Audi A3 uzaktan kumandalı anahtar :

Bugün Avcılar, Esenyurt ve Bahçeşehir üçgenindeki müşterilerimizin sorunlarını çözdük bunlardan biri Veteriner Hekim Mete beydi kendisi 2005 model tek kapı spor bir Audi a3 otomobile sahipti. Bahçeşehir`de evinin bahçesinde veya civar çevresinde kayıp ettiği Audi A3 anahtarı 4 gün boyunca gerek kendisi gerekse yakınlarıyla birlikte arandı fakat nafile herhangi bir sonuca ulaşamadığını söyleyen Mete bey ile yaptığımız görüşme neticesinde hemen adresini alıp cihazlarımızla birlikte yola çıktık.

Akşam üzeri saat 17:00 ofisine ulaştık kilitli olan Audi araç maymuncuk aracılığıyla tarafımızca zarar verilmeden açıldıktan sonra arabanın bir tek parçası dahi sökülmeden ( kapı döşemesi – kontak setleri ) bilgisayarla fişe numaralarından metali kestik kontakta kontrol ettik işimiz yolunda ilerliyordu çevirdikten sonra ekranda [ SAFE ] yazısını gördük hemen immobilizer kopyalama cihazımızı bağladık çipi tanıştırdıktan sonra aracın marşına basıp güzel sesini dinledik ve hemen uzaktan kumanda kodlama prosedürünü yerine getirip kumandayıda aktif ettik böylelikle üzerimize düşüni yapmış saat 20:00`de aracı teslim etmiştik. Doktorumuzla yapmış olduğumuz samimi muhabbet almış olduğumuz minnet, teşekkür bizi oldukça mutlu etmişti kendisi ” iyiki varsınız aracımı kurtarıcı ile çekeceklerdi zaten otomatik vites al oraya götür buraya rezil olacaktı ve benden istenilen rakam 1.100 liraydı onuda geçtim 15 gün vermeyeceklerdi elinize sağlık ” demesi bize tüm yorgunluğumuzu unutturdu.

Hemen oracıkta audi anahtarı yedek olarak yapalım okadar yol geldik geldik bize sorarsanız elektronik mekanik bütün şifreleri şuan elimizdeyken çok uyguna gelir hediye niteliğinde olur dedemez üzerine onuda yaptık. Bu vesileyle 2005 model audi a3 uzaktan kumandalı anahtar yapmanın vermiş olduğu iç huzurla dükkanımıza döndük saat tam 22:35`di oto anahtarı işinin saati olmaz bizleri 24 saat arayabilirsiniz diyor hepinize teşekkür ediyoruz.