Archive for the 'Chevrolet Anahtari' immobilizer Anahtar

Chevrolet Cruze Yedek Anahtar

Chevrolet Cruze Boş kumanda kabıChevrolet Cruze Yedek Anahtar

Bugün 16 Nisan Salı İstanbul Bakırköy`den bir müşterimiz iş yerimize teşrif etti kendisinin Opel İnsignia ve arkadaşının ise Chevrolet Cruze marka otomobillerinin uzaktan kumandalarının perişan hallerini tüm internet aleminin gözleri önüne serdik. Opel servislerinin 470 Chevrolet servislerinin ise 590 t.l bedelle satışa sundukları ürünlerin ilk ve son haline bir bakın aradaki farkın değerlendirmesini değerli taktirlerinize bırakıyoruz. Eğer amacınız Chevrolet marka aracınıza yedek uzaktan kumanda kopyalatmak ise aracınızla gelmeniz gerekiyor çünkü ham olan Chevrolet Cruze Anahtarın sekronize edilmeden çalışması söz konusu değildir. Eğer üst tarafta sergilediğimiz şekilde tırnak darbelerinden mütevellit şekli bozulmuş, işlevini yitirmiş bir sıkıntı doğmuşsa toplu taşıma araçlarını kullanarak dahi ziyarete gelebilirsiniz.  Otoparkta bıraktığınız dahada açacak olursak şöföre hatta eşinize yedeğiyle idare et dediğiniz Chevrolet`inize geri döndüğünüzde herhangi müdahalede bulunmayacaksınız gider gitmez uzaktan basıp açıp kilitleyecek koltuğa oturduğunuzdada gönül rahatlığıyla marşa basıp motoru çalıştırabileceksiniz.

Eğer elinizdeki uzaktan kumandalar kendi kendine ortadan ikiye ayrılıyorsa üretimden kaynaklı bir kusur olduğunu bilmenizi isteriz. Eğer kasa problemi çekiyorsanız aldığınız ürünlerin montajını yapmanız mümkün yapamayacağınızı düşünüyorsanız telefondan veya kameradan yardım verebiliriz artı parantez bu ürünlerin ( Cruzu ve İnsignia ) kumandalarının orjinal pili 2032 bunuda bir kenara not edin. Diğer segmentlerde olduğu gibi donanım özelliğinde şifre veya frekans sıfırlayıp yeniden yükleme yapılarak gerek kayıp gerekse çalıntı olanlara bloke koyup yabancılaştırıyoruz. Kapanışı yapmadan önce şunuda aksedelim sözünü ettiğimiz serilerde kumandasız aracı çalıştıran chevrolet cruze yedek anahtar teslim edilememekte mutlak suretle kumanda olmak zorundadır.

Hepinize keyifli, neşeli ve kazasız sürüşler dileriz hoşçakalın.

Chevrolet Lacetti Kumandalı Anahtar kopyalama başladı

chevrolet lacetti uzaktan kumandalı anahtar

Stoklaramızda daha önce chevrolet lacetti anahtar ve kumanda kabı vardı bunun duyurusunu yapmış hizmetini vermiştik tabi devamda ediyoruz ancak kayıp, çalıntı ve teslimat durumunda bizlere ulaşan müşterilerime olumcu cevap veremiyorduk yedek parça sıkıntısı çektiğimiz Chevrolet grubunun mesleğimiz ile olan kısmını yani uzaktan kumanda anahtar ihtiyacını karşıladık ve müşterilerimize hizmet verecek kadar temin ettik. Obd giriş yerinden ( bilgisayar bağlantısı ) kısmından otomobile bağlanıp uzaktan kumandasını ve immobilizer çipini tanıştırabiliyoruz ayrıca diğer otomobillerin özelliğinde bulunan etkisizleştirme yani verilmeyeni aractan silip birdaha kullanılmamasını sağlayabiliyoruz. Chevrolet Lacetti kumandalı anahtar kopyalama yapılıyor fakat şuanda sustalı dediğimiz katlanabilir hizmeti malesef veremiyoruz ancak yukarıdada belirtitğim gibi kumanda kasası değiştirerek bozulan veya  deforme olanları kullanıma başlatabiliyoruz.

1.) Chevrolet Lacetti kumandalı anahtar kopyalama aracıma zarar verirmi ?

– Kesinlikle aracınızın bir elektrik veya elektronik parçasına zarar gelemeycektir bunun sebebi lisanslı cihazlar ve orjinal ürün kullanılmasından geçmektedir ki biz zaten bu uygulamada araçtan bir vida dahi sökmüyoruz.

2) Chevrolet lacetti uzaktan kumandalı anahtar orjinal mi kasko veya sigorta şirketim bana sorun çıkartır mı ?

–  Değil kasko, sigorta şirketleri yetkili servis dahi sizlere sorun çıkartamaz böyle bir alternatifleri yok çünkü ürün orjinal, araçta herhangi bir mekanik işlem yapılmadığından bir sıkıntısı söz olmayacaktır.

3) İş yerinize geldikten sonra  Chevrolet lacetti anahtar kopyalama hizmeti nekadar zamanımızı alacak ?

– İlk etapta elinizdeki yedek vasıtasıyla mekanik dişi açıyoruz ortalama 3 dakika makinayı araca bağlayıp tanıştırmak maximum 14 ila 15 dakika almaktadır yani maximum biz buna yarım saat diyoruz.

4) Kopyalama yaparken bir adette kendinize kopya almadığınızı nerden bileceğiz böyle bir garantiniz var mı ?

– Bu soruyu duyunca ayrı cevap verirken malesef ayrı utanıyoruz fakat malesef sizler tarafından soruluyor. Cevabende şunu söylüyoruz biz zaten istediğimiz aracı istediğimiz yerde çalıştırıp götürme bilgi ve tecrubesine sahibiz neden buna ihtiyaç duyalım ki bunun yanı sıra zaten gelen müşterilerimiz görüyor biz işlemi ayrı bir yerde perdeler arkasında yapmıyoruz aksine sizi yanımızda tutuyor bilgisayardan gösterip ” bakın hafızadaki chevrolet lacetti anahtar sayısı 2 ” diyerek iki ürün teslim ediyoruz.

Umuyoruz ki aklınıza takılan sorular bu şekildedir aksi hakle sizlerden telefon bekliyor destek vermek için sabırsızlanıyoruz. Hep sizin istediklerinize cevap verdik bizim istediğimiz ise sadece sizlerin ruhsat sahibi olmasıdır aksi halde bizlerden işlem yapmamızı beklemeyin. Ayrıca bu araçların şu özelliğide var onuda söyleyip konumuzu sonlandıralım eğer kumandalısı var ise kenarda duracak sadece güvenlik amaçlı önlem alınsın  diye düşünüyorsanız kumandasızda yaptırabilirsiniz.

Chevrolet Cruze kumanda kasası

Opel Astra J modeli ile hiç bir farkı olmayan Chevrolet Cruze`nin anahtar problemi için yavaş yavaş şikayetler alınmaya başladı. Elektronik anlamda arıza vermesede mekanik olarak yani anahtarın kapanmasında açılmasında can sıkan Chevrolet Cruze kumanda kasası için yüzlerce liralar servislere verilmektedir. İşte yukarıda yine güzel bir işlemle karşınıza geçtik Ağrı`nın Patnos ilçesinden tarafımıza gönderilen bu ürünü extra işçilik almadan sadece ürün bedeliyle değiştirdik buyrun aradaki farkı görebiliyorsanız görün.

Otomobili çalıştırıyor uzaktan açıp kapatıyor dolayısıyla aklınıza herhangi bir olumsuzluk gelmesin bu uygulamanın araba ile bağlantısı yoktur. Bizim işçiliğimiz ne oldu presli, açılmayan ve vidasız olan bu ürünü uzaktan kumanda devresine zarar vermeyecek şekilde açıp yenisinin içine yerleştirip orjinal şekilde kapatmak akabinde zaten kontağı çeviren demiri monte edip teslim etmekti ki öylede oldu. Bedelini hesabımızda gördükten sonra ürünü kargo ile hemen kargoladak müşterimiz minnettar biz mutlu bir şekilde işimize devam ettik. Chevrolet Cruze yedek anahtar ihtiyacı olan müşterilerimiz otomobilleriyle birlikte gelirse bir nescafe veya çay içene kadar programlama yapıp arabayı verebiliriz.  Chevrolet cruze anahtar kasası değiştirmek ne yetkili servisi nede kasko yetkililerini ilgilendirecek bir durumdur ürün tamamen orjinal olduğundan dolayı sıkıntı yaşayacağınızı düşünmeyin.

1) Chevrolet Cruze kumanda pilini nasıl değiştirebilirim ?

Cevap: Chevrolet Cruze kumanda pilini değiştirebilmeniz için kumandanın arkasındaki kapağı parmağınızın uçuyla kuvvetlice çekip açtıktan sonra 2032 kodlu pili yerine oturdup kapağı kapatın ve direkt olarak araçta deneyin başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur.

2) Chevrolet Cruze anahtar yedekleme işlemi nasıl gerçekleşiyor ?

Cevap: Kopyalama için mutlak suretle otomobile ihtiyaç duyuyoruz OBD giriş yerinden bilgisayarımızı bağlayıp eşleştirme yapmak şart şehir dışından göndererez sadece kumanda kabı ihmetinden yararlanabilirsiniz.

3) Cherolet Cruze anahtar evime giren hırsız tarafından çalındı ne yapmam gerekiyor ?

Cevap: En yakın Chevrolet – Opel yetkili servislerine veya bize gelerek çalınanı etkisizleştirip araçla temasını kesmeniz gerekiyor bu sayede hırsız arabayı çalıştırıp götüremez.

Umarız vermiş olduğumuz bilgiler sizlere yeterli gelmiştir ayrıntılı soru veya sorunlar için konu altında bulunan formu doldurunuz gerekirsede telefon irtibatına geçiniz.

Chevrolet Captiva sustalı anahtar

Chevrolet Captiva Anahtar:

Chevrolet Cruze modelinden sonra adından sık sık bahsetitğimiz modellerin biride Chevrolet Captiva`dır. Arac 2012 model olmasına rahmen yine sahiplerini rahatsiz edecek boyutta olduğunu gördük. Yeni ürünlerimiz arasındaki yerini alan Chevrolet Captiva sustalı anahtar dönüşüm uygulaması yine orjinaliteyi aratmayacak kalitededir. Sizlerde biliyorsunuz ki herhangi ürünün bir çok çeşitleri mevcut biz inceleme ve uygulamısını yapmadığımız hiç bir oto anahtarı hakkında kesin hüküm vermedik.

Yazımızın üzerinde bulunan resimler ordan burdan alınma değil vitrinimizden çıkartıp paylaştığımız ürünlerdir. Bir Chevrolet Captiva sustalı anahtar yaptıracak olan birinin nekedar hassas olduğunu biliyoruz. Yeri geliyor ormanda piknik, yeri geliyor kilometrelerde uzağa tatile gidiyorsunuz yapılan bu uygulama nekadar güvenilir sizi yolda bırakırmı araca bir zarar verirmi bu soruları biz hergün onlarca kere duyuyoruz. Onun içindirki kalitesine kefil olmadığımız hiç bir Chevrolet captiva anahtar müşterilerimize teslim edilmez hep şunu dedik bizimle çalışan tanıştığımız kişilere bugün bu marka otomobilimiz olsa kendimizede anında dönüşüm gerçekleştiririz.

Nasıl milyonlarca 48 bedende insan var hepsi farklı elbiseler kullanıyorsa bu değişimde buna en güzel örnektir. Yani burarada aracın sigortasını, kaskosunu, güvenlik yapısını etkileyecek bir durumun olması imkansızdır. Sizin otomobilinizle bizim bir işimiz yokki onlar tamamen orjinal ve dokunulmazdır. Sedece devre değişikliğiyle bunu yapıyoruz eskilerde bozulmalar kesilmeler oluyor ürünler eski haline döndürülemiyordu. Biz yukarıda hem orjinal kumanda kabı hemde sustalı dönüşümünü paylaştık buradan şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki canınız istemediğinde eski haline dönüşüm anlıktır size lazım olan sadece bir saatçi tornavidası olacaktır. Sustalının yanı sıra kırılmış parçalanmış bir captiva anahtar için sadece dış kumanda kutusu değişikliği yaparak uygun liralara çözüm sağlayabilirsiniz. Konumuzun şimdilik sonuna geldik bu hafta sizlerle malesef birlikte olamayacağız acil durumlar için telefon irtibatına geçmeniz rica olunur. Şimdiden Mubarek Ramazan Bayramınızı en içten dileklerimizle kutlar kazasız, keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz.

Chevrolet lacetti kumanda kabı

Bir önceki konumuzda chevrolet lacetti anahtar kabı ile ilgili açıklayıcı bir sunumla karşınıza gelmiştik. Ürünlerimizden çok memlunuz plastik yapısı, metali ve uzaktan kumanda mekanizmasının uyumluluğu şahsen benim dahi tam notumu aldı. Müşterimiz Murat beyin Chevrolet lacetti aracı için Cumartesi günü firmamıza gelmesi güzel bir örnek oldu. Kendi telefonuyla gayet net ve görüntü kalitesi yüksek bir görsel ile benim konumu güzelleştirin diyerek yoluna devam etti.

Şehir dışındanda arayıp ürünü getirtme imkanınız var çünkü kücücük bir vida tutuyor saatci tornavidası yardımıyla açıp kendiniz değiştirebilirsiniz. Uç kısmınıda herhangi bir yerde çektirip hemen kullanıma başlayabilirsiniz ortalama maliyet maximum 60 t.l olacaktır. Araçla, kontakla ve kumandayla uzaktan yakından alakası olmayan bu değişim tamamen naturel olup araca hiç bir zararı yoktur. Gayet başarılı bir görsellede bunu zaten sizlere kanıtladık artık gerisi tamamen sizin insiyatifinizdedir. Devamini Oku»

Sonraki sayfa »