Archive for Temmuz, 2018

Volkswagen Passat B8 smart anahtar

Dün 27.07.2018 cuma günü ilk deneyimimi Volkswagen Passat B8 üzerinde gerçekleştirdim. Bir bilişim uzmanı olan Samert arkadaşımızın 2015 model Volkswagen passat b8 keyless go smart anahtar dükkanımızda online olarak programlandı. Kendisi telefon açıp hiç bir yer yapamıyor volkswagen passat b8 anahtar yedek işlemini yapıyormusunuz boşuna gelmiyim şeklinde bir açıklama yaptı, bende tabiki dedim gelin bizim yazılımlarımız lisanslı online olarak ortalama 10 dakika sürüyor dedim.

Özellikle uzun yola gidecekler ve aracını satmak isteyenler için tabiri caizse nimet niteliğindeyiz çünkü Passat b8 akıllı anahtar Almanya üzerinden 20 günde ve iki katı fiyatla sipariş ediliyor. Şuanda otoparak veya herhangi bir yerde mahsur kalan MQB diye tabir edilen Vag grubu araçlarda şuan için sadece yedekten işlem yapabiliyoruz o yüzden yazımızı okuyan tek uzaktan kumandaya sahip olan  volkswagen passat b8 smart anahtar yani akıllı keyless go sistemli araç sahipleri mutlaka önlemini alsınlar aksi halde yetkili servise mecbur kalacaklardır.  Artı bir parantez hemen çok önemli ve kısa bir bilgi daha vermek istiyorum sizlere Passat b8 anahtar pili bittiğinde arkasında gizlenmiş küçük bir mekanik parça var onunla kapı kilidini açıyor direksiyonun hemen yan taraftaki frekans işaretli yere uzaktan kumandayı yapıtırıp start düğmesine bastığınızda arabanız çalışacaktır. Yolunuza devam ettikten kısa bir süre sonra 2032 pil bulup hemen değiştirin. 

Passat B8 yedek anahtar kaç dakikada çıkıyor gelsem hemen teslim alabilirmiyim ?

Her daim stoklarımızda tuttuğumuz ürünler arasında olan Vw passat b8 anahtar ortalama 20 dakikada programlanıp teslim edilebiliyor.

Passat B8 anahtar krom olarak değiştirilebilir mi ?

Evet kasa modellerine göre değişlik gösteren Passat B8 için krom smart anahtar yapabiliyoruz.

Volkswagen passat b8 anahtar pili nasıl değiştirilebilir kendim bu değişikliği yaparsam sorun yaşarmıyım ?

Hayır kesinlikle bir sorun yaşamazsınız arka taraftaki logonun altındaki kapağı ince bir cisimle kastarıp kaldırın pili yuvasında göreceksiniz takip hemen kullanıp deneyimin sahibi olabilirisiniz.

Citroen Cactus anahtar

Biraz önce cihazlarımı toplayıp indiğim Citroen Cactus aracın anahtarını programladım. Aracını Citroen yetkili servisinden satın alan müşterimize yedek için Fransa`dan sipariş edeceğiz iki hafta süre verdiklerinden dolayı duruma bizim müdahale etmemiz gerekti. Citroen C4 Cactus anahtar daha önce hiç yapmamıştım hatta aşağıda göreceksiniz güzelde bir video cekimi yaptım. Fazla söze gerek yok aslında yine Peugeot modelleriyle aynı uzaktan kumanda yapısına sahip olan Citroen Cactus iç ve dış aksam olarak çok değişik olabilir fakat immobilizer yapısı diğerlerinden farksız.

Şuan yazımı okuyoranız büyük ihtimalle Citroen Cactus sahibisiniz yaşadığınız sorunlardan bazıları şu şekildedir.  arabanın çalışmaması, uzaktan kumandanın arabayı açıp kapatmaması veya hiç bir şekilde araca müdahalede edememizden kaynaknalıyordur.

Citroen Cactus aracımı uzaktan kumanda ile açamıyorum kapıdan mekanik olarak açtım lakin arabada hiç bir şekilde hissiyat yok ölü vaziyette ne yapabilirim ?

Cevap: Büyük ihtimalle aracın aküsü bitmiştir başka türlü böyle bir hata almanız zayıf bir ihtimaldir. Kontak kapalı vaziyette araca takviye yaptıktan sonra marşa basıp yolunuza devam edebilirsiniz.

Citroen  C4 Cactus aracım var aracın başına geldiğimde uzaktan kumanda ile kapısını açamadım şöför kapısına soktum elimle döndürerek açtım ve hemen ardından marşa bastım arabam çalıştı sorun ne olabilir  ?

Cevap: Citroen C4 Cactus uzaktan kumanda pil diğişimi yapmınız gerekiyor. Uzaktan kumandanın arkasındaki logonun bulunduğu kapağı hafifce küçük bir cisim yardımıyla kastırın pili göreceksiniz değiştirin herhangi bir tanıştırma, programlama ve kodlama gerekmeden kullanabileceksiniz.

Citroen Cactus aracımın anahtarı uzaktan kumandanın ayrıldı belkide koptu bilmiyorum bana yardımcı olabilir misiniz ?

Cevap: Tabiki iç devresi sağlam olduğundan  dolayı Citroen C4 Cactus anahtar kabı değişikliğiyle ürünü sıfırlayabiliriz hatta bu işlem için araca bile ihtiyacımız yok şehir dışından bu hizmeti alan insanlar var.

Citroen Cactus yedek anahtar yapabiliyormusunuz bunun için size aracı getirmem gerekiyor mu ?

Cevap: Tabiki yapılabilir bunun için araba gerekli arabaya online bağlantı kuracağımızdan dolayı arabayı istiyoruz fakat tamamen kayıp ve otoparakta kapalı kaldıysa lokasyona göre biz servis veriyoruz.

  • Citroen C4 Cactus yedek anahtar
  • Citroen Cactus uzaktan kumandalı anahtar
  • Citroen Cactus sustalı anahtar
  • Citroen Cactus anahtar dış kabı

Stoklarımızda bulunuyor sorun veya sıkıntılarınız için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. ikinci el aldığınız araçlarda nerede olduğu bilinmeyen uzaktan kumanda immobilizer sisteminden silinerek arabaya yabancılaştırılıyor.