Archive for Aralık, 2011

Yeni Opel Combo 2012`de Satışa Sunuluyor

Opel firmasının yeni ”Combo” modeli, 2012 yılının başında Türkiye ve Avrupa pazarlarında satışa çıkartılacak. Konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamaya göre, gelişmiş teknik özellikleri ve çok çeşitli seçenekleriyle kompakt van sınıfına farklılık katan Opel Combo  panel van  ve binek olarak iki gövde tipiyle görücüye çıkacak.

6 motor ile 2 dingil mesafe çeşiti ve yük hacmine sahip yeni Combo’nun panel van  tipi, tavan hacmi, 5-7 yolcu kapasitesi, panelli veya camlı gövde farklılıkları ile  çok amaçlı kullanım imkanı da sergileyecek.  Söz konusu otomobilin, bagaja erişimi kolaylaştırmak için bir veya iki sürgülü kapı seçenekleri de düşünülmüştür.

Opel Combo’nun binek otomobil versiyonunda ise iki sürgülü kapı standart donanıma dahil ve üstten menteşeli bagaj kapağı, ayrıca asimetrik bir çift kanatlı kapı da bulunuyor.

Yeni Opel Combo, dingil mesafesi seçenekleriyle koltuklar yatıkken 3 bin 800 litreden 4 bin 600 litreye kadar değişik yük hacmi sunuyor. Bir tona kadar taşıma kapasitesine sahip yeni Combo, sürgülü kapısının açılma genişliğiyle de öne çıkıyor.

Yeni Combo dizel serisi ise 4 motor, bir benzinli motor ve bir CNG ( sıkıştırılmış doğalgaz) motorla düşük maliyetle çevre dostu motor özelliklerini birleştiriyor. Düşük yakıt tüketimiyle olduğu kadar uzun bakım aralıklarıyla da kullanım masraflarını düşüren model, merkezi kilitleme sistemi, yükseklik/mesafe ayarlı direksiyon kolonu, elektrikli camlar, 4 yönde ayarlanabilen sürücü koltuğu, sürücü hava yastığı, ABS’li frenler ve bir lastik onarım kitine de sahip buluyor. Ayrıca merak edip kontrolünü yaptığımız oto anahtarı yapısı katlanabilir olarak tasarlanan aracın bir artısı daha bulunmaktadır.

Bmw Motorsiklet Anahtarı

Şuanda yayınlayacağımız haber bmw kullanıcılarına gerçekten müjde niteliği taşımaktadır. Firmamızın Borusan Oto`nun yanında olmasından dolayı bmw motorsitlek anahtarı sık sık sorulduğundan dolayı ürünü ihtal etmek zorunda kaldık. Motorsiklet sahipleri bilir bu aracın arkasındaki sepeti ile kontak anahtarı aynıdır. 46 Cripto philips yazılımına sahip olan bmw motorsikletlerinin orjinal anahtarının görselini yukarıda sergiledik.

Tamamen kayıp etmeden böyle bir ihtiyacınız var ise kesinlikle öneriyoruz avuç dolusu paralar ödemeyin Türkiye`de bulamayacağınız bmw motor anahtarı  sizler için hizmete konuldu. Bmw motorsikleti için  yedek anahtar ihtiyacı bulunan kişelerin kafasında kesnlikle hiç bir soru işareti bulunmamalıdır. Söz konusu motora herhangi bir cihaz bağlamadan immobilizer kopyalama yaptığımızı bilmelisiniz sadece elinizde bulunanın bilgileri bilgisayar ortamında diğerine aktkarılmaktadır. Vermiş olduğumuz fiyatlar yetkili servisin neredeyse yarısına takamül etmektedir. Bizim görevimiz orjinaliteden ödün vermeden ucuz, kısa süreli ve kaliteli hizmeti sizlere duyurmaktır meraklı ve araştırmacı olan yüzlerce müşterimiz bu durumdan yararlandılar.

Şuan ki imkanlarımızda Yamaha – Honda – Suzuki motorlara tamamen kayıp olsa dahi beyin üzerinden programlama yapabiliyor bir gün içerisinde çalışır konuma getirebiliyoruz. Malesef  Bmw`lerde bu imkan bulunmamaktadır ki o yüzden yedeksiz kullanmamanızı öneriyoruz. Pantoğraf dediğimiz lazem kesim yapıya sahip olan bu ürünü makinalarımızda açabiliyoruz yurt dışından kendi imkanlarınızla getirttiğiniz ürünleride aktif edebilme yeteneğine sahibiz. Yazımızı sonuna kadar okuma nezaketinde bulunduğunuz için teşekkür eder sorunsuz sürüşler dilerim. Hızınız ne olursa olsun KASK takmayı ihmal etmeyin 😉

Citroen Nemo Sustalı Anahtar Kabı ve Pil Yuvası

Citroen nemo araçların sustalı anahtar kabı üretildi biz elimize gelen numuneyi işin uzmanı olarak yakından inceledik. Gerçekten mükemmeli yakalamışlar bizde üzerimize düşüni yaptık stoklarımıza katıp ürünleri temin ettik.  Önce şunu bilmenizi isteriz Citroen Nemo, Peugeot Bipper ve Fiat Fiorino modellerinde yaşanan en büyük problem pil yuvası düşmesi ile birlikte kayıp olmasıdır. Akabinde yaşanan diğer sıkıntıları sıralayacak olursak susta mekanizmasının sağlıklı çalışmaması, kapandığı halde terar açılması yaşanan aksilikler arasında yerini almaktadır. Alakasız bir arızayı daha belirtmek gerekirse bahsi gecen oto anahtarı düşmeye karşı hiç mukavemetli değildir herhangi bir darbeye maruz kaldığında kapıları açıp kapar ancak araç çalışmaz ve göstergede kilit logosu belirir sözünü ettiğimiz logo aracın çalışmayacağını vurgular ki artık immobilizer aktiftir fakat kesinlikle citroen nemo kumandalı tamiri mümkündür.

Tabiri caizse can kurtaran bilgileri sizlere sunduk. Sitemizin takipçileri, google kullanıcıları ve problem yaşayan otomobil sahipleri sıkıntılarının nerede çözüleceğini bilmektedir. Yetkili servis fiyatı 390 T.L olan araba kullanıcıları muhakkakki bu hizmeti beğeneceklerdir. Citroen nemo sustalı anahtar kabı ihtiyacı uzaktan kumanda üzerindeki basma yerlerinin delinmesi sonucu temin edilebilmektedir. Ayrıca  Nemo için her türlü yedek kopyalama işlemide firmamızda mevcuttur gerek kumandalı gerekse kumandasız olarak bu fırsattanda yararlanabilirsiniz.

Mini Cooper Kumanda Kasası

Şuanda ülkemizde Peugeot, Citroen, Renault, Hyundai ve Ford kadar yaygın bulunan Mini Cooper araçların %80 kadarı bayanlar tarafından kullanılmaktadır. Kapıyı mekanik olarak kilitlediğinizde ve bir kaç saniye o şekilde tuttuğunuzda camlar ile sunroof kapanmaktatır bu özelliği bilmeyen araç sahiplerine iyi bir bilgi olacağını düşünmekteyiz. Ayrıca kilitleme butonunada bir kaç saniye basılı tutun yine aynı şekilde kapanan araçlara rastladık. Önemli ve bilinmeyen bu özelliği aydınlığa kavuşturduktan sonra gelelim mini cooper kumanda kasası sorunu yaşayanların sıkıntılarını ele almayaki burda hepsini yeniden aydınlığa kavuşturacağız.

1) Sizden satın almış olduğumuz mini cooper kumanda kasası orjinal mi ?

Cevap: Borusan Oto dahil olmak üzere perekente satışını yaptığımız ayrıca Türkiye geneline kargo ile sunumunu gerçekleştirdiğimiz bu ürün orjinalinden daha keliteli ve estetiktir.

2) Mini cooper kumanda kasasını kendim değiştirebilirmiyim bir sorun yaşarmıyım ?

Cevap: Ürünü kendiniz değiştirebilirsiniz kesinlikle immobilizer dahil olmak üzere hiç bir sorun sıkıntı yaşamazsınız fakat birazda olsa mekanik ve elektronik merakınız olmanız gerekir.

3) Satın aldığım cooper kumanda kasası aracıma uyum sağlayacak mı sonuçta demir kısmı açılmamış şekilde göndereceksiniz ?

Cevap: Kendi elinizde bulunan mini cooper anahtarı üzerinde bulunan kücük pimi söktükten sonra metal kısım elinizde kalacak yenisinin üzerine taktığınızda geriye sadece pimi tektar çakmak kalacaktır.

Yukarıda sizlerin kafasında oluşacak soru işaretlerini ele aldık direkt olarak soru cevap şeklinde bir diyalog yayınladık yinede verilen bilgiler yetersiz kaldıysa lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bizim amacımız sizlere kaliteli, kısa sürede ve ucuz maliyetli ürün sunumu yapabilmektir ki bunu sizlerinde desteğiyle başardık. Örneğin 300 Euro gibi bir fiyatla satışa sunulan mini cooper anahtarı bizlerde hemen hemen yarı fiyatınadır ki süresiz garanti kapsamındadır. Eğer sorununuz OTO ANAHTARI ise doğru adrestesiniz bunu  bilmelisiniz dileğimiz bilgiler doğrultusunda sorunlarınızı çözmenizdir.

 

Mitsubishi Colt Anahtar Kasası

Hemen önceki konumuz olan Cobra uzaktan kumanda kasası ve kabı hakkında bilgi verdik. Ürünü net ortamına koyduğumuz anda stoklarımız tükenme noktasına geldi. Hizmetimizin devamını her daim sürdürebilmek için elimize ulaşan yenilikleri an ve an sizlerle paylaşıyoruz. Şuanda elimize aldığımız ve üstte açık görseli bulunan mitsubishi colt anahtarı bunun en açık örneğidir.

Artık açıkça söylemeliyiz ki dünya otomobil piyasasında bir anahtar kasası sektörü bulunmaktadır bu ister istemez olmak zorundaydı ki % 90 gibi bir oranla gerçekleşti henüz beklediğimiz ürünler tabiki var ancak yinede olması gerektiğinden daha güzel şekilde ilerliyor kanısındayız.

Kısaca bilgiler paylaştıktan sonra şimdi sizlere mitsubishi colt anahtar kasası için çok detaylı bilgiler vereceğiz bu bilgileri paylaştıktan sonra zaten kafanızda birşeyler oturacak ve temin edeceksiniz. Fakat yukarıda görseli bulunan mitsubishi colt anahtar kabı üzerine tıkladığınızda bir haylı büyüyor büyüttükten sonra ürünün nekadar düzgün nekadar orjinal olduğuna bizzat şahit olacaksınız.

Temin ettiğiniz mistubishi colt anahtarı malesef diğer ürünler gibi evinizde monte edebileceğiniz bir özelliğe sahip değildir. Uzaktan kumanda değişikliğinden hemen sonra mutlaka makine ile uc kısma açılmalıdır ki kullanılabilsin. Daha önce özellikle Türkiye genelinde hizmetini verdiğimiz ürünlere telefon desteği verdik uzaktanda olsa evlerinde insanlara bilgiler vererek kumandaları toplattık.

Açma ve kapama tuşlarının  yırtılmasından dolayı sıkıntı yaşadan mitsubishi colt sahipleri gerçekten bu uygulamadan memlun kalacaklar. Japon arabalarının yedek parçasının bir hayli pahalı olduğu ülkemizde cebinizden onlarca para çıkmasına razı gelmediğimizden dolayı elimize ulaşan bu haberleri tabiri caizse yemeden içmeden sizlere sunuyoruz. Konumuzun  sonuna geldik sonlandırmadan önce sorununuz, probleminiz ve kafanıza takılan herşeyi bizlere sorabilirseniz yeterki konu OTO ANAHTARI olsun.

Saygılarımla Teknik Servis Murat