Tüm tanıtımlarımızda yaptığımız arızaların tümü bu aractada kendini göstermiştir. Citroen c2 aracım var  anahtarım deforme oldu, citroen c2 aracımın tuş takımı parçalandı, citroen c2 anahtarı düğmeleri delindi v.s sorunlarla sık sık karşılaşan istinye anahtar bu konudada çözüme ulaşmıştır.

2 Yıl garantili ve orjinal valeo ürünleri ile birlikte üretici standartlarındaki maximum kalite düzeyinden taviz vermeyen firmamız piyasadaki liderliğini korumaktadır. Citroen ve Peugeot yetkili servislerine oto anahtarı temin eden  ve yetkili müdürlerin teşekkürüne mağruz kalan istinye anahtar ucuz, kaliteli ve güvenli hizmeti sizlere sunmaktan büyük mutluluk duymaktadır.

Yeni aldığınız Citroen c2 modeli aracınızın yedek anahtarımı yok ? Çözümünüz sadece 15 dakikadır 15 gün değil, Fransadan sipariş değil bir çay içilecek kadar kısa bir süre içerisinde anahtarınız teknik servis ekibimizce hazırlanarak tarafınıza teslim edilir. Citroen c2 aracı olupta anahtar kabı veya tamamen kumanda kasası istiyacı bulunan müsterilerimize kargolu hizmetimiz vardır. Montajı gayet basit olup yukarıdaki resimlerle birlikte desteklenmiştir.

  • Citroen C2 Aracların Kayıp Anahtarını Hafızadan Silme ( Etkisizleştirme)
  • Citroen C2 Aracların mevcut arızalı kumandalarını tamir etme (Garantili)
  • Citroen c2 aracların anahtar ve kumanda kasaları ( orjinal valeo)

Gibi çeşitli sorun veya problemlerde firmamız sizlere kesintisiz hizmet vermektedir.