Archive for the 'Audi Anahtarı' immobilizer Anahtar

Audi a4 yedek anahtar

Orjinal au4 a4 kumandalı anahtar görselidir.

Programlama cihazlarımızla yapmış olduğumuz uygulamalar müşterilerimizin beğenisini fazlasıyda  kazanmıştır. Daha önceki audi a4 anahtarı hakkında vermiş olduğumuz bilgi görselindende anlaşılacağı gibi düşük modelli audi modelleri için geçerlidir. 2004 ve üzeri araçlar sustalı yani katlanabilir olarak üretilmiştir. Yukarıda açık bir şekilde sergilediğimiz audi a4 yedek anahtar yapımı 15 dakika sürmektedir ki bu süre yetkili servislerin vermiş olduğu süreyle kıyaslandığında gülünçtür.

Yüksek güvenlikli araçların başında gelen bir Audi kilitli vaziyette İstanbul Fuar Merkezi`nde, Atatürk Hava Limanı`nında veya Sabiha Gökçen Hava Alanı`nda kaldı yedek arandı, tarandı malesef bulunamadı. Burada yapacağız işlem bizleri aramaktır çünkü kurtarıcının dahi girip müdahalede bulunamayacağı aşıkardır çünkü alan kapalıdır davanı alçaktır. Üzerimize düşen verilen adrese bir an önce varıp kilitli kapıyı zerre kadar zarar vermeden açmaktır akabinde hemen mekanik yani demir Audi Anahtar üretmekdir bu işlemden sonra artık kontak çevrilebilir fakat araç çalışmaz immobilizer kopyalama cihazımızlada kumanda tanıştırılır çip kodlanır ürün sizlere teslim edilir.

Daha önce onlarca kişinin başına gelen bu kıssa umarım başınıza gelmeden önlemini alırsınız. Peki bu önlem nedir yapacağınız çok basit eğer ikinci el aldıysanız aracı ilk önce ama ilk önce dosyalarla birlikte a4 yedek anahtar`dır. Lakin kayıp ettik, denize düşürdük, banada vermediler, aldığımda böyleydi gibi cevaplarla karşılaşırsanız hemen araçtan onu sildirin kesinlikle sildirin bu sizin lehinizedir. Hizmetlerimiz bunlarla sınırlı değil dış kabı tahrip olmuş ve elinize yakışmıyor audi a4 kumandalı anahtar kabı ile audi a4 sustalı anahtar kasası ile ürününüzü pırıl pırıl hale getirebilirsiniz. Şimdilik aklımıza gelenler bunlar atladığımız herhangi birşey varsa bunları bizlere sorabilirsiniz unutmayınız ki her ne pahasına olursa olsun sizlere doğru, güvenilir ve kalıcı sunumlar yapmayı ilke edindik. Devamini Oku»

Audi a3 kumandalı anahtar yapıldı

Audi A3 uzaktan kumandalı anahtar :

Bugün Avcılar, Esenyurt ve Bahçeşehir üçgenindeki müşterilerimizin sorunlarını çözdük bunlardan biri Veteriner Hekim Mete beydi kendisi 2005 model tek kapı spor bir Audi a3 otomobile sahipti. Bahçeşehir`de evinin bahçesinde veya civar çevresinde kayıp ettiği Audi A3 anahtarı 4 gün boyunca gerek kendisi gerekse yakınlarıyla birlikte arandı fakat nafile herhangi bir sonuca ulaşamadığını söyleyen Mete bey ile yaptığımız görüşme neticesinde hemen adresini alıp cihazlarımızla birlikte yola çıktık. Devamini Oku»

Audi A3 Yedek Anahtar

Yayınlamaktan ve bilgisini vermekten zevk duyduğum bir araç olan Audi A3 şahsımın dahi favori otomobillerindendir. 28.10.2011 Cuma günü daha önce işini yaptığımız bir müşterimizin akrabasının Audi 3 aracına yedek anahtar yapma sevinciyle bu haberi sizinle paylaşıyorum.

Almanya`dan getirttiği audi a3 yedek anahtar ile araç firmamıza geldi müşterimizin isteği ısmarladığı ürünü audi aracına göre ayarlanmasıydı. Kullanılmış olan Audi Anahtarı`nın açılmış olan metali değiştirilerek ham olanı ile değiştirildi ve akabinde orjinali baz alınarak makinada çekildi fakat içerisindeki immobilizer çipinde kilitli olduğunu gördük başka bir otomobile ait olan bu program ne yazıkki kullanılamaz nedeni ise tek seferlik kullanılabilir olmasıdır. Biz immobilizer çipide değiştirerek yeniledik ki yeniden tek farkı sadece dış  kapının biraz pürüzlü olmasıydı.

Devamında audi a3 anahtarı demiri açıldıktan sonra çipide değiştiği için sıfırlanarak kullanıma açıldı arabaya ürünü tanıştırıp uzaktan kumandayıda kodladıktan sonra müşterimize teslim ettik. Ortalama 430 t.l fiyatı bulunan bu ürünü yarı fiyatına hizmeti verdik verdik vermesinede içimize sinmeyen tek nokta dediğimiz gibi kumanda kabının biraz yıpranmış olmasıydı. Hemen aklımıza Audi a3 sustalı anahtar kabı değişimi geldi ve tebessümle müşterimize önerimizi yaptık durumun şaşkınlığıyla ” neden söylemiyosun be usta ” diyen müşterimiz “hemen değiştirin” dedi.

Yaşanmış ve tamamen dogal olan bu durum karşısında sizlerin fikirlerinin netleşmesini sağladık ancak problem yaşahan bütün audi otomobil sahiplerinin bilmesi gereken bu konu olduğu kanısındayız. Konumuzu sonlandırmadan önce audi araçlara hangi işlemler yapıyoruz aşağıda sınıflandırdık bakmanız sizin menfaatinize olacaktır.

  1. Sıfırdan programlanıp tarafınıza teslim alabilirsiniz.
  2. Tarafınıza teslim edilmeyeni etkisiz hale getirebiliriz.
  3. Elinizde bulunan kumandaları kodlayıp aktif edebiliriz.
  4. Kumanda kabı değiştirerek yenilebiliriz.

Konumuzu yararlı buluyorsanız begen butonuna tıklayarak diğer otomobil ve internet kullanıcılarına bu haberi duyurmanızı rica eder kazasız sürüşler dileriz.

Audi A4 Anahtarı

Esnaf arkadaşlarımızdan biri olan istinye Öz-Doydum Kebap Salonu işletmecisi olan Levent bey bize galeriden audi a4 satın aldığını fakat ısrarla istemesine rağmen çeşitli bahanelerle oyalandığını söylemesi üzerine hemen durumun ehemmiyeti hakkında kendisine bilgiler sunduk. Aracın kapının önünden bir gece gitmeyeceğini kim garanti edebilir bunuda geçelim artık plaka ve şase numaralarından arac sahibinin her türlü adres ile telefonuna ulaşılabildiğini hemen herkes bilir. Daha önce galericininde iyi niyetli olduğunu varsayarak başka bir kişi tarafından çalınan audi a4 anahtarı kapıdan binilerek rahatlıkla götürülebilir zaten farklı bir şekilde  kesinlikle araca müdahale edilemez.

Durumu gözler önüne serdiğimizde Levent bey bize ” inanın ben bukadar sakıncalı ve tehlikeli bir eksiklik olduğunu hiç düşünmedim ” dedi. Akabinde aracı dükkanımızın önüne park ederek siz en iyisini bilirsiniz ne gerekiyorsa onu yapın dercesine a4 anahtarı masamızın üzerine bırakıldı. Yaptığımız ilk işlem tabiki araca bilgisayarımız ile bağlanarak immobilizer anahtar kopyalama menüsünden nerde olduğu billi belirsiz olan ürünleri silerek etkisiz hale getirdik. Bundan sonra izleyeceğimiz yol belliydi yedek problemini çözüp iki adet kendisine aracı çalıştıran uzaktan kumanda ile kilitlenip açılabilir bir audi anahtarı teslim etmekti.

2004 model audi a4 sustalı anahtar kopyalaması yaklaşık olarak 3 saatimizi aldı. Bu durum tabiki biraz uzun fakat Audi CANBUS immobilizer sistemi malesef basit ve sıradan bir programlama değildir. Cihaz güncellemeleri, araç üzerindeki bilgileri mühendistlerle fikir alış verişi yaparak bu istisnai durumu bertaraf ettik. Sözünü ettiğimiz işlem sağlıklı bir araca direkt olarak yedek yapmaktan ibaretti fakat farklı bir yapıyı ele alacak olursak, tamamen kayıp otopark veya herhangi bir şekilde park halinde bulunan bir audi a4 olduğu yerde programlanarak ( komple kayıp edilmiş dahi olsa ) ruhsat sahibine rahat bir nefes aldırabiliriz. Bu durumlar icin yapmanız gereken tek şey herzaman söylediğimiz gibi araştırıp bizlerden bilgi almanızdır. Biz yetkili personellerimiz, lisanslı makinalarımız ve mobil servis aracımız ile oto anahtarı hizmetini istanbul içerisine veriyoruz. Herhangi bir zaman veya mekanda başınıza gelecek aksilikler sonucunda vermiş olduğumuz destek sizin için fırsattır. Olduğunuz yerde siz kahvenizi içerken biz dışarıda aracınızı programlayıp teslim etme telaşında olacığız.  Yazımızı yayınladığım anda aklıma geldiği için eklemenın faydalı olacağını düşündüğüm icin son olarak söylemek istediğimiz küçük ama önemli olan bir diyer hususta audi a4 sustalı anahtar kabı bu ürünede kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 

Audi A6 Sustalı Anahtar

Anahtarı baz alırsak hiç bir aracında değişiklik yapmayan Alman firmaları 2000 yılından bu yana aynı elektronik sistemi ve anahtarı kullanmaktadırlar. Sadece estetik olarak değişikliği uğrayan Audi, Seat, Skoda Volkswagen grubu tüm anahtarların metal anahtar ve elektronik aksamı birbirlerine uyarlıdır. Yaklaşık olarak 8 ila 10 yıl arasında kullanılan anahtarlar aşınma ve bozulmaya yüz tutmuştur. Bunun için kendi başlarının çaresine bakan ilk öncede servislere soran araç sahipleri elektronik devresi arıza yapmadığı halde yeni anahtar yaptırmaya zorlanır. Yukarıda görmüş olduğunuz Audi a6 sustalı anahtar kasaları boştur sizin elektronik anahtar devrenizi monte ederek anahtarınızı yeniliyoruz.

Sonraki Sayfa »