Archive for the 'Chrysler Anahtari' immobilizer Anahtar

Chrysler 300C Anahtar problemi ve aracın çalışmaması

Yağmurlu bir cumartesi günü yaşadığımız bir olayı daha sizlere duyurmak için klavyemizin başına geçtik. Bir özel şöför gelir bizlere şunları söyler ” yaklaşık olarak 2 ay boyunca istanbul`un hemen yeryerinde yolda kaldık ve kaldırımız yerde patronumu taksi ile gideceği yere gönderdim kendim aracın başında kalıp saatlerce çalışması icin chrysler 300c anahtarını kontağa sokup çıkarttım bazen bileklerim ağrıyordu onunla uğraşmaktan nedendir bilmiyorum bir türlü patronumu aracı servise götermek için ikna edemedim. Sen bir televizyoncuya götür baksın Diyarbakır`da kaldık bir telefoncuya götür baksın dedi her seferinde bir şekilde çalıştırdık aracı ben artık İstanbul`un yoğun trafiğinde yolun ortasında kalmaktan sıkıldım. Bana Eminönü`ne yönlendirdiler sonuç alamadım, Topkapı`ya yönlendirdiler sonuç alamadım artık kendi cebinden yaptıracaktım durum bukadar vahimdi. ” dedi.

Herzamanki gibi gülümsedim ayrıca görmeniz içinde chrysler 300c anahtar görselini sizlerle yukarda paylaştım bir haline bakın adeta savaştan çıkan gazi gibiydi uzaktan kumandası çalışmıyor arabanın kontağını döndürmüyor garip bir durumla karşı karşıyaydım. Neyse tezgaha geçip üzerinde çalışmaya başladım yaklaşık bir saat kadar uğraştıktan sonra ümidi kestim yenisinin yapılması gerektiğini söyledim patronu izin vermedi bir şekilde çalıştır gel dedi sorun şuki araç artık çalışmıyor dükkanımızın önünde kalmıştı. Mecburen daha fazla ilgi göstermeli bir şekilde müşteriyi buradan göndermeliydim yapacak başka bir şey kalmamıştı. Şöförün alçak gönüllülüğü ve çaresiz bakışlarından dolayı yapmak için biraz daha çaba gösterdim.

Biliyorsunuz bu chrysler 300c anahtar yapısı mercedes ile aynı kontağa taktığınızda ” jııııt ” diye bir ses duyarsınız bu ses hissedilmediğinde otomobil katiyen çalışmaz. Programlama cihazlarımız vasıtasıyla biz kontaga takmadanda arabayı çalıştırıp çalıştırmayacağını anlayabiliyoruz böyle bir teknolojiye sahibiz. Yani atıyorum Marmaris`te kalmış bir Chrysler marka arabanın başına gitmeden sadece anahtarı gözden geçirerek arızanın nerede olduğunun teşhisini koyabilir hatta tamirde edebiliriz. Sonunda elimizdeki yedek parçaların bolluğunun verdiği rahatlıkla aracı tıkır tıkır çalışır hale gelitirdim. Bin teşekkür, minnet ve dua ile ayrılan müşterimiz sizi hemen herkese tavsiye edeceğim büyük bir hizmet veriyorsunuz sanatınız harika diyerek yerimizden ayrıldı. Sizinde eğer aynen böyle bir ihtiyacınız veya sorunlarınız var ise bizimle iletişime geçiniz aynı şekilde sizlerede yardımcı olmak isteriz.

Chrysler – Jeep – Dodge sustalı anahtar

Amerikan araçlarının devlerinden olan Chrysler, Jeep ve Dodge üçlüsünün kumandaları artık sustalı anahtar diye tabir ettiğimiz katlanabilir modele çevirilebilmektedir. Marka ve modele göre değişiklik gösterin bu ürünlerin kontak ve ile kapı kilitlerinin profilleri aynıdır sadece bazı özellikler değişiklik göstermektedir bunlara örnek  bagaj açma, panic butonunu verebiliriz.

Son derece kullanışlı olan bu araçların anahtarları için aynı şeyi söylememiz malesef mümkün olamıyor. Uzaktan kumanda üzerindeki loogoların silinip düşmesi malesef üç otomobildede ele alınacak sıkıntılardandır. Chrysler Sustalı anahtar, Jeep Sustalı Anahtar ve Dodge sustalı anahtar yapılışından bahsederek aç farklı otomobil sahiplerinide bilgilendireceğiz.

Dediğimiz gibi butonları yırtılmış, işlevini yitirmiş veya hiç bir problemi olmayıpta kalem gibi ceplerini delenler için bu uygulama mükemmel fayda sağlar. Süreç nasıl işliyor bunuda kısaca el alalım bir kere şunu bilelim resimde gördüğünüz ürünlerin üzerinde metalde mevcuttur metali biz kendimiz açıyoruz akabinde uzaktan kumandayı yerleştirip pilin montajiını yaptıktan sonra ürünü kapatıyoruz hiç bir kodlama, tanıştırma işlemi olmadan kullanıma başlıyorsunuz. Durumun immobilizer ile bir bağlantısı yoktur güvenliği herhangi bir şekilde etkilemez. Eski kasayı sizlere taktim edip saklamanızı söylüyoruz nedeni eski haline getirmek istemenizden ileri gelmektedir o işlemde sadece 5 dakika sürmektedir yani kesme, biçme, bozma ve parçalama gibi bir şeş aklınızın ucundan dahi geçmesin tüm okurlarımıza keyifli sürüşler diliyoruz.

Chrysler 300 M Anahtar

Şahsım olarak en çok gözüme çarpan modellerden biri olduğu ve kumandasından emin olduğum için Chrysler 300m anahtar adı altında haberi yayınlama kararı aldım. Fakat biliyorum ki aynı uzaktan kumanda CHRYSLER ASPEN, CHRYSLER 300, CHRYSLER 300M, CHRYSLER LHS, CHRYSLER SEBRING SEDAN, CHRYSLER SEBRING CONVERTIBLE ve JEEP modellerindede kullanılıyor nedeni Amerikan olmalarından kaynaklanmaktadır. Açıkça belirtiğimiz bu Amerikan araçlarınada desteğimiz başlamıştır. Klasik araç meraklıları doğal olarak araştırma yapıyor diğerleri gibi onlarda haklı olarak hizmet istiyor onlarda cebimize, çeketimize sıgdıramıyoruz yokmu bunun için bir kolaylık dediklerinde malesef diyip onlarıda kendimizide üzüyorduk. Artık chrysler sustalı anahtar uygulaması ile bu cevapları tarih ettik.

Amerikan araçlarının hemen hemen hepsinde Panic (panik) özelliğinin yanında bagaj açma özellidğide mevcuttur. 2 Buton, 3 Buton ve 4 buton olmak üzere toplam 3 çeşit olan bu araçların tümü için bizden yardım isteyiniz. Yukarıda verilen bilgiler taşıma zorluğu ve görüntü baz alınarak verilen bilgilerdi şimdiyse biraz zararuri ihtiyaçtan bahsetsez iyi olur diye düşünmekteyim. Bünyemizde barındırdığımız programlar sayesinde Chrysler Anahtarı kopyalanabilmektedir yıllardır yedeksiz kullanmış olabilirsiniz, arabayı yeni almış olabilirsiniz bunlar kesinlikle birer bahene olmamalı çünkü büyük teknolojilerle toplanan bu araçlar komple kayıp olduğunda bizlerinde işlerini güçleştiriyor. Devamini Oku»

Chrysler Anahtarı

Amerikan araçlarının Türkiye`deki lideri olan chrysler için yedek anahtar ihtiyacı olan kullanıcılar için izlenmesi gereken yollar için bilgi vermek istedik. Yukarıda uzaktan kumanda ve oto anahtarı olarak görselini paylaştığımız ürünler sizi bir nemze olsun aydınlatacaktır. Örneğin 1999 model bir aracın parçalanan veya üzerindeki yazıları silinen kumandasının orjinal kabı firmamızda bulunmaktadır estetik görünüme önem veren kişiler için bu büyük bir firsattır. Bunun yanı sıra direk olarak yedek yaptırmayı düşünen kişiler ruhsat sahibi olduklarını belgedikleri halde Türkiye geneli kargolu hizmet ile bu sıkıntıyı giderebiliriz. Amerika`dan sipariş edilmesi gerektiği sizi yanıltmasın kesinlikle bu gibi söylemler gerçeği yansıtmamaktadır. Özetleyecek olursak istinye anahtar bu durumdan müzdarip olan sıkıntı yaşayan insanlara uzaktan kumanda kasası ve yedek sıkıntılarında durumu izah ettikleri andan itibaren gerekli desteği verecektir.

Oto Anahtari

transponderİstinye Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Gsm : 0532 637 79 15 

       Tüm Otomobil Sahiplerinin bildiği gibi artık Otomobil Anahtarları İmmobilizer (Elektronik) Üretilmektedir. Harika bir sistem olan bu sistemde Anahtar icerisinde bulunan Kücük Elektronik devre  arabanın calışmasındaki en büyük etkendir. Kaybolur veya Bozulur ise arabanız çalışmaz ve sizi yolda bırakır. Devamini Oku»

Sonraki sayfa »