Archive for the 'Daihatsu Anahtari' immobilizer Anahtar

Daihatsu terios`a Sustalı Anahtar Yapıldı

Daha önce sektöre hizmet veren meslektaşlarımı dolaşan fakat derdine çare bulamayan müşterimizin ihtayacı yine tarafımızdan karşılanmıştır. Yukarıda açık olarak belirttiğimiz uygulama orjinalliği zerre kadar bozmadan gerçekleşmiştir. Telefonda yaptığımız görüşmede ehh birde siz deneyin bakalım diye telkinde bulunan fakat sonucu görünce inanamayan müşterimiz bir hayli memlun kalmıştır. Ekte görmüş olduğunuz daihatsu anahtarı`nın arkasında daewoo logosunuda espri mayetinde vidanın görünmemesi için koyduk nedeni iste bu tür uygulaması bulunmayan aracın logosunun olmayışıdır. Biz bu tecrube ile artık bu sistemi tüm Türkiye`ye yapacağız dolayısıyla logosunuda hemen distribütöre sipariş geçtik. İlk defa yaptığımız bu tasarım gerçekten güzel, şık ve estetik oldu. Bir marka ve klasik haline gelen firmamız sizlerden gelen olumlu yorumlar, yaparsa onlar yapar şeklindeki diyaloglar ve çeşitli internet sitelerinde konu yapıp bizden bahsaden herkese teşekkürü borç biliriz. Unutmayınız ki sizleri hiç bir zaman yalnız ve yarı yolda bırakmayız her daim yaptığımız işlerin garantili olduğunu tekrar tekrar hatırlatırız.  Bu vesile ile oto anahtarı ve daihatsu modellerine sustalı anahtar icin bizimle iletişime geçmeniz rica olunur.

Daihatsu Anahtarı

Daihatsu oto anahtarı için aracınız ile gelmenize gerek yoktur. Ruhsat fotokopisi veya aslı ile aracın sahibi olduğunuzu belgelemeniz taktirde yeni çıkan programlarımızla daihatsu anahtarı 5 dakika içerisinde resimde gördüğünüz gibi orjinaliteden taviz vermeden yapılmalıdır. İstinye anahtar olarak gelişen teknolojiyi yakından takip ederek mühendistlerin çıkardıkları program ve makinaları müsterilerimize daha iyi hizmet verebilmek adına yeniliyoruz. Daihatsu anahtarı için yetkili servis aracılığıyla yüksek ücretler ödemeden çok daha makul fiyata anahtarınızı yapabiliriz. Türkiye`nin her yerine korgolama islerimiz vardır.

Daihatsu Terios Anahtarı

istinye Oto Anahtari & immobilizer Kilit Sistemleri 0532 637 79 15 Tüm Daihatsu Araçların Yedek Anahtar Sorunu Firmamızda Çözülmektedir. Daihatsu Terios v.s Tüm Modellerin Anahtarı Tamamen Dahi Kayıp Olsa Kontak Anahtari Tarafımızdan Yapılır. İmmobilizer Sisteme Sahip Olan Bu Araçları Kesinlikle Yedeksiz Kullanmamanız Gerekmektedir. Kaskolu Herhangi Bir Aracın Çalınması Durumunda Araç Sahibi 2. Anahtarı Gösteremediği Taktirde Kaskodan Hiç Bir Hak Talep Edemez. Daihatsu Kontak Anahtarı Yaptırmanız icin Ruhsat Sahibi Olmanız Gerekmektedir.

Artık Daihatsu araç sahipleri otobüs, metro veya toplu taşıma araçlarını kullanarak iş yerimize gelerek yedek kopyalama yaptırabilecekler. Gelişen cihazlarımız ile yazılımlarımız şuanda bu imkanı saglıyor. Artı olarak yine yeni bir bilgi ekleyecek olursak Daihatsu arabaların modeli ne olursa olsun adet olarak fazla oldugu icin örnek veriyorum Teiros sahibi bir kişi piknik yaparken veya plajda yüzerken arabasının uzaktan kumandasını kayıp etti arabada kilitli kaldı hiç önemli değil istanbul`un herhangi bir semtindeyseniz mesela Şile – Bayrampaşa – Şişli – Maslak – Kagıthane – Eyüp – Alibeyköy – Arnavutköy – Bebek – Ulus – Etiler – Nişantaşı – Emirgan – Sarıyer – Kavacık – Beykoz – Pendik – Kurtköy – Sultanbeyli – Kartal –  Kadıköy – Üsküdar – İkitelli – Ümraniye – Çekmeköy – Çamlıca – Ortaköy – Nişataşı – Teşvikiye – Beşiktaş ile Taksim başta olmak üzere vale hizmeti bulunan cafelere hizmetimiz bayram tatili boyunca devam etti. Bu tip içinden çıkılmayan durumlarda bizleri ayın nöbetci servis elemanlarımızla 24 saat pazar günü dahil hizmetinizdeyiz.