Archive for Ocak, 2012

Subaru impreza anahtar

Elektronik yapısını ve mekanik şeklini begendigim bir ürün olan Subaru anahtarı tarafımca yapılmıştır. Meslek hayatım boyunca hemen hemen bütün araçlara bir şekilde musallat oldum fakat dediğim herzaman bir cazibemin olduğu İmpreza modeli geldiginde demem o ki gözlem cavladı. Gelen bir yüzme ögretmeniydi yazın bir pazar günü Marmaris`te 35 mt gibi bir derinlige araba anahtarını düşürdügünü söyledi. Hocamız dükkanımızın reklam afişindeki yazıları okuduktan sonra bize aynen şunu söyledi ” ben servise gittim başımdan böyle böyle olaylar geçti benden 900 lira para istediler bende kendilerine bu parayı kesinlikle size vermem dedim ve hemen oradan ayrıldım. Siz bunu zaten yapamazsınız ama hiç degilse demir kısmını çekebilirmisiniz diye bir sorayım dedim. Bizde kendisine tebessüm ederek biz bunu yaparız hatta immobilizer kısmınıda kopyalar aracınızı çalıştırırız dedik. Cevap aynen şu şekilde oldu HEMEN YAPIN bizde ruhsatı gördükten sonra araç sahibi olduguna inandık ve ürünü programladık.

Biz çayımızı içerken düşündük ve nekadar güzel bir hizmet verdigimizin yeniden farkına vardık. Subaru impreza anahtarı konusunu siz degerli internet kullanıcıları ve google hayranları sunumunu yaptıgım bu haber size nezaman nerede hatta ne şekilde yardımcı olur bilemesemde mutlaka bir fayda saglayacagı kanısındayım. Bize inanın vermiş oldugumuz bu bilgiler sahih ve gerçektir yüzlerce lirayı götürüp servislere ben yiyemedim senye demeyin bu sebepledir ki söylediklerimizi dikkate almanızı istiyoruz.

Dacia Duster sustalı anahtar

Bugün Gezenbilir.Com bilgi ve paylaşım sitesinin üyelerinden Cem bey ile tanışma şerefine nail oldum. Kendisinin maillerine vermiş olduğumuz cevaplar dogrultusunda firmamıza gelen Cem beye Dacia Duster sustalı anahtar yaptık nekadar süredemi sadece 15 dakika 🙂 hemde araçtan bir civata dahi sökmeden.

Yapmış oldugumuz bu sıcak sohbetin ardından kendini ugurlayıp kazasız sürüşler yapmasını temenni ettik. Takip eden, iş yaptıran veya konularımızı okuyan bütün insanlar bilir ki biz elimizi sürmedigimiz hiç bir işi elektronik ortamda paylaşmıyoruz. 2010 veya 2011 her türlü dacia anahtar yukarıda görmüş oldugunuz tasarım harikasına çevirilebilir. Aracın elektronik yapısına, immobilizer güvenlik yazılımına ve motor sistemine zerre kadar müdahale etmeksizin teslim edilen bu ürüne şehir dışından kargoylada sahip olabilirsiniz.

Bagaj açma forksiyonu uzaktan kumanda üzerinden yapılmayan bu araçta sadece açma kapama özelliği mevcuttur. Ancak daha önceki oto anahtarı konularımızdaki arıza ve hatalar malesef bu araçtada söz konusudur. Kısaca belirtmek gerekirse dacia duster kumanda üzerindeki lastik yırtılması, dacia duster uzaktan kumanda tuşlarının delinmesi en önemli belirtilmesi gereken hatalardandır. Gerçekten uzun yıllar zevkle binmeyi arzuluyorsanız üzerinde durdugumuz bu uygulama malesef kaçınılmaz aksesuarlardan biridir.

Dacia  duster yedek immobilizer anahtar ihtiyacı bulunanlarda bizimle iletişime geçsinler çünkü aracın yedegi malesef uzaktan kumanda özelligi taşımıyor dolayısıylada özellikle eşler arasında sıkıntıya meydan veriyor necicesinde bunada çözüm yine sizin elinizde yapmanız sadece araştırıp bilgi almak olacaktır. Memniyetinizi biliyor bu hassasiyetle yeniliklerden haberdar ediyoruz hepinize iyi günler dilerim.

Murat ÇELİK

Mini cooper kumandalı anahtar

Yeniliklerin devam ettigi şu günlerde tekrar güzel bir haberi sizlere bildirmenin mutlulugu içerisindeyim. Bmw anahtar ile hiç ama hiç bir farkı bulunmayan ve bizim makinalarımızda okutuldugunda orjinal km. bilgisayarda gördügümüz böyle bir özellige sahip olan mini cooper kumandalı anahtar tüm işlevleriyle artık yapılabilmektedir.

Resmi sizlerle paylaştık 2005 yılına ait tüm Mini Cooper`ler bu uygulamanın içerisindedir ancak Cooper S buna şuanda dahil değildir. Ruhsat sahibi oldugunuzu beyan ettiginizde yaklaşık olarak 30 dakika gibi bir süreyle ürünü sizlere teslim etme teknolojisine sahibiz. Araştıranların gayet iyi bildigi şöyle bir tehlike söz konusudur ki bunu tekrar açıklamakta büyük bir fayda görüyoruz. Bu sorularınıza cevaben aşagıda sizler için güzel bir diyalog hazırladık gelin birlikte gözden geçirelim.

Yedek Anahtar olmayan araca kasko yapılır mı ?

Cevap: Kaliteli, güvenli ve titiz çalışan kaskolar kesinlikle müşterisini uyarıyor böyle bir poliçeye imza atmıyor.

Yedek Mini Cooper Anahtar elimde yok aracım çalınsa kaskodan bedelini alabilirmiyim ?

Cevap: Kesinlikle aracınız çalındıgında sigorta veya kasko şirketinden hiç bir şekilde bedel temin edemezsiniz çünkü burada sizin art niyetli olmadıgınızı kesinlikle ilgili kişire beyan edemezsiniz.

Yedek Mini Cooper Kumandalı Anahtar bana verilmedi ne yapmalıyım?

Yapmanız gereken satışı bitirdikten hemen sonra bizim gibi immobilizer konusunda profesyol şirketlerden birinden destek alarak bu boşlugu doldurmanız gerekmektedir. Aksi halde binlirce liranız bir gecede çöpe gidebilir büyük bir zarar görebilirsiniz. Bu vesile ile mini cooper anahtar sıkıntısı yaşayanların bizlerle iletişime geçmesi rica olunur. Ayrıca mini cooper kumanda kasası ve mini cooper kumanda kabı icin yine yüzlerce lira ödemenizi istemiyoruz. Unutmayın elinizde tek bulunan ve yedegi olmayan hertürlü oto anahtarı risk taşır.  Bizleri önemseyip haberimizi sonuna kadar okuyup bizlere eşlik eden tüm müşterilerimize ve internet kullanıcılarına teşekkür eder kazasız ve keyifli sürüşler dileriz.

Saygılarımla Murat ÇELİK

 

 

ssangyong yedek anahtar

Bugün ilk defa yedek anahtar yapma fırsatı buldugumuz sangyong araçların immobilizer yapısını kopyalayarak müşterimize teslim ettik. Deniz Kurmay Kıdemli Albay olan ve Kuleli Askeri Lisesinden firmamıza aracı ile birlikte gelen komutanımız ile tanışma fırsatı bulduk ve yapmış oldugum muhabbetin ardından aracına binip giden müşterimize vermiş olduğumuz söz neticesinde konuyu sizlere duyurduk.

İnternet ortamında Ssangyong anahtar olarak bir takım aramalar yaptım fakat telefondan elektrik alamadıgım için gitmedigim bir kaç firma oldu bir kaç gün sonra bir arkadaşım vasıtasıyla size ulaştım diyen Komutana uzaktan kumandasız bir adet aracı çalıştıran oto anahtarı 10 dakikada proglanmıştır. Trafikte sıklıkla görmeye alıştıgımız Ssangyong otomobil sahipleri herhangi bir sorun veya sıkıntılarda firmamıza ulaşabilirler. Her zaman oldugu gibi gerek elektronik gerekse real ortamlarda dile getirdigimiz bir uyarıyı yenilemek istiyorum kesinlikle yedeksiz araç kullanmayın hele hele yedek parçası ve yetkili servis hizmeti daha henüz oturmamış sangyong araçlar için mutlaka önleminizi alın ilerde başınıza büyük dertler açılmasın.

Elektronik yapısı 4D-60 Cripto yani Toyota`dan kontak ve kapı kilitleri Hyundai`den temin edilen Ssangyong arabalar hakkında her şekilde yardım edebiliriz.

 

Renault kango 3 anahtar

 

Bugün yeni model araçlardan biri olan Renault Kangoo 3 anahtar yapısı hakkında bilgiler vereceğim. Renault ve Dacia`nın ortak çalışmalarının devam ettiği bu aylarda bahsi geçen otomobilin immobilizer sistemide Dacia`lar ile aynıdır. Konunun içeriğine girmeden önce sizlere kücük fakat hayati önem taşıyan bir kaç sorunları dile getirip yaşayabileceğiniz sıkıntıları anında çözmenizi saglamak bizim önde gelen vazifelerimizdendir. Devamini Oku»

Sonraki sayfa »