Archive for the 'Alfa Romeo Anahtarı' immobilizer Anahtar

Alfa Romeo Giulietta Anahtar

Alfa Romeo Giulietta anahtar

Değerli takipçilerimiz bugün yepyeni bir konu ve haberle karşınızda olmanın mutluluğunu yaşamaktayım. Son zamanlarda görmeye alıştığımız müşterilerimiz tarafından soruların başında gelen Alfa Romeo`nun Giulietta modelinin anahtar ve uzaktan kumanda yapısını birlikte inceleyeceğiz. Fiat grubundan hiç bir farkı olmayan bu otomobilin elektronik yapısınında ortak olduğunu bilmenizi isteriz. Örnekleyecek olursak Fiat 500 modeli ile Alfa Romeo Giulietta birbirleriyle adeta ikiz gibidir sadece logolarında farklılık vardır bunun aksini kimse ispatlayamaz.  Gün gün yapılan güncellemeler ve üretilen lisanslı cihazlar sayesinde teknolojiyi yakından izlediğimizi hemen her yazımızda altını çizerek söylüyoruz. Bugünden sonra Alfa Romeo Giulietta anahtar kopyalama ve uzaktan kumanda tamiri ile birlikte orjinal dış kabı hakkında destek alabileceksiniz.

Bazı arabalarda iki adet kumandalı teslim ediliyor tüketicilerine bazılarında ise bir asıl bir yedek olarak İtaly bu konuda malesef kısıtlamalar yapıyor yedek parçadan elde edeceği gelirden dolayı bir Alman gibi düşünmüyor. Bazen avantaj olsada bazende dezavantaj oluyor bu eğer arabanızı ikinci el aldıysanız yedek ihtiyacınızı karşıladığınızda cebinizden çıkacak ücret tabiki biraz daha az olacaktır biliyorsunuz ki Alfa Romeo Giulietta uzaktan kumandalı anahtar ile sadece arabayı çalıştıran immobilizer anahtar arasında hemen hemen yarı yarıya fark olur. Fakat eşinizle veya şöförünüzle kullanıyorsanız kumandasız olanın yerine birtane daha programlatmanızda hiç bir sakınca yoktur. Bakış açımızı değiştirecek olursak Giulietta uzaktan kumandasının pil yatağının düşme problemiyle karşı karşıya kalabileceğinizi unutmayın ve dikkatli olun eğer başınıza geldiysede yaptığınız araştırmalar sonucunda haberimize ulaştıysanız inanın şanslısın çünkü yüzlerce insan bu kücük parçadan sebep İtaly`dan yenisini istemiş gereksiz yüksek bedeller ödemiştir.

Yazımızı sonlandırmadan önce belirtmek istediğimiz bir husus var Alfa Romeo Giulietta uzaktan kumanda pili ” 2032 ” olup iç tarafındaki vidayı sola çevirip yuvayı çıkartıp değişim yapabilirsiniz. İşlemi uyguladığınız zaman tekrar arabaya kodlama ve tanıştırma yapmanıza gerek yok hemen araba çalışır. Kasko şirketiniz ikinci el aldığınız arabanıza yedek isteğinde bulunursa ortalama yarım saatte teslimat mümkündür. Son bir önemli uyarı yaparak yazımızı sonlandıralım. Diğer otomobillerde olduğu gibi Giulietta modelindede arabanın orjinalliğine zarar vermeden yazılımları değiştirilir bu sayede galeride veya eski sahibinde kalan gerek kumandalı gerek kumandasız olan anahtar etkisizleştirilerek arabaya yabancılaştırılır. İstanbul dışında hikamet edipte arıza yaşayan uzaktan kumandası çalışmayan veya arabasında hata alan müşterilerimize garantili onarım hizmeti verilmektedir. Bu haftaki konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz şimdilik huzurlarınızdan ayrılıyor herhangi bir sorun sıkıntıda soru bölümünden bizlere ulaşmanızı rica ediyoruz hoşçakalın.

Alfa Romeo Sustalı anahtar kumanda kabı

En sonunda beklenen ürün çıktı yüzlerce telefona olumsuz cevap vermekten bıktığımız bu günlerde alfa romeo 156 sustalı anahtar kumanda kabı satışının başladığını bilmenizi istedik. Fiat yetkili servislerinin kontrolü altında olan Alfa Romeo modellerinin yetkili servisteki fiyatları ortalama 460 t.l civarındadır. Uzun zaman Alfa Romeo kullananlar bilir bu otomobilin uzaktan kumandasının pil yuvası habersiz bir şekilde düşmektedir buda ürünün çalışmamasına buda tüketicinin servise başvurmasına neden oluyor. Güvenlik Kod kartı yurt dışından sipariş derken deyimi nekadar doğru bilmiyorum ama kıytırık pilden sebep bu parayı ödemek zorunda kalıyorsunuz.

Alfa romeo sustalı anahtar kabı ve kumanda kasası değişikliğiyle böyle bir maliyeti ortadan kaldırıyor sizlere bulunmaz bir nimet sunuyoruz. Daha önce pil yatağı düşüpte mağdur olan müşterilerimizede bir şekilde yardımcı olduk ancak artık orjinalini kullanma zamanı geldi diye düşünüyor faydalanmanızı bekliyoruz. Dilerseniz montajını hiç bir ücret ödemeden bizlerede yaptırabilirsiniz şehır dışında hikamet edenler ister değişim için gönderebilir isterlerse montajını yaptırmaları şartıyla sipariş isteyip çözüm yoluna gidebilirler.

Alfa romeo yedek anahtar yapımıda bu ürünle birlikte artık mümkün daha önce kumanda kabı olmadığından dolayı üretimini yapamadığımız ürünleri şuandan itibaren programlayabiliyoruz. Alfa romeo anahtar kabı değişikliği nasıl yapılıyor dilerseniz kısaca ondanda bahsedelim. Ürünü elimizde aldığımızda toplam 4 parçadan meydana geliyor kumandanın ön kısmı, kumandanın arka kısmı ve pil yuvasıdır. Elinizdeki bozuk ve yıranmış olan Alfa romeo anahtarının arka yüzündeki logoyu çıkartıp içindeki yıldız vidayı söküyorsunuz sonra kumanda ikiye ayrılıyor içindeki uzaktan kumanda, immobilizer çip ve pil yatağındaki pili çıkartıp gönderdiğimiz ürünü kurup topluyorsunuz. Son olarak yapmanız gereken tabiki dişi açtırmanızdır veya eskisindekini çıkartıp yenisine geçirmenizdir. Şuan için dikkat edip bilmeniz gerekenleri sizlere aktardık kafanıza takılan herhangi problem veya sıkıntılarda bizlerle iletişime geçmeniz rica olunur.

Alfa Romeo 146 Uzaktan Kumanda Pil Yuvası

Firmamızın gelen telefonlarda alfa romeo 146 uzaktan kumanda pil yuvasının düştüğünü anlatan ve çareyi araştırmada bulan kişilerin sorunlarıyla karşı karşıyayız. Daha biraz önce yaptığımız telefon görüşmesinde şehir dışındayım ürünü göndereyim fakat immobilizer sorun yaşatırmı şeklinde bir soru tarafımıza yöneltildi. Bu uygulamanın aracın güvenlik yazılımı olan sistemle hiç bir alakası yoktur zaten olsa pil düştüğünden dolayı aracın çalışmaması gerekmektedir yani herhangi bir bağlantısı olmayıp aracla alakası yoktur.

Yaptığımız bu uygulamada alfa romeo anahtarı geri döndürülerek kullanıma açılır. Bu sayede 350 t.l gibi bir ücret ödemeden ürününü kullanmaya devam eden son kullanıcıya vermiş olduğumuz en büyük hizmettir. Son olarak Beyhan beyin Gaziantep Şahinbey`den gelen ürün onarılarak kullanıma açılmıştır. Bundan sonraki makale ve bildirimlerimizde hangi aracın uzaktan kumandası hangi pili kullanıyor sizlere bunun bilgilerini sunup bu ihtiyaçlarınızı kendinizin gidermesi konusunda sizlere destek vereceğiz. Alfa romeo 146 kumandası 2032 pil 2032 maxell veya gp pil marka almanızda herhangi bir sorun yoktur.

Kayıp Alfa Romeo 156 icin immobilizer Anahtar

istanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa kampüsü teknokent 1 bölümü yöneticilerinden Kirkor Bey`e ait 2001 model Alfa romeo anahtarı teknik servis elemanlarımız tarafından yapılmıştır. Yetkili Servis fiyatı 350 T.l olan alfa romeo immobilizer anahtar 15 iş gününde aracın servise çekilme şartı ile getirtilmektedir. Bu tür işlemlere gereksinim duymamanızı, aracınızı gereksiz yere bekletmemenizi ve en önemlisi bukadar ücret ödememenizi önerir İstinye Anahtar olarak firmamızdan fiyat almanızı rica ederiz. Biz kesinlikle markası ve modeli ne olursa olsun hiç bir  araca immobilizer iptali önermiyoruz bu işlemi herhangi bir bedelle dahi yapmıyoruz. Devamini Oku»

Alfa Romeo 156 Anahtarı

istinye immobilizer anahtar ve oto Kilit Sistemleri Makinalarımız arasına katmış olduğumuz Alfa Romeo 156 Anahtar programı sayesinde artık yedek anahtar yapımı 15 dakikada gerçekleşmektedir. Ruhsat Sahibi olmanız şartıyla anahtarınız sorunsuz programlanarak teslim edilir. Piyasada Alfa Romeo 156 anahtarı yaptıramayan araç sahipleri servislere 400 lira gibi uçuk rakamlar ödemeden bizimle iletişime geçmeleri durumunda sorunları tarafımızca çözülecektir. Unutmayınız ki immobilizer anahtar yedeksiz kullanılmaz yedeksiz kullanılan araçların mevcut anahtarı  kaybolduğu zaman büyük sorunlar doğurur ve maliyet bir hayli artar.

Sonraki sayfa »