Archive for Ağustos, 2013

Nissan Juke Anahtar Geldi

nissan juke  yedek katlanabilir anahtar

Aylar önce şurada Nissan Juke sustalı anahtar konusunu ele almıştır baktığınızda göreceksiniz oradaki kumandayla şuanda yayına koyduğumuz kumanda birbirinden tamamen farklı Nissan Juke anahtar diğerlerinin dışında tamamen farklı bir yapıda kullanıma sunulmuştur. Onlarca insana biraz bekleyin, önümüzdeki günlerde çıkacak, bugün gelecek, yarın gelecek diye beklettik sonunda kalıp çalışmalarımız bitti ve üretimini tamamladır artık gönül rahatlığıyla hizmet vermeye başladık. Bizim için önemli olan herzaman olduğu gibi orjinallikten taviz vermemekti kesip biçme bizim işimiz değil daima eski haline döndürüleceğini düşündük tüm uygulamalarımızda hep o yönde oldu..

Plastik kalitesi oldukça düzgün olan sadece uzaktan kumandayı aktarıp demir kısmını makinada çektikten sonra anında kullanımına başlanan Juke anahtar Türkiye`nin her yerinden temin edilebilir. Herhangi bir serviste kodlama veya kullanma klavuzundan yapacağınız test gerekmez bunu üstüne basa basa dillendiriyorum. Kasko, sigortada bizi zor durumda bırakırlarmı hatta ve hatta tatile gidiyoruz şehir dışına çıkıyor güvenebilirmiyiz acaba diye sorularla karşılaşıyoruz bunlara verdiğimiz en basit ve anlamlı cevap ” araca hiç bir müdahale etmiyoruz ki kendi uzaktan kumandası kendi çipi kullanılıyor yani öyle bişey sizce mümkün olabilir mi ” şeklinde oluyor tabi bu sizlerin içine bir nebze olsun su serpiyor zaman geçtikcede memnuniyetiniz artıyor akabinde çevrenize tavsiyelerde bulunuyorsunuz. Konumuzu vazla irdeleyip kafanızı karıştırmak istemiyor huzurlarınızdan bu tanıtımı yaptıktan sonra ayrılıyorum. Okuyup ürünün resmini görün tüm Nissan Juke sahiplerinin sevineceğini umuyor bizimle irtibata gececeğini düşünüyoruz. Açma kapatma, çalıştırmama ve immobilizer problemi gibi kafa karıştıran çevrelere kulak asmamanızı en ufak bir sorunuzu bizlere bildirmenizi rica ediyoruz.

Toyota Auris Arabam Kilitli Kaldı

Toyota Aracım kilitli kaldı

Bu yazımızdada sizlere İstanbul Şişli`de yaşadığımız bir olayı aktaracağız. Müşterimiz Toyota Auris yedek anahtarını İzmir`de unutmuş evinkilerinide aracın içinde aracın orjinalide bulunduğu yerde kayıp öncelikle otomobili açıp bir şekilde evine girmesi gerekiyordu daha önce işini itina ile yaptığığımız yine Taksim – Pangaltı tarafında hikamet eden bizi tanışan dostu bizleri tavsiye ettiğinden dolayı hemen olay yerine gitmek için yola çıktık.

Arabasının camını kırmaktan başka bir düşüncesinin olmadığını dile getiren Mustafa beyin Toyota Auris marka aracını 10 dakikada hiç bir yerine zarar, yara ve iz vermeden açtık. Toyota Auris aracım kilitli kaldı ne yapabilim veya nasıl açıbalirim diye bizlerden yardım talep ediyorsunuz ona istinaden bu olayı yayınlama kararı aldık bu tip araçlar yüksek güvenlikli kesinlikle sizin herhangi müdahalenizle açılmaz ya camı kıracaksınız yada kapı göbeğinden ustalıkla kilit döndürülecek başka çeresi malesef yok fakat şunuda söylemek gerekirse bazı insanların kelebek camını kırdıklarına rastladık unutmayın ki iki katı daha fazla ücret ödeyeceksiniz bu durum karşısında. Çoğu zaman dükkanımızı ziyaret eden insanlara biz cüzdan anahtar yapıyoruz hatta üstüne basa basa diyoruz ki bunu alın cüzdanınızda kalsın bir vale, oto yıkama veya başka bir sebeple öyle bir yerde mağdur olursunuz ki bu imdadınıza yetişir sizlere rahat bir nefes aldırır biz sizlerin menfaatine haberler yayınlamaya her daim devam edeceğiz. Toyota auris uzaktan kumanda pil değişimi çok basittir kapağının arasına kücük bir tornavida aracılığıyla kuvvet uygulayın acılıyor sonra acılan mekanizma ikiye bölünüyor ve pil değişimi gerçekleşiyor bununda bilgini verelim bir kenarınızda dursun. Eğer uzaktan kumandanız arızalandıysa denize düşmüş olabilir, çamaşır makinasında yıkanmış olabilir v.s v.s kapıdan mekanik açtığınızda aracınızın çalışacaktır çünkü çalışma sistemiyle acma kapama tek bir parca üzerinde olsa yarısı cok ayrı işlemektedir.

Şimdilik söyleyeceklerimiz bukadar eksik kaldığınızı ve değinmediğimiz bir konunun olduğnuu düşünüyorsanız lütfen sorularınızı açık bir şekilde sorun sizleri aydınlatmak için devamlı vakit ayırıyoruz. Hoşcalın şimdiden bayramınızı kutluyor hayırlara vesile olmasını diliyoruz.