mercedes clk200 anahtarmercedes v209 anahtar

Sevgili internet kullanıcıları bugün sizlere Mercedes anahtar hakkında bilgiler vermeye çalışacagım. Biliyorsunuz her sene arabaların kasaları ve makyajları degişiyor bu degisim sayesinde arabaların elektronik yazılımlarıyla birlikte anahtar ve kumanda şekilleride farklılık gösteriyor. Özellikle Mercedes ve Bmw modellerine binen otomobil sahipleri eski kasa arabalarının anahtarlarını yeni şekilde kullanmak istediklerini bizlere iletiyorlar. Yaptıgımız üretimler hep siz müsterilerimizin talepleri dogrultusunda gerçekleşiyor.

Yukarıda gördügünüz eski kasa mercedes clk anahtar yeni nesil Mercedes anahtarlarına dönüstürülmüştür. Elektronik devresinde ve butonlarında hiçbir lehim işlemi yapmadan direk kasadan kasaya aktarımla bu işlem başarı göstermiştir. İstekte bulunan Erkan bey okadar mutlu olduki diger yedeginide mutlaka yaptıracagını söyledi ve aradan iki gün geçmediki dükkanımızı yeniden ziyaret etti. Bir kaç sene önce Mercedes denildiginde sadece pil degisimi, uzaktan kumanda kasası ve kapı yenilemesi ve buton arızası akla gelirdi yedekleme hatta cogaltma gibi isteklere hep olumsuz cevaplar vermekteydik.

Bugün makine parkurumaza ekledigimiz Mercedes immobilizer yazılımları sayesinde gerek ülkemiz gerekse ülkemize seneden seneye gelen gurbetci kardeşlerimize yardımcı olabiliyoruz. Yani mercedes yedek anahtar ve smart key ruhsat sahibi olan kişilere hemen teslim edilebilir. Ayrıca arabalarınızın uzaktan açıp kapatmama veya uzaktan açıp kapattıgı halde arabayı çalıştırmama problemlerini bizim yardımımızla çözebilirsiniz.