Archive for Şubat, 2012

Chevrolet lacetti anahtar kabı geldi

Ülkemizin çeşitli il ve ilçelerinden yaklaşık 1,5 senedir gelen telefonlara artık gönül rahatlıgıyla bakabileceğimizin haberini gönül rahatlığıyla vermekteyim. Sert plastik malzemeden imal edilmiş olan chevrolet lacetti anahtar kasasının üst kısmı belli bir zaman sonra çatlıyor ve daha sonra yerinden fırlayarak sıkıntılar meydana getiriyordu.

Gerek dünyada gerekse Türkiye`de belli bir pazar payına sahip olan oto anahtarı sektörünün öncülüğünü yapan firmamız adeta bir dert haline gelen bu ürünü temin edebilmiştir. Tek parça yani yekpare olan bu chevrolet lacetti anahtar kabı icin ürünlerini kargo ile firmamıza bekliyoruz. Biz burada montaj ve diş açımını gerçekleştirdikten sonra hemen aynı gün size dönüş yapıp tarafınıza ürünü ileteceğiz.

Yetkili servislerden bu ihtiyacınızı karşılamaya kalkıştıgınızda 370 t.l gibi bir fiyat sunulacagını kesnilkle unutmayınız. Söz konusu değişimin aracın immobilizer kısmı ile hiç bir alakası yoktur burada yapılacak olan tek şey iç aksamın aktarılmasıdır. Yukarıda belirtilen fiyatın yarısından daha uyguna gelecek bu uygulama ile aracınızı uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Saygılarımla Murat ÇELİK

Mercedes vito anahtar kabı ve kumanda kutusu

Uzun zamandır mercedes vito anahtar kabı değiştiriyor dükkanımıza gelen müşterilerimize bu hizmeti veriyorduk. Lakin son zamanlarda mail yoluyla ulaşıp vito kumanda kutusu hakkında bilgiler talep eden kişiler için bu makaleyide gün yüzüne çıkartmayı uygun gördük. Aracın en önemli ve hayati parçalarından biri olan smart key şuanda malesef Mercedes`in tekelinde bulunmaktadır. Günümüz teknolojisinda şuanda bu araçlara üzülerek söylesek dile getirmek zorundayız yedek yapılamamaktadır. Tabiki bu hiç bir zaman yapılamayacagı anlamına gelmemektedir böyle bir ihtiyacınız olduğunda mutlaka telefon desteği alınız.

Asıl sizleri ilgilendirecek olan burada mercedes vito anahtar kabı olduğu kanısındayız. En önemli arızalarından birtanesi basma yerlerinin yani tuşların üzerinde bulunan plastik koruyucunun çatlayıp parçalanmasıdır. Dolayısıyla yeni arayış içerisine giren otomobil sahipleri 250 Euro bedeli ödeyerek yetkili servisten sipariş ettirip bu sinir bozucu durumdan kurtulmak istemektedirler. Halbuki düşünün arabayı çalıştırmasında uzaktan kumanda etmesinde hiç bir problem yaşatmayan bu arızayı sadece mercedes vito kumanda kabı diğer bir deyimle mercedes vito kumanda kasası değiştirerek telafüz edilen fiyatın çok daha ucuzuna gidereceksiniz.

Yerimize geldiğinizde biz montaj ve değişim ücreti talep etmiyor sadece 10 dakika sizleri mesafir ediyoruz. Türkiye ve Almanya`dan bizlere ulaşan hikamet veya zaman problemi yaşayan tüm müşterilerimize kargo hizmetimiz vardır dilerseniz siz dilerseniz biz ürünü gönderebiliriz. Bugün malesef Borusan Oto`nun 90 T.L gibi bir ücretle sadece bir pil değişimi yaptıgına şahit olduk. Nasıl olurda bir oto anahtarı pili bu derece büyük paralara değiştirilebiliyor hala anlamış değiliz. İşimizi yaptıgımız sürece bu sıkıntıları dilimizden düşürmeğimizin sözünü veriyor konumuzu sonlandırıyorum.

 

Skoda roomster anahtar

Evet yeni bir ürünün haberini bildirmenin vermiş olduğu sevinç ile  bilgisayarımın başına geçmenin mutluluguyla yazmaya başlıyorum. Yenilenen yüzleriyle birlikte değişimde gösteren Skoda anahtar yapısı sizlerinde görüşüne sunulmuştur. Özellikle Roomster modelini bir hayli tutan vatandaşlarımızın nezaman ne şekilde uzaktan kumanda ve kilit setine ihtiyaç duyacakları belli olmasada biz şimdeden bu güzel yayını tüm Türkiye`ye duyurmak istedik.

Skoda roomster uzaktan kumanda ve kilit seti yeni kasa Skoda octavia uzaktan kumanda ve kontak kilit seti birbirleri ile aynıdır. Bu araçlar arasında elektronik anlamda herhangi bir farklılık söz konusu bile değildir. Lisanslı immobilizer kopyalama cihazlarımızla birlikte Skoda roomster yedek anahtar yapımını 15 dakikaya kadar indirgedik.  Lazer kesim bir mekanik yapıya sahip olan bu araçlar daha piyasada çok yeni olduğundan böyle bir eksigin ilerki zamanlarda doyacagını düşünüyoruz.

Ürünlerin kasa ve kabı henüz üretilmesede bol miktarda stokladıgımızdan dolayı tamir ile yedek parça sıkıntılarındada iletişime geçebilir bizden yardım alabilirsiniz. Kredisi ödenemediğinden el konulmuş araçları ihalelerden satın alanlar için büyük bir hizmet olan bu uygulamada aracın başında sorunu çözdügümüzden aynı gün içerisinde aracına binecek olan araba sahipleri bizimle iliteşime geçsinler. Otomobil üreticileri gerek mekanik gerekse elektronik anlamda degişime gidiyorlar bu değişim bizleri olumlu yönde etkiliyor nedeni iste her geçen gün makina parkurumuzu genişletiyor oto anahtarı konusunda dahada profesyönelleşiyoruz.