Archive for Aralık, 2013

Nissan qashqai yedek anahtar

nissan qashqai yedek anahtar

Bugün 31 aralık Salı 2013 yılının son günü sabah saatlerinde istanbul Zeytinburnu bölgesinden firmamıza uğrayan Nissan qashqai araç sahibi deri ticareti yapan Salih beyin sıkıntısını çözdük nedir bu sıkıntı diye soracak olursanız detaylı bir şekilde anlatım yaparak sizlerinde sözü geçen olayda aydınlanmanızı bir nebze olsun sağlayacağız. Japon markası olan Nissan tabiri caizse özellikle qashqai modeliyle ülkemizde oldukça yaygındır. İthal olan bu araçların biliyorsunuz elektronik parçaları orjinal olarak yurt dışından getirtilmektedir ( yetkili servisler tarafından ) Akşam saat 22:00 sularında telefonumuz çaldı arayan Salih beydi Nissan qashqai anahtar yapıyormusunuz diye sordu bende tabiki yaparız cevabını verdim. Sıkıntılı bir durum olduğu belliydi tahminimde yanılmadım çantasını çalmışlar tabiki içerisindeki Nissan qashqai anahtar birlikte malesef ki yok olmuş.

Stoklarımızda bulunan ürünü otomobile tanıştırdık orjinal siemens olan bu ürünü teslim ettik. Bütün konularımızda belirtiyoruz kaskolu araçlarda yedeksiz kullanım büyük bir riskt taşıyor kapının önünden otomobil çalındığında malesef ki hiç bir bedel alamıyorsunuz. Ne Japonya`dan 15 gün beklenildi nede 450 t.l servise bedel ödendi biz sorunu 15 dakikada çözdük. Tabiki bu arada müşterilerimizin bizlere bir kaç sorusu oldu bu olayda kafasına takılanları cevapladık aşağıda sizinde kafanıza takılan sorular varsa detaylarına bakabilir ona göre yol haritanızı çizebilirsiniz.

1) Nissan qashqai  yedek anahtar yaptığımda ileride bir arıza ile karşılaşırmıyım ?

Cevap: Aracınıza yaptığımız nissan anahtar orjinal olduğundan ve otomobilin hiç bir parcasını söküp takmadığımızdan dolayı bir sıkıntı ile karşılaşmanız söz konusu değildir.

2) Nissan qashqai anahtar için tarafınızdan aldığım hizmeti kasko şirketime bildirmelimiyim ?

Cevap: Bildirmenize gerek yok cünkü kayıp veya çalıntı olan ürün artık aracınızı çalıştırmayacak hatta uzaktan dahi açıp kapatmayacaktır o sebeple artık açıkta kalmış bloke edilmiş bir ürün için işlem yapktırmanız gereksiz olur.

3) Kayıp veya çalıntı sandığım nissan anahtarımı tekrar bulduğumda aktif etme imkanımız olur mu ?

Cevap: Evet araç beyninden bloke edilmiş uzaktan kumandalı veya sadece motoru çalıştıran ürün tekrar otomobille uğramanız şartıyla aktif hale getirilebilir bu uygulama marka ve model ayırt etmez.

4) Nissan qashqai aracımın anahtarını sizden yaptırırsam kasko şirketimden bedelini alabilirmiyim ?

Cevap: Faturasını ibraz ettiğiniz taktirde sözleşmenizde maddesi bulunuyorsa bedelini almanız kaçınılmazdır bu şekilde halen daha çalıştığımız insanlar ve kiralama şirketleri mevcuttur.

Firmamız olarak yeniliklerimizi ve özelliklerimizi her daim sizlerle paylaşıyoruz. Lisanslı cihazlarımız her daim güncel olmak zorunda bu hizmeti sizlere sunmaktan zevk alıyor mesleğimizi ileri taşıdığımızdan dolayı gururlanıyoruz. Tabiki ruhsat sahibi olmayan kişi veya kuruluşlara işlem yapmıyor onarım tamir gerçekleşebilir fakat kopyalama malesef sadece araba sahiplerine bu vesileyle sizlere qashqai yedek anahtar yaptırabileceğinizi öğretmiş başınız sıkıştığında nasıl çözüme ulaşacağınızı göstermiş bulunmaktayız. Yeni yılınızı en içten dileklerimizle kutlar 2014 yılına kazasız, problemsiz ve keyifli girmenizi diliyoruz hoşçakalın.

Yamaha xmax anahtar sorunu yedek kopyalama

yamaha xmax anahtar

19 Aralık Perşembe saat 9 sıralarıylı dükkanımızı açtığımız sırada bir motorsiklet yanaştı işini hallettikten sonra yaklaşık bir saat gibi bür süre uğraşıp hizmeti verdik ve hemen konuyu sizlerle paylaşmak için bilgisayar başına geçtim. Yamaha xmax motorsiklet anahtar kırılmış içerisinden çipini çıkarmışlar demirine koli bantıyla yapıştırıp bir kaç ay o şekilde kullanarak idare edip daha sonrada yetkili servisten bir adet ham ürün sipariş geçmişler. Fakat ellerindeki demirin orjinal olmaması servis çılışanlarını bloke etmiş ürünün ziyan olacağını yapıldığında açmaması durumunda hiç bir sorumluluk kabul etmeyeceklerini beyan etmişler. Müşterimiz ham olanı kendilerinden teslim aldıktan sonra daha önce işini yaptığımız arkadaşlarından bizlere ulaşıp yanımıza geldiler hemen gözlem yapıp nasıl bir yol izleyeceğimizi onlara paylaştım.

Vitrinimizden bir tane fason bir yamaha xmax anahtarı harcayarak kontagı açıp açmayacağını kontrol ettim tabiki sonuç mükemmeldi kontağın sorunsuz çalıştığını gördükten sonra hemen Japonya`dan gelen orjinal xmax motorsiklet anahtarı işledik. Daha sonra birde kendimizden orjinal çoğaltarak çipi içine taktık artık elinde bir servisten gelen birde bizden aldığı orjinal iki adet ürün oldu.  Böylelikle müşterimizin motorunu sağlıklı hale getirdik ve kendilerini uğurladık. Motirsikletin yazılımını bizzat görüp test ettim bu tip sıkıntılarla yüzleşirseniz çerisiz kalmamanız adına tüm dünyaya bildiklerimizi paylaşıyoruz. Ayrıca Yamaha x max motorsiklet yedek anahtar kırmızı olmadanda rahat bir şekilde kopyalanabilir daha ileri gidelim komple kayıp olduğunda dahi beyinle beraber set istemenize hiç bir gerek yoktur özellikle altını çizerek beyan ediyoruz.