Yeni yeni defalarca yaptığımız fakat online olarak duyurmadığımız araçlarıda elektronik ortama tanıtma kararı aldık. Yakıt sistemi Diesel olan bu arac Ticaretle uğraşanlar tarafından biraz daha fazla tercih edilmektedir. Sabahtan gece geç saatleri kadar dur durak bilmeyen bu otomobilin uzaktan kumandası belli bir zaman sonra malesef problem yaşatıyor. Dacia logan anahtar kabı değişikliğiyle hiç masraf etmeden, orjinalden şaşmadan ürünü sıfırlayabilirsiniz.

Gerek pantolon cebinin delinmesinden gerekse sivri olmasından rahatsızlık duyan otomobil sahipleri orjinal olarak katlanabilir modele dönebilmektedirler. Renault clio 3 sustalı anahtar direkt olarak bu araçlara programlanıp 15 dakikada teslim ediliyor. Kasgo ve sigorta şirketlerinde en ufak bir rahatsızlık kesinlikle duyulmuyor çünkü demir kısmı aynı, kumanda yazılımı aynı logolar zaten dacia ve renault ortak olarak her parçalarında gözle görünüyor. Kendi uzaktan kumandanız alınıp diğerinin içerisine koyulmuyor diğer modeller sizleri yanlış yönlendirmesin extra olarak bir adet daha sizlere taktim ediliyor.

İlerdeki günlerde Dacia Solenza hakkındada bilgiler vereceğiz ki zaten benzer bir konu olacak neden çünkü logan ve solenza ikiz denecek kadar birbirlerine yakındır. Hep aynı şeyi söylüyoruz ” immobilizer ” yine söyleyelim ilerde hata çıkarma, yolda bırakma, beyin yakma gibi kulaktan dolma bilgisiz kişilerin paylaştığı dedikodulara kesinlikle aldanmayın yapılan tüm uygulamalar yetkili servis cihazlarıyla gerçekleşmektedir. Bütün renault ve Dacia modellerini yukarıdaki görselde açık olarak paylaştık bütün araçlar icin bizimle iletişime geçiniz.