Telefonla yaptığımız görüşme neticesinde Serkan bey bize fiat albea anahtarı olduğunu ve bu üründe bazı sorunlar yaşadığını belirtmesi üzerine  ürünü firmamıza istedik. Ürün Ankara`dan tarafımıza gönderildi zaten görselini yukarıda sizinle paylaştık yapılan tasarımı beğeneceğinizi umuyor görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

Daha öncedende bildirimini yaptığımız fiat albea sustalı anahtar şuanda bitmiş ve kullanıma hazır şekilde paylaşıldı bu hizmetten yararlanmak isteyenler firmamızla iletişime geçebilir. Şimdi size Türkiye`di fiat kullanıcılarının nasıl ve ne gibi sorunlar yaşadığını ele alalım bunlar hakkında bilgiler aktaralım ki kullanıcılar bilinçlensin herhangi bir problem ile yüz yüze gelindiğinde uygun fiyatlarla daha şık bir ürüne sahip olunsun.

Ele alacağımız fiat anahtarı için verdiğimiz örneklerin hepsinin çözümleri bizzat mevcuttur. Örneğin Serkan beyin sorunu kumanda üzerindeki butonun düşmesi belli bir zaman bu şekilde sorunsuz gibi görünsede ilerleyen zamanlarda malesef kumandayıda bozacaktır bundan şüpheniz olmasın yapmanız gereken kumanda kabı değişikliğidir. Başlı başına en büyük sorunlardan biride kasanın çatlayıp parçalanması bunun nedenide gayet açık ve nettir sert plastikten imal edilen kumanda kasası herhangi bir darbe ile çarpma anında takır takır kırılmaktadır. Japon yapıştırıcısı, koli bantıyla sarıp sarmalamak bir artı  değil yollarda mahsur kalmadan kesinlikle dış değişim şarttır bunlar maliyeti oldukca ucuz ve basit çözümlerdir. Tüm bu arızaların ortak çözümü tabiki sustalı tarzında bir oto anahtarı tercih etmenizdir  ki bizim sizlere tavsiyemiz kesinlikle bu yöndedir. Araba sahipleri olarak  hür iradeniz nasıl ne şekilde karar verir onu tabiki bilemeyiz elimizden geldiğinde otomobil sektöründeki yenilikleri sizlerle paylaşıyor durumdan haberdar olmanız konusunda kendimizi her daim yeniliyoruz.