Dünyada araba anahtarları programlamasının başında gelen ülkemiz ve bu konuda bizleri onure eden türk mühendistlerimize teşekkür ederek sizlere bu haberi vermek istedik. Türkiye`de programlanamayan ve hizmeti verilemeyen sayılı araçlardan biri olan Bmw`nin programına artık sahip olduğumuzu bilmenizi istedik. Normal şartlarda Borusan Oto veya çeşitli özel servislerin sipariş ederek getirttiği ürün için araç kurtarıcı ile yetkili servise çekilir daha sonra 15 iş günü içerisindede Almanya`dan gelen anahtar programlanarak kullnıcıya araç teslim edilir.

Sabiha gökçen hava limanı otoparkında bulunan seyahatten döndükten sonra neye uğradığını şaşıran müşterimiz durumu  yetkili servise bildirir. Oto kurtarıcı ile servise çekileceği ve 15 gün aracın kullanılamayacağını dile getiren servis yetkililerine güvenen müşterimiz aracının götürülmesini beklemektedir. Bölgeye intikal eden oto kurtarıcının otopark tavanından aracı çekemeyeceği görülmüştür ki bu durum ender rastlanan ama büyük problemleri başında getiren bir olaydır. Çekilmesi için direksiyon kilidinin açılması müsayit yere kadar beden gücü ile itilmesi ve daha sonrada yüklenip götürülmesi imkansızdı.

Çaresizlik içerisinde başının çaresine bakması gerektiğini anlayan Metin bey  bmw 320 anahtarı olarak google araması yapar ve  firmamıza ulaşır. Kendisinin söylediği söz sadece şu olmuştur, kurtarıcı ile araç çekilemiyor itilip götürülemiyor paranın miktarı problem değil böyle bir hizmet varmı siz bunu çözebilirmisiniz ? Telefon ile görüştükten yaklaşık 2 saat sonra metin beyin aracının tek bir parçasını dahi sökmeden anahtar yaptık ve aracı çalıştırarak kendisine teslim ettik. Sonuç olarak sakın böyle bir hata veya yanlışa düşmeyin yedeği olmayan araçları satın almayın aldığınız taktirde en kısa sürede kendinize temin edin ki hayatınızda unutamayacağınız bir anınız olmasın.