Citroen Arabaların Özellikleri

Citroen C1 Özellikleri : Ufak otomobiller dünyasının şirin bireyi C1 serisi İstanbul Autoshow’da Citroën standında yerini aldı. Olmazsa olmaz olarak teşir edilen klima, ABS, EBD (Fren güç dağılımı) ve CSC (Viraj stabilite kontrolü) immobilizer ( elektronik motor kilidi ) gibi donanımları ile C1 şehirde güvenli, keyifli, bambaşka bir otomobil deneyimi paylaşıyor. C1, otomobil tercihleri kompakt B sınıfı ehliyet yönünde değişen alıcılarının ihtiyaçlarını maksimum seviyede karşılarken, kullanım rahatlığı, kolay park imkânı ve büyük yakıt tasarrufu ile mükemmel bir şehir içi otomobilinden beklenen tüm özellikleri bir araya topluyor.

Citroen C3 Özellikleri : Şubat ayında mağazalarda gösterime sunulan Yeni Citroën C3’te değişiklikler ve birçok farklılık kendini gösterdi. Yeni C3, makyajlı kasasıyla iç tasarımında kaliteli ön panel ve farklı krom aksesuarlarıyla özel bir görünümle karşımıza çıktı. Yeni C3’ün, motor ve ekipman seviyelerine göre farklılık gösteren Attraction, Confort ve Exclusive sürümleri mevcuttur. C3’ün exclusive versiyonunda yer alan ve sınıfındaki diğer otomobillerden farklılaşmasını sağlayan en önemli özelliklerinden birisi uzaktan kumanda ve görüş açısını maksimuma çıkaran “Zenith” ön camıdır. Ön camın açısının değişim göstermesiyle birlikte kullanıcılar hava şartlarının durumuna göre gökyüzünü dahi görebilri hale getirildi.

Citroen C4 Picasso Özellikleri : 5 ve 7 kişi olmak üzere ailelerin terci ettiği Citroën C4 Picasso da makyajlı seri olarak bilinmektedir. İstanbul Autoshow farında sergilenen modeller arasında yerini aldı. Yeni markası ve teknolojisi ile değiştirilen C4 Picasso ve C4 Grand Picasso’nun geniş görüş açısına sahip panoramik ön camı havadar bir iç alan sunarken, ön ve arka tarafta uygulanan yeni marka logosu ve ön tampondaki farların altına yerleştirilen LED ampulleri tasarımına farklılık getiriyor. Ayrıca aracta 3 tuşlu sustalı anahtar mevcuttur park halinde orta tuşuna basıldığında farklarının yandığı tek modeldir ki yine aynı şekilde dünya tercihi olan immobilizer sisteme sahip olan yüksek güvenlikli araç bu şekilde müsterilerine sunulmuştur.

Citroen Nemo Özellikleri : Nemo Combi, ön ve arka tarafta olan geniş koltuklarıyla kullanıcılarına hususi araç konforu sağlıyor. Ergonomik boyutları ile ticari araç piyasasına yepyeni bir tarz yaratan mükemmel tasarımı sayesinde Citroën Nemo’da rahatça yolculuk yapılabiliyor. Kompakt boyutlarıyla her türlü park alanına rahatça girebilen Citroën Nemo, çok sayıda aracın erişemediği manevraları rahatlıkla yapabilmektedir. Ayrıca citroen anahtarı için değişim yapan mühendistler bu aracta kilitleme butonuna basılı tutulduğunda açık kalan camların kapanmasınıda sağlamıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*