Archive for Mayıs, 2013

Volkswagen Passat Smart Boş Kumanda Kasası

Volkswagen Passat Smart Boş Kumanda Kasası

En sonunda hatta çok şükür dedirtecek bir ürün ile karşı karşıyayız. Volksagen passat smart anahtar kabının firmamıza geldiğini bizzat duyuruyoruz. Daha önce onlarca müşterimize sırf kasasının olmamasından mütevellit hep yeni yaptık malesef bazılarınlada sadece tanıştık hizmet veremedik. Çünkü zaten iki adet elinde kumandası bulunan insanlara sırıf çizik, çatlak ve solmuş bir volkswagen passat anahtar için yenisini alın diyemedik zaten hemen hemen kimse tercih etmedi. Biraz bekleyin, önümüzdeki ay çıksın, ürettireceğiz gibi cevaplarla sizleri malesef biraz oyaladık fakat bu kesinlikle bizimle alakalı değil çünkü bizim amacımız hiç değişmedi her daim bıkmadan usanmadan yenilerle karşınıza gelip tanıtımını dile getirmektir.

2006 model ve üzeri Volkswagen Passat`lar smart dediğimiz modele geçti. Ondan önce katlanabilir ve sustalı diye tabir ettiğimiz ürün vardı onlar çok zaman önce hizmete sunuldu fakat yukarıdada dediğimiz gibi 2006 – 2007 – 2008 gibi yüksek modelli Passat`lara hep kayıp veya çalıntı durumlarında devreden çıkartma yedek arzu edenlere ise programlama yapıyorduk. Şimdi ise üzerinden araba geçmiş, yüksekten düşmüş, çeşitli mekanların valeleri tarafından tahrip edilmiş Passat Smart anahtar kumanda kasası değiştirilerek pırıl pırıl bir hal alacaktır. Smart kumandayı yuvaya soktuğunuzde hemen itmeyin bir iki saniye mutlaka bekleyin sonra yine bir kaç saniyede kontak açık kalsın tüm hatlarıyla beyinlere bilgiler iletilsin ve sonra çalıştırın bu lehinize olacaktır olası arızaları bertaraf edecektir.  Artık bu ürünle birlikte volkswagen serisini tamamlamış bulunuyoruz her ne olursa olsun aracınız Vag grubu dediğimiz ( Seat, Skoda, Audi ve Volkswagen ) ise bizlere ulaşmanız kafi gelecektir. Belki daha önceki konularda belirtmişizdir tam hatırlamıyorum fakat şununda altını çizmekte yarar var eğer bir volkswagen passat smart kart arıza vermişse uzaktan açıp kapatmıyorsa pilini değşitirin pil kodu 2032`dir. Yan taraftaki yuvaya bastırıp içindeki mekanik dişli anahtar çıkacak daha sonra metal kafayı sola çekip ayırıyorsunuz akabinde logolu arka kapak kastırılarak çıkartılacak ve pili göreceksiniz aynı şekildede toplayacaksınız gayet basit ve rahattır.  Eğer yuvaya  taktığınızda hiç tepki alamıyorsanız işte ozaman teknik desktek alınız iletişimde bize ulaşmanın her yolu mevcuttur.

Hyundai ix35 anahtar

hyundai ix35 anahtar

Mercedes ve Bmw`ler gibi eller serbest özelliğine geçen Hyundai ix35 modelinde bunu gözler önüne serdi. Bagaj kapağına yaklaşınca açılması, uzaklaşınca kapanması gibi şık ve modern tasarımlarıyla ilgimi çeken bir araç oldu. Hyundai ix35 anahtar cepte olsa dahi aracı çalıştırabiliyorsunuz. İçerisini açtım çeşitli incelemeler yaptım gayet başarılı bir okadarda kaliteli olmuş diyebilirim. Şahsım olarak otomobil üreticilerinin kontak kullanmamalarını büyük bir şaşkınlıkla izlemekteyim. Hiç bir mekanik önlemin alınmadığı bu farklılığa hemen her marka katılmaya devam ediyor. Baston kilitlerin kullanılmasının hiç bir anlamı kalmadığını dile getiren bizler artık müşterilerimize kesinlikle öneriyoruz kapalı garajınız yoksa mutlaka otomobilinizi kendi imkanlarınızla koruyun. İmmobilizer ( elektronik motor blokaj sistemi ) var sistem diğer araçlarla aynı güvenlikte fakat biraz öncede bahsettiğimiz gibi kontak yapısının olmasası oldukça düşündürücüdür .

Hyundai ix35 yedek anahtar kopyalatmak isterseniz bu mümkün hatta mekanik araçlara göre daha kısa sürededir nedenini dile getirecek olursak sadece frekans uyuşmasının yeterli geldiği için dememiz yerinde olur.  Hyundai ix35 kumanda pili 2023 yine aynı hiç değiştirmemişler temin edebilirsiniz. Hyundai ix35 aracınız uzaktan kumanda arızası veya bataryanın bitmesiyle kapılarını açmayabilir ozaman içinde saklanan mekanik anahtar ile kapıyı açabalir daha sonra hemen piline müdahale edebilirsiniz.

Sözünü ettiğimiz ix35 uzaktan kumandası sıvı teması görmeş olabilir ( denize, su kanalizasyonlarına, bulaşık küveti ) gibi ozamanda yapacağınız ilk müdahale hemen pil temasını kesip bizlere haber vermektir. Üzerinden zaman geçmediği taktirde yenisini yaptırmanıza gerek yok biz onu tekrar kullanıma açıp sizlere teslimat yapabiliriz. Son yapmış olduğumuz uyarı marka model ayırt etmeksizin her elektronik  oto anahtarı için geçerli olup dikkate almanız önemle rica olunur. Bildirimimizi yayınladıktan sonra huzurunuzdan şimdilik ayrılıyorum soru veya sorunlarınız için gerek mesajlarınız gerekse telefonlarla bizlere ulaşabilirsiniz.

2012 Dacia Logan anahtarımı kayıp ettim

29 Nisan 2013 Çarşamba gecesiydi iş yerimizi kapatmış evimize doğru yola çıkmıştık ki telefonumuz çaldı bir televizyon muhabiri mağdur kalmış daha önce işini yaptığımız müşterimiz aracılığıyla ulaştığını belirten Dacia Logan sahibi kişiye neler yapılması gerektiğini anlattık fiyatımızı verdik ve Eminönü Sirkeci Ankara caddesi üzerinde bulunan aracı çalıştırıp teslim etmek için rotamızı değiştirdik.  Yeni kasa olarak tüm sisteminin Renault tarafından değiştirildiği Dacia otomobilin ne kapı döşemesini nede kontağını söktük bulunduğu yerde ortalama yarım saat içerisinde uzaktan kumandalı olarak dacia logan anahtar hazırlanıp teslim edildi.

2011 dacia logan kayıp anahtar

2012 Dacia Logan anahtar kayıp olabilir bunun yanı sıra aracınız doğal olarak kilitli bir vaziyette park halindede olabilir bunu hiç bir şekilde dert etmeyin çünkü biz profesyonel aletlerle zararsız kapısını açıyor ve programlamayı gerçekleştiriyoruz. Diğer otomobillerde olduğu gibi sözünü etitğimiz aracın kayıp edilmiş belkide çalınmış olan ürünü yabancılaştırıyor kesinlikle araç ile ilişkisini kesip güvence altına alıp kafanızı rahatlatıyoruz.  Bagaj açma özelliği bulunmayan Dacia logan modelinin uzaktan kumandasının tuşları karşılıklı çapraz şekildedir. Pantograf lazer kesim olmasada güvenlik olarak Bir Clio`lardan hiç bir farkı eksiği yoktur zaten mekanik olarak sadece farklı görünüyor tüm parçaları ortaktır. Bazı insanların kulaktan dolma bilgilerle yanlış yönlendirildiğini biliyor çoğu zamanda şahit oluyoruz.

Kafanıza takılanları bizlere iletirseniz doğru ve gerçek bilgilere ulaşırsınız. Kimisi aracı çalıştırmadığını,, birileri kimsenin yetkili servisten başkasının yapamayacığını belli gruplar ise çalışır ama daha sonra çalışmamaya başlıyor şeklinde açıklamada bulunuyorlar. Kesinlikle böyle birşey yok bunun garantisini bizler veriyoruz binlerce kişiye yardımcı olduk biraz konuların altına bakarsanız okadar insanın minnet mesajlarını görürsünüz. Konumuzu sonlandırırken 2011 – 2012 – 2013 yeni kasa Dacia Logan immobilizer arızası nasıl anlaşılır bunu cevaplayalım çünkü kontagı çevirdiği halde yolda kalan insanlar oluyor; kontagı çevirdiğinizde kırmızı ışık göz gibi kırpıyorsa araçta hiç bir sorun yok dacia logan uzaktan kumanda arızası yaşıyorsunuz demektir fakat uzun bir şekilde yanık kalıyorsa araçtaki tüm soketleri kontrol etmeniz gerekiyor özellikle motor yıkamalarında bu hatayı alırsınız o sebeple kesinle tazikli su ile kaputun içine su sıkmayınız. Şimdilik söyleyeceklerimiz bukadar hepinize keyifli, kazasız ve neşeli sürüşler dileriz.