Saygılarımla Teknik Servis Murat

fiat ducato sustalı anahtar

Herzaman olduğu gibi yine harika haberler yayınlamanın gururuyla makalemin sunumunu yapacağım. Özellikle okul servislerinde kullanılan Fiat Ducato modelinin anahtarı elden düşmediğinden dolayı çok kısa sürede eskimeye yüz tutuyor bu vesileylede bir çok servis hizmeti veren kişilere bu hizmeti bir çok defa verdik fakat semt müşterilerimizden Abdullah bey ben yıllardır sizin burada bu işi yaptığınız biliyorum fakat oto anahtarı icin hep bana servise gideceksin, bunlar çipli, kimse yapamaz gibi şeyler söylediler hatta internetten araştırdım dedim kendi kendime ” hay allahın işine bak arkadaşımın dükkanına bile internetten ulaşıyorum ” hemen kapattım bilgisayarımı ve geldim.

Yukarıda inceleyip bakın açma tuşu tırnak tarbelerine dayanamamış ve tamamen işlevini yitirmiş. Müşterimiz kilitlemeyi uzaktan kumanda üzerinden açmayı ise mekanik olarak şöför kapısından yapmaktadır. Hemen vitrinden bir fiat ducato sustalı anahtar kabı alarak çalışma masama doğru yöneldim. İlk önce kumandanın butonunu yani ( sivicini ) değiştirerek sağlıklı konuma getirdim akabinde diğerine monte ederek sıfırlanmış bir ducato sustalı anahtar elde ettim. Artık tüm işlevselliğiyle çalışan bir ürün sahibi olan Abdullah bey teşekkürlerini edip çok memlun olduğunu söyledi. Yapılan bu hizmette müşterimizin kazancı 275 T.L gibi büyük bir rakam oldu.

İzahatımızı yaptıktan sonra kısaca üzerinde durmak istediğim önemli bir konuyu daha açıklığa kavuşturduktan sonra yazımızı sonlandıracağım. Yukarıda bahsi geçen konu haricinde sorun yaşayan örneğin fiat ducato yedek anahtar ihtiyacı olan kişileri unutmadığımızı bildirir onlarada bu desteği sağyabiliriz. Daha ayrıntılı soracağınız her türlü fiat anahtarı için bizlerle iletişime geçip kafanızdaki soru işaretlerini yok edebilirsiniz.

Dacia Duster Anahtarı

Sizlere yeni nesil araçlardan biri olan Dacia Duster`in yapısını anlatacağız. Renault Mais`te incelemesini yaptığımız dacia dustek anahtarı için vereceğimiz bilgiler yine her zaman ki gibi siz tüketicilerin ilgisini çekecek ve beğenisini kazanacaktır. Öncelikle şunu bilmelisiniz bu otomobilin immobilizer yapısında  herhangi bir değişiklik yoktur uzaktan kumandası dahi gerek dacia gerekse solenza modelleri ile birebir aynıdır.

Öncelikle Türkiye`de olmayan ve hiç bir yerden hizmetini alamayacağınız Dacia Duster Sustalı Anahtar aracın bir civatası dahi sökülmeden bizim tarafımızdan yapılabilmektedir. Söylemeye gerek duymasakta şu durumu hatırlatalım bildiğiniz bu aracın tüm parçaları Renault güvencesi altındadir örneğin Renault anahtarı bu araca direkt olarak programlanabilir.

yeni Dacia duster sustali anahtar

Yukarıda alenen gösterdiğimiz bu ürün Renault Clio III modelinde kullanılan sustalı kumandadır. Gerçekten be derece estetik ve güzel bir araba olan Duster`e yakışmayacağını düşündüğümüz için bu haberi sizlerle paylaştık. Henüz renault duster uzaktan kumanda kabı değişikliği için telefonlarımız şuan için çalmasada renault kango, dacia logan ve renault master ile aynı yapıda olan renault duster uzaktan kumanda kasası ihtiyacı önümüzde ay büyük bir oranla artacaktır. Bizler yetkili servislerin ağına takılmayasınız diye ürün yelpazemizi her daim geniş tutuyoruz ki bu hizmetin sonu gelmesin.  Örnek verecek olursak 30 – 60 – 90 t.l gibi ücretlerle maxsibub bir saat gibi kısa sürede  sorun çözme imkanınız varken kendi kendinizi zora sokup yüksek maliyetler ödemeyin.

Uzaktan kumanda tuş takımı lastiklerinin kopması, metal anahtar kırılması, kumandanın çalışıp aracın marşının basmaması veya arabayı çalıştırıp kapılarının açılmaması en sık rastlanan tüketi şikayetlerindendir. Tamamen kontrolümüz ve bilgimiz dahilinde olan bu sıkıntılardan kurtulmanın tek yolu tarafımıza açacağınız telefondan geçmektedir. Bu anlamda bizlerden marka ve modeli farketmeksizin her türlü oto anahtarı hakkında gerek destek gerekse bilgi alabilirsiniz.

Hyundai`den Van`a Deprem Yardımı

Yer kürenin en hızlı gelişen otomotil markası olan Hyundai Motor Company, ekim ayında Van’da meydana gelen ve maddi manevi büyük zararlara neden olan deprem için çok önemli ve manalı bir yardımda bulundu.
Hyundai Motor Company, depremde oluşan yaraların sarılmasına destek olmak ve afetzedelerin barınması içinyapılacak prefarik evlerin fonunda değerlendirilmek üzere Türk Kızılayı’na 300 bin Amerikan Doları (yaklaşık 540 bin TL) tutarında yardım gerçekleştirdi.
Denizaşırı ülkelerdeki ilk üretim tesisini Türkiye’de kuran ve Türkiye ile Kore arasında uzun yıllardır süregelen yakın dostluğun daha da pekişmesinde önemli bir rol oynayan Hyundai Motor Company, bir kez daha Türkiye ve Türk halkının yanında olduğunu gösterdi. Bu anlamlı destek için Kızılay’ın İstanbul-Maltepe’deki başkanlık binasında gerçekleştirilen törene Hyundai Motor Company adına Hyundai Assan Başkanı ve CEO’su Won-Shin Chang, Kızılay Başkan Vekili Hasan Karahan ve Kızılay Denetleme Kurulu Üyesi Tuncay Kopuz katıldı.
Hyundai Türkiye Başkanı ve CEO’su Won-Shin Chang, tören sırasında “Hyundai Motor Company ve Hyundai Assan olarak, Kore’nin kadim dostu Türkiye’nin içinde bulunduğu bu zor günlerde herkesin acısını en içten duygularımızla paylaşıyoruz. Her türlü konuda olağanüstü çalışma ve çaba gösteren Kızılay ile birlikte gerçekleştirdiğimiz bu destek sayesinde yaraların en kısa sürede ve en iyi şekilde sarılacağına inanıyor, depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, tüm yakınlarına baş sağlığı ve yaralılara da acil şifalar diliyoruz” dedi. Devamini Oku»

Sonraki sayfa »