Peugeot – Citroen

peugeot1Özen Elektronik Anahtar & Kilit Sistemleri Peugeot – Citroen Serisi Kumanda Deformasyonu olarak Kullanicilarin En Büyük Sıkıntı Ve Sorunlarından birtanesi Kumanda Deformasyonu Tuş Takımındaki Kopmalardan Kaynaklanmaktadır. Firmamızda Her Türlü Kumanda Tahribatı – Arızası – Tuş Takımı Kopmalarına Karşı Her Türlü Çözüm Mevcuttur. Peugeot – Citroen Serilerinde Yaşanan bu olay artık Özen Elektronik Anahtar Tarafondan Çözüme ulaşmış ve Müşterilerimize Sunulmuştur. Kesinlikle Servislere Çok Yüksek Ücretler Ödeyip Fransa`dan Kumanda Sipariş Etmeyin Artık Araba Kumandalarının Orjinal Kasaları Uygun fiyatlara Orjinal Olarak Sizlere Sunulmuştur. Ayrıca Kaybolan Yedek Anahtar Veya Kumandalarınız icin Her Türlü Kodlamalar Tarafımızdan Yapılabilir Sizden istenilen Sadece Ruhsat Sahibi Olmanızdır.

42 yorum

 1. peugeot 307 aracımın anahtarının kumanda kasası deforme oldu.sizden bu kasanın fiyatını ve orjinal kasa olup olmadığını öğrenebilir miyim? ayrıca bana kargo ile ödemeli olarak gönderme imkanınız var mı?

 2. citroen c3 orjinal anahtarı hayboldu bende yeni klit taktırmak zorunda kaldım orjinal anhatrını cıkarmak istiyorum yada yeni taktırfgım klitin kumandasının orjinal anahtara kodlanmasını istiyorum bana ne kadara maal olur

 3. peugeot 307 aracımın anahtarının kumanda kasası deforme oldu.sizden bu kasanın fiyatını ve orjinal kasa olup olmadığını öğrenebilir miyim? ayrıca bana kargo ile ödemeli olarak gönderme imkanınız var mı?

  Ayrıca yeni anahtar yaptırmanın koşullarını yazarsanız…Şimdiden teşekkürler…

 4. partner kumanda kabının fiyatını öğrenebilirmiyim.ayrıca parntner için sustalı anahtar yapılabiliyor mu yapılıyor ise fiyatını alabilirmiyim. ilginize teşekkürler.
  simdiden ii çalışmalar..

 5. 307 sustalı anahtarımı kaybettim yedek anahtarım var ama kumandalı değil yenisini çıkarabilirmiyiz maaliyeti ne olur? teşekkürler

 6. peugeot 206 marka aracımın kumandalı anahtarından 1 adet daha yaptırmak istiyorum bana malıyetı ne olur ve yaptırmak istersem nasıl bir işlem yürütücez

 7. Merhaba,
  Citroen Xantia sahibiyim aracı sahibinden alırken tek anahtarlı aldım ve elimde tek aynısından bir tane daha yaptırmak istiyorum maliyetini öğrenebilirmiyim. Ayrıca bunun için aracımı illa getirmem gerekiyormu ?

 8. citröen berlingo 2004 anahtar düğmeleri deforme oldu… sadece plastik kısmının fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim… trabzondan yazıyorum hatta sadece döğmelerin olduğu bölüm de benim işimi görür sadece ön bölümünü satıyormusunuz…. ve sustalı anahtar yapıyormusunuz bu model için… bunu yaparken orjinal devreyi mi kullanıyorsunuz yoksa yeniden devre mi oluşturuyorsunuz…

 9. citroen c3 aracın kumanda düğmeleri deforme olduğu için sadece kumanda kabına ihtiyacım var fiyatı hakkında bilgi verirmisiniz kargo ile gönderme imaknı varmı teşekkürler..

 10. Merhaba,
  2006 pejo 307 aracımın sustalı anahtarının dış kılıfını yeniledm fakat çindeki kartın butonları ve pil ayakları deforme oldu, sadece iç kartın yenilenmesi ve araca kodlanması ücretini gönderirseniz sevinirim.

 11. Merhaba 2008 model c3 aracımın kumandali anahtarinin tuslari calismiyor ve kasasinda deformasyon var. sizde bulunur mu? varsa fiyatını ogrenebilir miyim

 12. Şase nosu VF77N9HXC67648252 Citroen berlingo3 Combi SX 1,6 HDİ aracıma uzaktan kumandalı anahtar yaptırmak istiyorum.
  Ne yapmam gerek, Ücreti nedir ?

 13. Uzaktan kumandalı anahtarımın kasası ile iç kısmı tahrip oldu. sadece metal kısmı bendedir. kapıları açma işlevi görüyor. Yeni yaptırmak istediğim anahtar için faydası olurmu ? (Fiyat bakımından)

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*