Archive for Ocak, 2013

Opel Astra J Anahtar kabı ve Kumanda kasası geldi

opel astra j anahtar ve kumanda kabı

Daha önceki aylarda opel astra j yedek anahtar kopyalama ile ilgili bilgiler vermiştik bu hizmetten yararlanıp minnet duyan insanlarımız oldu buda bizi oldukça mutlu etti. Yedek kopyalama hizmeti haricinde birde kumanda kasası sorunu olduğu aşikardır. Nedemek kumanda kabı sorunu diye soracak olursanız kücük bir açıklamada bulunalım. Diyelim ki bir hafta sonu aracınızı otopark görevlilerine bıraktınız geri geldiğinizde birde baktınız ki meral kısmı kumandadan ayrı bir şekilde sizlere teslim ediliyor cevabende ” daha önce herhangi bir darbe almış biz hiç zorlamadık ama kırıldı ” denebilir.

Hemen panikleyen müşteriler yetkili servisti, oto yol yardımdı hatta kurtarıcıyı arayıp aracı apar topar yükleyip göndermenin bir çıkış olduğunu sanarak çözüm arar. Çözüm yolumudur evet uzun süreli pahalı hizmeti göz önünde bulundurmazsanız çözüm yoludur. Alternatif nedir üstadım diye aklınızdan geçirdiğinizi umuyorum şimdi olduğunuz yerde anlık problem nasıl giderilir ondan bahsedip rahat bir nefes almanıza yardımcı olacağız. Kırılan metal kısmı kontağa takın ardından uzaktan kumandayı kontak üzerine tutun ki anten bilgileri okusun daha sonra bir pense veya karga burun tarzında bir ürün ile kontağı çevirip çalışan arabayla yolunuza devam edin. Gerekirse evdeki yedek aracılığıyla bir hafta on gün idare edin sonra yukarıda net bir şekilde çekip yayına sunduğumuz opel astra j anahtar kabı ve kumanda kasası değişikliği yoluna gidin gördüğünüz gibi orjinal bir okadarda kaliteli bir üründür ki nerede 450 T.l nerede kasa ücreti böyle durumlarda yazılarımız sizlerin ufkunu açsın marka model önemli değil burada önemli olan sizleri bilinçlendirmektir. Aslında bu ürünün tanıtımını biz daha önce yapacaktık yan sanayi olduğundan dolayı logosu falan yapıştırmaydı yakışı kalmayan gerek işçilik gerekse ürün bizim elimizden bu zamana kadar çıkmamıştır çıkmayacaktır bu bizim öncelikli hedifimizdir. Net bir şekilde arkalı önlü olarak üzerine tıklağınızda özelliklerini inceleyebileceğiniz opel astra j sustalı anahtar kabı ve opel astra j sustalı  kumanda kasası yetkili servislerdeki personellerin bile değişimi fark edemeyecekleri kadar temiz bir okadarda kullanışlıdır. Sallantı, boşluk kötü plastik kesinlikle değildir.

Herhangi bir vida, geçme olmadığından dolayı üzülerek söylüyorum ama değişimini sizin yapmanız mümkün değildir. Mutlaka profesyonel bir ustanın değişime el atması gerekiyor aksi halde uzaktan kumanda üzerinde bulunan devrelerin zarar göreceği nettir. Daima elimizin altında bu ürünlere aşina olduğumuzdan dolayı bizim problem yaşamamız söz konusu değil lakin bunu sizin için söylememiz pek doğru olmaz. Zaten biz gerektiğinde müşterilerimize telefondan destek verir yardımcı oluruz diyoruz astra j – insignia – cruze modelleri için ya gelmeli yada göndermelisiniz. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor sizlere selam ediyorum başka bir tanıtımda görüşmek üzere hoşçakalın.

Ford Kuga Anahtar

Ford kuga anahtar

Ford mühendistleride artık araçlarında eller serbest özelliği kullanmaya başladı. Ford Kuga anahtar kullanıcısının cebinde dahi olsa kapıları açıyor ve saldığı sinyaller sayesinde start düğmesine dokunulduğunda araba direkt olarak çalışıyor. Piyasada daha yeni yeni yaygınlaşan bu otomobilin linasnlı programlamı makina parkurumuza dahil ettik. Yıllar geçtikçe değişiklik gösteren oto anahtarı tüketici tarafından bakıldığında rahatlık olsada bizim gözümüzlü  bakıldığında tam bir felaket. Otomobillerde kontak yapısının ortadan kalkmasıyda büyük bir güvenlik zafiyeti doğmuştur çünkü hırsızlar için en büyük önlem mekaniktir. Tamamen elektronik yapıya sahip olan bu sistemde sadece bilgisayar vasıtasıyla (konumuz ford anahtarı ve eller serbest uzaktan kumandaolduğu için onu örnek veriyorum ondan örnek veriyorum ) programlanabilecektir. Kontak sistemi biliyorsunuz ki büyük bir önlemdir onu çevirmek döndürüp marşa basmak büyük bir ustalık, kilit sisteminin iç yapısının bilinmesini ve yılların tecrubesini gerektirir.

Bizim aylar önce otomobillerde baston kilit yapısını anlatan bir yazımız vardı orada nekadar gereksiz olduğunu anlatmıştık ki sanırım ileride bunlara oldukça ihtiyaç duyulacak hatta kullanmanızıda kesinlikle öneriyoruz. Konumuza dönecek olursak Ford Kuga sahibi olupda yedek ihtiyacınız varsa bizlerden yardım almanız lehinizedir. Yaklaşık olarak 10 ila 20 dakikada yapımızın önünde sizlerle birlikte yapacağımız programlama neticesinde uzaktan kumandanız yedeklenecek aracın beynine hükmedilerek başka bir kayıtlı kumanda varsa iptal edilerek aracınız sizlere teslim edeceğiz.

İnsanın cebinde olsa dahi kapıları açıp kapatıp arabayı çalıştırabilen bu ürünün devamlı sinyal yaymasından mütevellit kısa sürede pili bitmektedir. Uzaktan kumanda pili daha öncede belirttiğim gibi 2032`dir. Aracınız Ford kuga ve uzaktan kumanda sorunu yaşıyorsanız bizlerle mutlaka iletişime geçin eğer istanbul bölgesindeyseniz aracın başınada gelip müdahale edebiliriz. Tabiki söz konusu işlemleri gerçekleştirebilmeniz için ruhsat sahibi olmanız gerekmektedir.