Archive for Ağustos, 2012

Yeni Opel Astra h anahtar kabı

Ortalama 2 sene önceydi opel astra h anahtar kabı üretildiğinde bu zamana kadar bu ürünleri yerine göre sattık yerine göre dükkanımıza gelen müşterilerimize sunup montaj yaptık. Plajda, ormanda veya herhangi bir mesafirlikte kırılıp yolda kalanlar teşekkür edip minnet duysada orjinalliğe önem veren müşterilerimizden bazı zaman olumsuz yaklaşım aldığımız anlarda olmuştu.  Elimizden gelen pek bir şey yoktu en kalitelisini, en düzgününü ve en ucuzunu vermek zorundaydık. Opel Astra h anahtar kabı ve Opel Astra h kumanda kasası bağlantıda gördüğünüz şekilde değildi arkasındaki logolar kabartma değil yapışkandı örnek olarak koyduğumuz bu resimlerin açıklamasını gerek mail gerekse telefondan müşterilerimize yapıyor onları şaşırtmıyorduk.

Bugün süpriz bir ürünle karşılaştık opel astra h anahtar kabı diğer bir adıyla ( Astra h kumanda kabı ) bir toptancımız tarafından pat diye masamızın üzerine konuldu. Şaşkınlık içerisinde incelediğim ürünün yay, susta, tuş takımı en çok ilgimi çeken arka taraftari kabartmalı opel logosu adeta beni dondurdu nasıl bukadar kaliteli ve güzel yaptılar dedim içimden. Toptancımızdan yaklaşık 45 dakika önce dükkanımıza değişim için bırakılan Opel Astra anahtarı için hemen kollarımı sıvadım ve kumanda kabı değişikliğine başladım. Bırakın müşteriyi, toptancıyı ilk önce ben sevindim mesleki tatmin nedir resmen yaşadım diyebilirim. Neyseki Opel Astra uzaktan kumanda devresini kabın içine koydum eski kumandadaki metal anahtarın pimini söküp öbürküne taktım ve özel yapıştırıcısıyla kapattıktan sonra ürünü teslim ettim aldığım tepki mükemmellik işte budur oldu.

Fiyat farksız ithal edilen bu ürünü stokladık şuandan itibaren dükkanımıza teşrif eden, ülke genelinden ve ülke dışından tüm opel sahiplerine ürünü gönderebiliriz. Montaj esnasında telefon desteği vererek sizlere yardım ediyoruz ki ev veya iş yerlerinizde bir kaç kücük el aletleriyle problemi çözebilesiniz. Söz konusu Astra anahtar kabı değişikliğinde en son aşama olan pilin takılmasıdır bu dakikadan sonra ürün kullanıma hazır hale gelmiştir artık ne kodlama, ne prosedür nede aracın üzerinde herhangi bir işlem söz konusu değildir. Ortalama yetkili servis fiyatı 255 t.l olan Astra uzaktan kumandasındaki krılma, parçalanma ve deformasyon problemlerini 5/1 maliyetle sonlandırmış olduk. Yeni ürün ve haberlerle tekrar karşınızda olmak dileğiyle şimdilik hoşçakalın iyi sürüşler.

Alfa Romeo Sustalı anahtar kumanda kabı

En sonunda beklenen ürün çıktı yüzlerce telefona olumsuz cevap vermekten bıktığımız bu günlerde alfa romeo 156 sustalı anahtar kumanda kabı satışının başladığını bilmenizi istedik. Fiat yetkili servislerinin kontrolü altında olan Alfa Romeo modellerinin yetkili servisteki fiyatları ortalama 460 t.l civarındadır. Uzun zaman Alfa Romeo kullananlar bilir bu otomobilin uzaktan kumandasının pil yuvası habersiz bir şekilde düşmektedir buda ürünün çalışmamasına buda tüketicinin servise başvurmasına neden oluyor. Güvenlik Kod kartı yurt dışından sipariş derken deyimi nekadar doğru bilmiyorum ama kıytırık pilden sebep bu parayı ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Alfa romeo sustalı anahtar kabı ve kumanda kasası değişikliğiyle böyle bir maliyeti ortadan kaldırıyor sizlere bulunmaz bir nimet sunuyoruz. Daha önce pil yatağı düşüpte mağdur olan müşterilerimizede bir şekilde yardımcı olduk ancak artık orjinalini kullanma zamanı geldi diye düşünüyor faydalanmanızı bekliyoruz. Dilerseniz montajını hiç bir ücret ödemeden bizlerede yaptırabilirsiniz şehır dışında hikamet edenler ister değişim için gönderebilir isterlerse montajını yaptırmaları şartıyla sipariş isteyip çözüm yoluna gidebilirler.

Alfa romeo yedek anahtar yapımıda bu ürünle birlikte artık mümkün daha önce kumanda kabı olmadığından dolayı üretimini yapamadığımız ürünleri şuandan itibaren programlayabiliyoruz. Alfa romeo anahtar kabı değişikliği nasıl yapılıyor dilerseniz kısaca ondanda bahsedelim. Ürünü elimizde aldığımızda toplam 4 parçadan meydana geliyor kumandanın ön kısmı, kumandanın arka kısmı ve pil yuvasıdır. Elinizdeki bozuk ve yıranmış olan Alfa romeo anahtarının arka yüzündeki logoyu çıkartıp içindeki yıldız vidayı söküyorsunuz sonra kumanda ikiye ayrılıyor içindeki uzaktan kumanda, immobilizer çip ve pil yatağındaki pili çıkartıp gönderdiğimiz ürünü kurup topluyorsunuz. Son olarak yapmanız gereken tabiki dişi açtırmanızdır veya eskisindekini çıkartıp yenisine geçirmenizdir. Şuan için dikkat edip bilmeniz gerekenleri sizlere aktardık kafanıza takılan herhangi problem veya sıkıntılarda bizlerle iletişime geçmeniz rica olunur.

Chevrolet Captiva sustalı anahtar

Chevrolet Captiva Anahtar:

Chevrolet Cruze modelinden sonra adından sık sık bahsetitğimiz modellerin biride Chevrolet Captiva`dır. Arac 2012 model olmasına rahmen yine sahiplerini rahatsiz edecek boyutta olduğunu gördük. Yeni ürünlerimiz arasındaki yerini alan Chevrolet Captiva sustalı anahtar dönüşüm uygulaması yine orjinaliteyi aratmayacak kalitededir. Sizlerde biliyorsunuz ki herhangi ürünün bir çok çeşitleri mevcut biz inceleme ve uygulamısını yapmadığımız hiç bir oto anahtarı hakkında kesin hüküm vermedik.

Yazımızın üzerinde bulunan resimler ordan burdan alınma değil vitrinimizden çıkartıp paylaştığımız ürünlerdir. Bir Chevrolet Captiva sustalı anahtar yaptıracak olan birinin nekedar hassas olduğunu biliyoruz. Yeri geliyor ormanda piknik, yeri geliyor kilometrelerde uzağa tatile gidiyorsunuz yapılan bu uygulama nekadar güvenilir sizi yolda bırakırmı araca bir zarar verirmi bu soruları biz hergün onlarca kere duyuyoruz. Onun içindirki kalitesine kefil olmadığımız hiç bir Chevrolet captiva anahtar müşterilerimize teslim edilmez hep şunu dedik bizimle çalışan tanıştığımız kişilere bugün bu marka otomobilimiz olsa kendimizede anında dönüşüm gerçekleştiririz.

Nasıl milyonlarca 48 bedende insan var hepsi farklı elbiseler kullanıyorsa bu değişimde buna en güzel örnektir. Yani burarada aracın sigortasını, kaskosunu, güvenlik yapısını etkileyecek bir durumun olması imkansızdır. Sizin otomobilinizle bizim bir işimiz yokki onlar tamamen orjinal ve dokunulmazdır. Sedece devre değişikliğiyle bunu yapıyoruz eskilerde bozulmalar kesilmeler oluyor ürünler eski haline döndürülemiyordu. Biz yukarıda hem orjinal kumanda kabı hemde sustalı dönüşümünü paylaştık buradan şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki canınız istemediğinde eski haline dönüşüm anlıktır size lazım olan sadece bir saatçi tornavidası olacaktır. Sustalının yanı sıra kırılmış parçalanmış bir captiva anahtar için sadece dış kumanda kutusu değişikliği yaparak uygun liralara çözüm sağlayabilirsiniz. Konumuzun şimdilik sonuna geldik bu hafta sizlerle malesef birlikte olamayacağız acil durumlar için telefon irtibatına geçmeniz rica olunur. Şimdiden Mubarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar kazasız, keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Hyundai Starex anahtar kabı

Türkiye`de özellikle dekarasyon ve çeşitli taşımacılık yapan şirketlerin bünyesinde bulunan Hyundai Starex minibüs için daha önce bir çok kez anahtar kabı problemi yaşayan kişilere hizmetimiz olmuştu fakat yapılan uygulamalar hep farkle şekildeydi yani katlanabilir yapıyorduk, baska bir kumanda kabı deniyor çalışır hale getiriyorduk bu uygulama orjinalinden uzak olsada gecici çözüm sağlıyordu.

Şimdilerde elimize ulaşan hyundai starex anahtar kabı satışa sunulmuştur. Bu ürünün üzerindeki demiri üzerine pres baskı olduğundan dolayı montajını malesef siz yapamayacaksınız. Arkasındaki barkotun altında bir kücük yıldız vida bulunan hyundai starex kumanda kabı değişikliği aslında sadece 2 dakika sürer eğer yurt dışı veya Türkiye genelindeyseniz size gönderim yapılabilir montajı bitirdikten sonra herhangi bir ev anahtarcısına gidip dişlerini açtırarak rahat kullanıma başlayabilirsiniz.

Uzaktan kumanda üzerindeki aç – kapa tuşlarının olduğu plastik aksam zar gibi dolayısıylada sık kullanıma dayanamıyor ilk önce çatlıyor daha sonra kopmalar başlıyor akabinde kumanda içindeki butonlar görünüyor o şekildede kullanmaya başlayınca malesef arıza gerçekleşiyor. Heleki Starex modellerinin bazılarında motor kiliti yani immobilizer kumandayla parelel çalışıyor bu durum gerçekleştiğinde arabanızı çalıştıramaz yolda kalırsınız. Dolayısıyla sizlere yaptığımız her makalede marka ve model gözetmeksizin otomobillerin kronik rahatsızlıklarındanda bahsediyor mağdur olmamanız konusunda tüm bildiklerimizi aktarıyoruz.

Yetkili servislerden sıfır sipariş geçip bütçenizi zorlamayın gerek yedek gerekse kumanda kabı olarak tercih ettiğiniz firmamızdan faydalanarak sıkıntılarınızı bertaraf edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin montajını yaparken uzaktan kumanda devresini aktardıktan sonra siyah kömür parçayıda aktarmayı unutmayın çünkü otomobili çalıştıran asıl parça odur. Çok defa sobalara atılan, çöpe atılan ve balkolkan fırlatılan anahtarlar sonrasında sizleri hüsrana uğratabilir. Son olarak hatırlatmak istediğim verdiğimiz bu haberde direkt olarak orjinalliğe dönük bilgiler verdik hyundai starex sustalı anahtar yani katlamalı kumanda uygulamasıylada ürününüzü modifiye edebilirsiniz.

 

Mini Cooper Sustalı anahtar

Alman otomobillerinin tutulan modellerinden biri olan Mini cooper  ülkemizdede büyük ilgiyle sahiplenilmektedir. 2004 yılına kadar satışı yapılan Mini Cooper anahtar yapısı 2005 yılında değişiklik göstermiştir. Yukarıda paylaşımını yaptığımız uzaktan kumanda modelleri belirttiğimiz gibi 2004 modele kadar olanlarına aittir. Bununla birlikte 2005 yılında farklı bir yapıyla karşımıza çıkan söz konusu otomobilin uzaktan kumandasına bagaj açma özelliği konulmuştur ki onun akabindede hemen smart dediğimiz yani kartlı sistem piyasaya sürüldü.

Konumuza dönecek olursak çok sivri ve tombul olan mini cooper uzaktan kumandalı anahtar insanlara taşırken zorluk çıkarıyor durumdan rahatsız olan kullanıcılarda çareyi araştırıp acaba bir farklılık var mı bir yenilik varmı acaba değiştirebilirmiyim tarzında çıkış arayıp kurtulmak istiyor. Biraz geç kalınmış olsada artık şuan elimizde bulunan imkanlarla mini cooper ve land rover discovery sustalı anahtar uygulaması başlamış bulunmaktadır. İstenildiğinde maximum 10 dakikada eski haline döndürülebilen bu uygulama tabiri yerindeyse ayakkabı değiştirmek gibi bişeydir çünkü sadece dış modifiye söz konusu iç aksam araca ait olduğundan herhangi bir problem, yolda kalma, tanimama veya aracın kilitlenmesi akla dahi gelmeyecek kadar önemsizdir.

Yine herzaman olduğu gibi tarz ve zevkinize uyum sağladığını düşünüyorsanız aracınızla bize uğramanıza gerek yok vakit sorununu kargo hizmetiyle çözebilirsiniz. Eski mini cooper kumanda kabı tekrar paketlenerek tarafınıza iletilir satış v.s benzeri durumlarda eski haline getirmek istediğinizde telefon desteği ile birlikte sizlere bu yardımıda yapıyoruz. Yeni ürünlerin haberini yapmak bizi her zaman mutlu etmiştir umarız sizlere yüz güldürü bir ürün tanıtmış taktir görmüşüzdür hepinize keyifli sürüşler.