Archive for Eylül, 2013

Peugeot Partner Tepee anahtar

Peugeot partner tepee anahtar

Bugün 14 Eylül Cumartesi ve sizlerin karşısına Peugeot`un Tepee modeli hakkında bilgi sunumu yapacağız. Temelden başlayıp yaşanan olumsuzlukları ele aldıktan sonra sizlerin yani son kullanıcının nasıl bir yol izleyeceğinin altını çizeceğiz. Öncelikle bu Peugeot Tepe modelinin yeni kasa Citroen Berlingo ile ikiz olduğunu dile getirelim belki bir Berlingo sahibininde teşekkürünü alırız. Peugeot partner tepee anahtar pili “1620” olup rahatlıkla değiştirebileceğiniz bir üründür. Ayrıca başlı problem ve arızaların başında diğerlerinde olduğu gibi kapanmama sürükle açık kalma gelir bunun için Peugeot Partner Tepee anahtar kabı değişikliği yapın ucuz maliyetle sıkıntıyı bertaraf edin. İkinci sıkıntıların başında gelen ve sık sık karşılaştığımız sorulardan biride aracımı uzaktan kumanda üzerinden açıp kapatabiliyorum ancak çalıştıramıyorum marş basıyor motor ateşlemiyor bununda sebepleri bir kaç tanedir sıralayacak olursak.

A) Ükü değişimi ve takviyenin vermiş olduğu zarar.

B) Aracı vurdurarak çalıştırmak

C) Uzaktan kumandayı bulunduğunuz noktadan başka birisine fırlatmak

D) Oto kuaförlerin bilinçsız bir şekilde motora tazik fışkırmasıdır.

Toplam 4 ana unsurdan oluşan bu unsunları önem vermeniz sizin yararınıza olacaktır. Hiç bir kimseden bulamayacağınız bu bilgileri sizlerin kesesini düşündüğümüz için veriyoruz tek amacımız hizmet ücretse bizler için her daim ikinci planda oldu. Aslında bu maddeler sadece Peugeot Parter tepee immobilizer arızası değil diğer Citroen dahil aynı segment araçlarda mümkündür. Elektronik oto anahtarı taşıdığınızı unutmayınız nasıl cep telefonunuza özen gösteriyorsunuz aynı itinayı göstermeniz kaçınılmazdır aksi halde birgün alakasız bir yerde mağdur olabilirsiniz. Konumuza dönüp özetleyecek olursak.

Peugeot partner tepee yedek anahtar veya peugeot partner tepee uzaktan kumandalı anahtar yaptırmak isterseniz artık adresinizi biliyorsunuz bununla birlikte tabiki tamir onarımlar için mutlaka ama mutlaka bizlerden bilgi alın aramaktan çekinmeyin. Bu otomobillerde tamir araca ihtiyaç duyulmadan yapılabilmektedir müdahalelerimizi makinalarımızdan görüyor gönderdiğimizde çalışmama durumunu %0 oranına  düşürüyoruz. Son olarak şunuda söylemek istiyorum bazı müşterilerimizin sıkıntıya düştüğünü bizzat gördüm. Peugeot araçlarda fabrika bir uzaktan kumandalı bir normal aracı çalıştıran oto anahtarı teslim ediyor aklınıza aracın oynanmış olması, aracaba bir kumandası daha varda verilmedimi diye soru işaretleri gelmesin. Şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyorum bir sonraki konumuzda görüşmek üzere şimdilik hoşçakalın keyifli sürüşler dilerim.

Kia Sorento kumanda

kia sorento kumanda

Bugün sizlere kia sorento merkezi kilit uzaktan kumanda hakkında bilgiler vereceğiz. Biliyorsunuz kia grubu 2010 yılından sonra uzaktan kumanda değişikliğine gitti öncelerde sallama dediğimiz tarzda üretimleri vardı tabi buda son kullanıcıyı deyimi yerindeyse adeta çıldırtıyordu. 2005 ve 2006 yılında kücük iki altta iki üstte toplam dört butonlu olan kia sorento uzaktan kumanda 2007 yılında üç önde bir arkada panik olarak güncellendi. Piyasada en zor temin edilen ürünler arasında gelen kia sorendo kumanda firmamızın stoklarında bol miktarda mevcuttur kodlamasını ve tanıştırmasınıda bizzat hallettikten sonra teslimat yapıyoruz.

Daha önceki konularda belirttik kia sorento sustalı anahtar ki şurada örneğini görebilirsiniz bunları birleştirme yeni nesil Sorento`lar gibi şık bir hale dönüştürebiliyoruz ek bilgi Kia sorento kumanda tanıştırma aracın üzerinden makina ile yapılıyor yurt dışı veya yurtiçi temin ettiğiniz ürünleri kendi imkanlarınızla ( arabaya komut vererek ) aktif edemezsiniz mutlaka OBD girişinden ( bilgisayar bağlantı noktası ) programlama olmazsa olmazdır. Kia sorento uzaktan kumandamın pili bitti diyenler ” 2032 ” kodlu pili temin edip değişim yapabilirler bu değişim sırasında sizlere ücretsiz telefon desteğide verebiliriz dilerseniz bizlere bulaşabilirsiniz. Dışardan temin edilen kia sorento uzaktan kumanda araçla birlikte gelinirse bizim cihazlarımızla tanıştırma imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca parçalanmış veya çatlamış olan ürünlerinizin dış kabını temin ederekte pırıl pırıl bir görünüm elde edebilirsiniz daha maliyeti düşük falat güzel bir hizmettir sizler için. 2005 model bir kia Sorento uzaktan kumanda olarak 2007 modelinkini kesinlikle kabul etmez bunuda bilmelisiniz sizlere bildiğimiz herşeyi açıklıyoruz yanlış bir yol izlememeniz adına bizlerle iletişime geçmekten çekinmeyin amacımız Türkiye`nin heryerine hizmet vermektir.

Ayrıca üzerinde fazla durmak istemiyorum kia sorento yedek anahtar ihtiyacı olanlar zaten bu işi profesyonel yaptığımız biliyor bilmeyenlerde tahmin ediyordur mutlaka bu arabaların sistemlerine rahat bir şekilde müdahale edebiliyoruz siliyoruz, ekliyoruz komple şifre değişimi yapabiliyoruz kasko yaptıracak kişiler için buda oldukca önemli bir sunumdur. İstanbul`un herhangi bir semtinde Sarıyer, Beşiktaş, Levent, Etiler, Gaziosmanpaşa, Arnavutköy daha sayamadığım çevrelerde kalan örneğin Sorento bir vidası dahi sökülmeden yerinde kumandasıyla birlikte kodlanabilir bunuda uzman personelimiz yarım saatte başarılı hale getirebilir. Şimdilik alkıma gelenlar bukadar eğer daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya bizim atladığımız birşeyler olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizlerle irtibata geçiniz.