Archive for Nisan, 2013

Chevrolet Cruze Yedek Anahtar

Chevrolet Cruze Boş kumanda kabıChevrolet Cruze Yedek Anahtar

Bugün 16 Nisan Salı İstanbul Bakırköy`den bir müşterimiz iş yerimize teşrif etti kendisinin Opel İnsignia ve arkadaşının ise Chevrolet Cruze marka otomobillerinin uzaktan kumandalarının perişan hallerini tüm internet aleminin gözleri önüne serdik. Opel servislerinin 470 Chevrolet servislerinin ise 590 t.l bedelle satışa sundukları ürünlerin ilk ve son haline bir bakın aradaki farkın değerlendirmesini değerli taktirlerinize bırakıyoruz. Eğer amacınız Chevrolet marka aracınıza yedek uzaktan kumanda kopyalatmak ise aracınızla gelmeniz gerekiyor çünkü ham olan Chevrolet Cruze Anahtarın sekronize edilmeden çalışması söz konusu değildir. Eğer üst tarafta sergilediğimiz şekilde tırnak darbelerinden mütevellit şekli bozulmuş, işlevini yitirmiş bir sıkıntı doğmuşsa toplu taşıma araçlarını kullanarak dahi ziyarete gelebilirsiniz.  Otoparkta bıraktığınız dahada açacak olursak şöföre hatta eşinize yedeğiyle idare et dediğiniz Chevrolet`inize geri döndüğünüzde herhangi müdahalede bulunmayacaksınız gider gitmez uzaktan basıp açıp kilitleyecek koltuğa oturduğunuzdada gönül rahatlığıyla marşa basıp motoru çalıştırabileceksiniz.

Eğer elinizdeki uzaktan kumandalar kendi kendine ortadan ikiye ayrılıyorsa üretimden kaynaklı bir kusur olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer kasa problemi çekiyorsanız aldığınız ürünlerin montajını yapmanız mümkün yapamayacağınızı düşünüyorsanız telefondan veya kameradan yardım verebiliriz artı parantez bu ürünlerin ( Cruzu ve İnsignia ) kumandalarının orjinal pili 2032 bunuda bir kenara not edin. Diğer segmentlerde olduğu gibi donanım özelliğinde şifre veya frekans sıfırlayıp yeniden yükleme yapılarak gerek kayıp gerekse çalıntı olanlara bloke koyup yabancılaştırıyoruz. Kapanışı yapmadan önce şunuda aksedelim sözünü ettiğimiz serilerde kumandasız aracı çalıştıran chevrolet cruze yedek anahtar teslim edilememekte mutlak suretle kumanda olmak zorundadır.

Hepinize keyifli, neşeli ve kazasız sürüşler dileriz hoşçakalın.

ssangyong sustalı anahtar

ssangyong sustalı anahtar

Hayırlı günler yaklaşık  bir hafta sonra tekrar karşınıza güzel bir makale ile geçmenin mutluluğuyla duyurumu yapacağım. Kendisi daha önce bir Honda Civic kullanıcısıydı tanışmamız iyi bir dostluğa dönüşmüştü bir veya iki sene önce tam hatırlamıyorum aracına katlanabilir bir anahtar yaptık fakat gerek Facebook ve gerekse telefondan ara ara görüşüp hal hatır muhabbet ettik. Değerli abim İstemihan ORHAN beni bugün arayıp ssangyong kyron marka otomobil aldığını ve aynı şekilde bunuda Honda`da yaptığımız gibi katlanabilir yapalım bunu kullanamıyorum demesi üzerine hemen çağırdım.

Bir adet ssangyong kyron yedek anahtar ile birlikte iki adet katlanabilir olarak kendisine teslim edip işi neticelendirdik. Tekrar tekrar dile getiyorum gördüğünüz gibi orjinalini hiç bozmadık, dokunmadık hatta sizin tabirinizle kesip biçmedik. Sadece Ssangyong sustalı anahtar modellerinde değil bu bizim iş ahlakımızdan kaynaklanmaktadır. Oldu bittiye getirip hiç bir işimizi teslim etmedik o sebepledir ki binlirce insanın bir tanesi bile gururla söylüyorum ki mağdur olmadı ve inşaallah olmayaya devam edecek.

Ssangyong Kyron ve Ssangyong Actyon yedek anahtar kopyalamayla birlikte kullanım kolaylığı sağlayan katlanabilir modellerimizden sizlerde yararlanın şahsi fikrim bu ürünler büyük bir nimettir. Pantolon ve ceket deldirmekten bıkan müşterilerimizin onlarca iyi dilekleriyle karşılaşıyoruz Türkiye`nin dört bir yanına biz bu hizmeti vermeye devam edeceğiz kargo aracılığıyla dahi hizmeti almanız mümkün. Gerektiğinde ki bunu hiç bir zaman bu istekle karşılaşmadık hemen eski haline döndürülebilme özelliğine sahip bu üründen memnun kalmadığınız taktirde kesintisız ücretiniz iade edilecektir. Açma ve kapama özelliği bulunan ssangyong otomobillerde bagaj açma özelliği bulunmamaktadır ayrıca ssangyong uzaktan kumanda pili 2023 standart alkalin pil ile çalışmaktadır. Kodlama, Programlama ve tanıştırma gerektirmeden anında çalıştırma yapabileceksiniz ayrıca elimizdeki ssangyon kumanda kabı üzerindeki metal kısım başka bir otomobilin kontağına girmez kalıp kesinlikle kullanılamaz kısaca anlatmamız gereken sadece ve sadece sizin aracınız için üretilip tercihe bırakılmıştır.