Archive for Ocak, 2014

Land Rover Evoque Anahtar

Land Rover Evoque Anahtar

İstinye Borusan ile çalışan insanlar pek dışarıdan hizmet almayı sevmeselerde yüksek fiyatlardan rahatsız olan insanlar için tanıtım yapmayı uygun gördüğümüzden bu ürünü kaleme aldık. En son çıkan araçların başında gelen Land Rover Evoque bir anda tüm Türkiye`de yaygınlaştı ve tercih edildi. İstanbul ve çevresinde hikamet eden ve Land Rover Evoque anahtar ihtiyacı olan müşterilerimize orjinal ürünlerde kısa sürede ve çok daha uygun fiyatlarla yaklaşıyoruz. Ruhsat sahibi olduğunuz otomobille uğradığınız zaman ki zaten firmamız İstinye Borusan`ın 200 Mt. yakınındadır hemen ürünü bizlerden temin edebilirsiniz.

Pahalı ve lüx serilerden olan araçlara yetkili servis haricinde dokunulmasını istemediğinizi çok iyi biliyoruz ancak işlemlerimizin şeffaf olduğunu hatırlatır aracın tüm işlemleri sizin nezaretinizde olduğunu unutmamanız gerektiğini hatırlatırız. Elektrik, motor ve mekanik olarak hiç bir müdahalede bulunmadan sadece elektronik ortamda bilgi alış verişiyle Evoque anahtar tanıştırma işlemini bitiriyoruz. Aracınızın ilerde çalışmaması arıza çıkartması olasılıkların tamamen dışındadır. Eğer çalışmayacak, sıkıntı yaşatacak olsa bulunduğu yerde kalır 5 metre bile yürütemezsiniz aracınızı daha fazla merak ettiklerinizi bize bildirmenizi önemle rica ederiz. Lisanslı orjinal yazılımlı cihazlarımız sayesinde %100 müşteri memnuniyeti ve %0 hata ile çalışıyoruz. Ortalama fiyatı 1200 t.l civarında biz bu bedellerin hemen hemen yarısına üretimi başarıyoruz.

Bir kaç hafta sonra Youtube`de Land Rover Evoque key battery yani pil diğişimi hakkında bir video görseli hazırlayacağım ondanda gönül rahatlığıyla faydalanırsınız. Yaklaşık olarak 5 senedir elektronik ortamdan sizlere faydalı bilgiler sunuyor dükkanımıza gelenlere hizmet veriyoruz ortalama 17 bin kişiye bu zamana kadar yardım ettiğimizi gururla duyuruyoruz. Unutma Land Rover Evoque keyless go olarak dünya piyasasında bilinir. İngiltere veya Yurt dışından ürünleri temin eden bir kaç müşterimiz oldu onlara daha önce tanıştırma ve kodlama hizmeti verememiştik bu olumsuzluğunda duyurumuz vesilesiyle ortadan kalktığını görmekteyiz. Yukarıda Lond rover evoque uzaktan kumanda pilinden bahsetmiştik onunda kodu diğer arabaların kumandası gibi “2032” dir. Şimdilik bizim vereceğimiz bilgiler bukadar daha sonraki zamanlarda ürünün kronik bir rahatsızlığı, arızası ve müşteri şikayetleri tarafımıza iletilirse nasıl tamir olur nasıl bir yol izlenmeli onlarıda paylaşıp sonuca bağlarız.

Keyifli sürüşler hoşçakalın.

Renault Clio 4 anahtar

Renault Clio 4 anahtar

2014 yılını mutluluklarla geçirmenizi diliyor yeni yılın ilk konusunu sizlerle paylaşıyorum. İç tasarım olsun, Dış görünüm ve aksesuarları olsun tamamen değişen yapısıyla karşımıza gelen Renault Clio 4 anahtar yapısını ele alacağız. Artık parantez bir kaç gün içerisinde bölge bayisine gidip Renault Captur modelini inceleyeceğim bakalım onda ne gibi bir farklılıklar olmuş hemen onuda aktaracağım. Renault Clio 4 kartlı anahtar olarak sergileniyor ayrıca uluslar arası bir açılımı olan kartın diğer bir adı Keyless olarak bilinmektedir. Ceket veya cantanın içerisinde dahi bulunsa ” Start ” tuşuna basarak otomobili çalıştırıp yolunuza gidebiliyorsunuz tıpkı Renault Fluence olduğu gibi bir göz atmanızı öneririm.

Önümüzdeki bir kaç yıl içerisinde acaba nasıl bir hata ile karşılacağız bizde merak ediyoruz tabiki müşterilerimizden gelen şikayetler doğrultusunda sunumlarımız olacak sizlere fakat şuanda bizlerde sadece renault clio 4 anahtar kopyalama yapabiliyor hatalarından bahsedemiyoruz. Ancak kartın üzerinde bulunan kücük mekanik ucu söküp arka yuvarlak kapağı kanırttığınızda 2032 kodlu 3v pili rahatlıkla değiştirebilirsinir. Bu arada hatırlatmak isterim ki konumuz aklınıza takılan üç önemli soruya cevap vermiş oluyor bunları sıralarsak.

  1. Kart pili zayıf
  2. Kart pili nasıl değiştirilir
  3. Kart pili değiştirme

Sizlerin rahat bir şekilde ev veya iş yerlerinizde yapabilmeniz adına Youtube üzerinde video hazırladım izleyipde yapamamanız neredeyse imkansızdır. Bakınız Renault Fluence Kart Pili Değişimi – Megane 3 Kart Pil Değiştirme- Clio 4 Kart Pili beğinip hoşunuza gideceğini düşündüğüm için böyle bir emek verdim. Çok fazla konumuzu dağıtmadan toparlayacak olursak. Bahsettiğimiz Renault madellerinde yedek kart yani keyless eller serbest modu aktif olmak koşuluyla kopyalama ve çoğaltma firmamızda mümkündür huzurlarınızdan ayrılıyor tekrar görüşmek üzere diyorum hoşçakalın sitemizden uzaklaşmayın.

SAYGILARIMIZLA