Fransız araçlarına mahsusdur elden düşünce veya apatmandan aşağı atılınca bozulmak, umarız başınıza gelmez bu tür problemler çünkü özellikle misafirlik sonrası unutulan ve balkondan aşağı atılan anahtarların defalarca bozulduğuna şahit olduk. Konumuzu başlamadan önece bu durum ile yüzleşen tüm müşterilerimize %100 garantili tamir imkanı veriyoruz.

Citorenlerin özellikle c3 serisinin uzaktan kumandalı anahtarı 2005 yılına kadar armut kafa diye tabir ettiğimiz ki yukarıda görseli mevcuttur bu şekilde kullanıcılara sunuldu. Bu ürün için kısaca bilgi vermek gerekirse dış yapısının devamlı parçalanıp delindiğini görmekteyiz fakat sadece bos kabı temin edipte yenilene bildiğini unutmayın. Akabinde ise bu tip araçlara gerek uzaktan kumandalı gerekse mekanik anahtar programlanır yani burda ihtiyaç sahibinin maddi durumuna göre vereceği kararla sorun giderilir.

Diğer bir ürün ise 2006 ve üzeri arabalarda citroen sustalı anahtar sistemine dönmüştür. Katlanabilir olan bu ürünün küçük, şirin olduğu gözlenmiştir. Fakat daha önceki sunumlarımızda yaptığımız gibi sorun yine aynı olup kapanmama, dilenme ve kopma arızarıyla tanınır ki bununda sadece boş kasası piyasada mevcuttur sadece devre değişikliğiyle ihtiyaç giderilir. Sonuca bağlayacak olursak her iki serininde uzaktan kumandalı olarak firmamızdan temini mümkündür. Ürünler orjinal valeo olup iki yıl garantilidir ki şunu özellikle belirmekte yarar var bu tür araçlara yan sanayi bir ürünün programlanması diğer bir değimle tanıştırılması söz konusu değildir.