Daihatsu terios`a Sustalı Anahtar Yapıldı

Daha önce sektöre hizmet veren meslektaşlarımı dolaşan fakat derdine çare bulamayan müşterimizin ihtayacı yine tarafımızdan karşılanmıştır. Yukarıda açık olarak belirttiğimiz uygulama orjinalliği zerre kadar bozmadan gerçekleşmiştir. Telefonda yaptığımız görüşmede ehh birde siz deneyin bakalım diye telkinde bulunan fakat sonucu görünce inanamayan müşterimiz bir hayli memlun kalmıştır. Ekte görmüş olduğunuz daihatsu anahtarı`nın arkasında daewoo logosunuda espri mayetinde vidanın görünmemesi için koyduk nedeni iste bu tür uygulaması bulunmayan aracın logosunun olmayışıdır. Biz bu tecrube ile artık bu sistemi tüm Türkiye`ye yapacağız dolayısıyla logosunuda hemen distribütöre sipariş geçtik. İlk defa yaptığımız bu tasarım gerçekten güzel, şık ve estetik oldu. Bir marka ve klasik haline gelen firmamız sizlerden gelen olumlu yorumlar, yaparsa onlar yapar şeklindeki diyaloglar ve çeşitli internet sitelerinde konu yapıp bizden bahsaden herkese teşekkürü borç biliriz. Unutmayınız ki sizleri hiç bir zaman yalnız ve yarı yolda bırakmayız her daim yaptığımız işlerin garantili olduğunu tekrar tekrar hatırlatırız.  Bu vesile ile oto anahtarı ve daihatsu modellerine sustalı anahtar icin bizimle iletişime geçmeniz rica olunur.

23 yorum

 1. 2005 TERİOS ARABANIN ANAHTARINI SUSTALI ANAHTAR YAPABİLİRMİSİNİZ BİRDE ARABANIN KUMANDASININ YEDEĞİNİDE YAPMAK İSTİYORUM MÜMKÜN OLURMU NEKADARA MAAL OLUR

 2. 2007 model daihatsu terios gold modeli aracım var.tek anahtar var.sustali modele çevirmek istiyorum.ne kadar maliyet çıkar ve neler gerekli teşekkürler.

 3. Terios ile sirion aynı anahtar yapısına sahip kardeşimde 2008 terios bende 2007 sirion var ikimizde sustalı anahtar yaptırmak istiyoruz. Fiyatı nedir acaba

 4. merhaba,

  2007 model daihatsu terios aracımın orj kumandalı anahtarı kayboldu.yedek anahtar mevcut.orj anahatarım için sustalı model ve ımmobılızer kodu değişimi için ücretiniz ne kadardır?

 5. Merhaba; yanıtlarsanız sevirim. 2008 model terios aracımı 2 sene önce aldım. Aldığımda tek anahtarı vardı. Geçenlerde de kumanda plastiğini kırdı oğlum. Küçük bir poşete koyup cebimde gezdiriyorum, haliyle sıkıntı oluyor. Yeni bir anahtara ihtiyaç var yani ancak yeni anahtarın sustalı olmasını istiyorum. Ayrıca da bir sustalı da yedek olmasını istiyorum. Mümkünmüdür, mümkünse fiyat bildirirmisiniz.

 6. Merhabalar,
  Daihatsu terios 2008 model aracım var. Uzaktan kumandanın anahtar tutatacağı kırıldı. Sustalı anahtar yaptırmak istiyorum. Bunun için fiyat bilgisi alabilr miyim? Birde ne yapmam gerekecektir. Yedek anahtarım yok.

 7. İyi günler. Daihatsu-Terios 2007 model aracımın uzaktan kumandalı anahtar’ını sustalı yapmak için fiyat teklifi alabilir miyim?

 8. Levent bey Daihatsu terios sustalı anahtar ücreti değişmedi senelerden beri aynı mailinize bilgisini yolladık ürün şuanda istanbul, Edirne, Zonguldak, Kastamonu, Karabük, Giresun, Malatya, Gaziantep, Adıyaman, Kars, Ardahan, İzmir, Balıkesir, Kocaeli, Adapazarı, Sakarya ve sayamadığım bir çok ilimizde kullanılmaktadır.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*