Archive for Mart, 2012

Honda Civic – Accord – City uzaktan kumanda komutu

Şuanda sizlere elektronik ortamda bulamayacağız bir bilgiden yani honda uzaktan kumanda kodlama prosedüründen bahsedeceğiz. Fakat altını çiziyoruz bahsi gecen kodlama şekli sadece 1999 ve 2006 yılına kadar olan gri tip kumanlar için geçerlidir. Bunun sebebi 2006 yılından sonra makyajlanan Honda modellerinin yazılımlarıda değişiklik olmuş dolayısıyla bu komutun bir hükmü kalmamıştır yenileri için yapabileceğimiz birşey varmı derseniz malesef onlar diagnostic cihaz aracılığıyla bilgisayar bağlantısı istiyor bunuda belirterek yazımıza devam ediyoruz.

Burayı dikkatli dinlemenizi öneriyor gerekirse dizüstü bilgisayarınız ile aracınızın içine binmenizi öneriyoruz. Özellikle bazı arabalarda akü takviyesi yapıldıktan sonra uzaktan kumandaların çalışmadığını sıkça görmekteyiz bunları aktif etmek için yapmanız gereken kontağı açıp tuşlara birer defa basmaktır. Makalemizin yararlı olması için aklımıza gelenleri es geçmiyor diğer otomobil sahiplerinide ilgilendirdiğinden arada bilgilerde sunuyoruz. Devamini Oku»

Fiat fiorino kumanda kabı

Beklenen ürünlerlerin bir yenisi daha satış listemizdeki yerini almıştır. Aynı anda piyasaya sürülen  Fiat Fiorino, Citroen Nemo, Peugeot Bipper modellerinin sadece logoları, jantları ve motorları farklıdır. Kaporta ve elektronik aksamlarının hepsinin birbirlerine uyumlu olduğu gözle görünür derecede nettir. Demek oluyorki bahsettiğimiz bu ürün sözü geçen modellerin sahiplerini yakından ilgilendirmektedir. Yetkili Servis fiyatları 390 t.l olan uzaktan kumandaların tuşlarının delinmesi, susta kısımlarının bozulması ve pil yuvasının düşmesi en büyük hastalıklarından biridir.

Başladığımız her güne acaba yeni birşeyler varmı dercesine başlıyor araştırmalarımıza ve ihtalatımıza hızla devam ediyoruz. Elektronik olduğundan dolayı herhangi bir yere teslim edilmek istemeyen fiat fiorino anahtarı için her şekilde hizmet verebiliyoruz. Konumuzu örnek vererek güzelleştirip açacak olursak bayanların kullandığı bir Fiorino veya Linea tırnak tarbelerinin vermiş olduğu tahribatla bozulmaktadır işte burada Fiat Fiorino Kumanda Kabı imdada dolayısıyla sizlerin yüzlerce lira ödemesini engelliyor. Geride bıraktığımız aylar içerisinde fırında pişen, denize düşen, çamaşır makinasında yıkanan ve apartmandan aşağı atılan onlarca ürün bizim yaptığımız müdahalerle geriye döndürülüp tekrar kullanıma açılmıştır. Ayrıca piyasada şuanda bulunan kırmızı ışıklı olup mavi renkte bulunan kumanda kabı satın almayın çünkü bunlar orjinaliteyi yansıtmamaktadır. İki veya üç buton olarak farklılık gösteren bu araç sahiplerine kesinlikle araştırma yapmalarını öneriyoruz.

Sizlerin kaliteli, uygun ve kısa süreli hizmet almanız konusunda devamlı kendimizi yeniliyoruz Fiat Fiorino kumanda kasası değişikliğiyle kazancınız 300 T.L civarındadır ki bu para size Google`ye ayırdığınız beş dakikanın karşılığı olarak dönmektedir. Sadece bu konu için değerli değil bu markası modeli ayırt etmeksizin bütün oto anahtarı ile ilgilenen kişiler için kaçırılmayacak fırsattır.

Mini Cooper Smart Kartlı Anahtar Tamiri

Türkiye`de gerçekleşen yine bir ilki sizlerle paylaşacağız. İstanbul – Küçükyalı Semtinde hikamet eden 2008 model mini cooper sahibi bir müşterimiz iki adet mini cooper anahtar ile firmamıza gelmiştir fakat araç start stoplu yani yuvaya itilen modelden olduğu icin istanbul genelinde kimse elini sürmemiş müşterimiz kime gittiyse bunu servise götürmeniz gerekiyor diye cevap almıştır.

Müşterimiz ile yaptığımız muhabbette daha önce bir bmw anahtar ile ilgilide böyle bir durum olmuştu araç sahibi ” ben size güveniyorum sökün bakın” demişti o rahatlıkla ürünü tabiri caizse saat gibi çalışır hale getirmiştik bu durumu kendisine bildirdikten sonra güvenmesi gerektiğini ve halledebileceğimizi söyledim. Kontak üzerindeki manyetik frekans ile otomobil çalıştığı andan itibaren şarj etmeye başlayan 2008 model mini cooper smart kartlı anahtar çalıştırmada değilde geneklikle uzaktan açıp kapamada sorun yaratmaktadır. Press baskı ile birdaha açılıp müdahale edilmeyecek şekilde tasarlanan bahsi geçen ürünü onardıktan sonra tekrar kapattık ve herhangi bir yerinde zerre kadar gerek çizik gezekse iz meydana gelmemiştir.

Yetkili servislerin bu gibi şikayetler ile gelen müşterilerine 15 gün süre verdiklerini ve fiyatının 300 euro olduğunu bilmekteyiz. Türkiye geneline vermiş olduğumuz bu hizmet bizi oldukça onure etmekte kaldıkı oto anahtarı gönderilse dahi biz bu arızayı giderip tamiri uzaktanda olsa ( arabaya gerek duymadan ) gerçekleştirebiliyoruz. Bununda en büyük delili yukarıda paylaştığımız görseldir bu bizim yapmış olduğumuz garantili bir işlemdir. Umarım beğeneceğiniz güzel bir haber olmuştur sizlerin karşısına her gün yeni bir haberle çıkmak istesemde malesef bu mümkün olmuyor fakat değişen teknolojiyi yakından izliyor gelişmelerden sizleri mahrum bırakmıyoruz. Kazasız, arızasız ve keyifli sürüşlere….. Saygılarımla Teknik Servis < Mu®at >

Volkswagen touareg anahtar

Bugün Volkswagen`in arazi araçlarından biri olan Touareg hakkında bilgiler verip anahtar yapısını anlatacağız. Örnekle başlayacak olursak Golf – Polo – Jetta gibi modellerden immobilizer sistem olarak çok farklı olan Touareg Volkswagen`in hiç bir aracında bulunmayan bir güvenliğe yani 46 Cripto Philips yazılımına sahiptir. Kontak ve kilit şifrelerinin değişim göstermediği bu aracın katlanabilir kasasıda aynı gibi görünsede uzaktan kumanda üzerinde bulunan leg ışığı sağ üst köşede ve kırmızı değil sarıdır.

Şuanda bizim firmamızda volkswagen touareg anahtar kasası ve volkswagen touareg kumanda kabı hizmeti başlamış bulunmaktadır. Tuşları içine göçen, askı yerinin kopmasından dolayı taşıma güçlüğü çektiren bu touareg anahtarı artık çile olmaktan çıkmıştır. Elektronik devresinin direkt olarak aktarılıp metalinin dişlerini kestiğimizde mükemmel bir dış görüntüye ve kaliteye salip olan volkswagen touareg anahtar artık kullanıma hazır hale gelmiştir.

Sözünü ettiğimiz konu ikinci el satın alınmış araç sahiplerine müjde niteliği taşımaktadır bu hizmeti Yetkili Servislerden alamayanlara sağlanan olaraklardan biridir. Aracın en önemli aksesuarlarından biri olan uzaktan kumanda`nın malesef şık ve estetik bir yapıya sahip olmasını hemen her otomobil kullanıcısı istemektedir. İşte biz size bu güzelliği veriyoruz hemde aklınıza gelmeyecek kadar düşük fiyat garantisi bunun icin telefon açıp bilgi alabilirsiniz.

Bununla birlikte Volkswagen Touareg yedek anahtar icinde destek alabilirsiniz bu araçlara 15 dakikada programlama yapabiliyoruz. 20 Gün boyunca bekleyip yüzlerle Lira ödemeyin bu yanlış bir davranıştır ruhsat sahibi olduğunuzu belgeledikten sonra oto anahtarınızı bizlerden hemen olup keyifli sürüşler yapabilirsiniz.

Bmw – Range Rover sustalı anahtar

Bugün bütün dünyayı yakından ilgilendiren bir haberle karşınızdayım. Artık özellikle farklı kasa range rover sahipleri araçlarına orjinal range rover sport modeli anahtar yaptırabilecekler. Kartlı modeller hiç marka ve modeli ne olursa olsun her türlü Bmw anahtarı bu sisteme çevirilebilecek. Yaptığımız bu uygulamada elinizdeki ürüne kesinlikle dokunulmayacak size sıfırdan yenisi teslim edilecektir. Yukarıda açık bir şekilde beğeninize sunduğumuz bu ürünler 25 dakika içerisinde hazırlanabilmektedir.

Mesala Bmw 1.18 anahtarBmw 5.28 anahtar bmw 3.16 anahtar bu uygulamalar için verilecek en güzel örneklerdendir. Umarım bu bağlantılardan sonra kafanızda hangi tür araçlara nasıl yapılacağı tamamen belirginleşmiştir. Böyle bir tercihe eminim sıcak bakacaksınız çünkü gerçekten taktir edilecek bir yapısı olan bmw sustalı anahtar meraklılarına verilecek en güzel hediyedir. Devamini Oku»