Elektronik Anahtar

Elektronik Anahtar , Aracın Ateşlemesine Yardımco olan motor kilididir. Elektronik Anahtar çıkarıldıktan sonra motorun elektronik kilitlenmesini sağlar. Ancak ve Ancak bu aracın kendi anahtarı kullanılarak , Anahtar Üzerinde Bulunan Çip şifre gönderildikten sonra, motorun tekrar çalışmasına izin verir.

İmmobilizer ve Elektronik Sistem Oto Kumanda – Garaj Kumandası – Bariyer ve Kepenk Kumandası – Elektronik Anahtarlarınız Programlanıp Sizlere Teslim Edilir.

Otomobil immobilizer elektronik anahtar yapılır. Bu İşlemlerde Ruhsat Sahibi Olmanız Şarttır. ) Orjinal ve Orjinal olmayan oto kumandaları ve Garaj kumandaları Tarafımızdan Kodlanır. Her Elektronik Anahtar Yapılır ve Otomobıbilleriniz zarar görmeden açılır çilingir hizmeti verilir Araçların iç kilit tamiri yapılır. Bozulan Yıpranan Deforme Olan Elektronik Anahtar ve Oto Kumandalarınız Tamir Edilir.

6 yorum

  1. Selamlar: ben kayseriden yazıyorum 2002 model opel c kasa corsa yeni aldım. fakat orjinal uzaktan kumandası çalışmıyor. bir anahtarcıya götürdüm aracı bilgisayara bağladı kodlarını birbirlerine uydurmak için çalıştı fakat başaramadı. bilgisayar üzerinden kumandaile aracın merkezi kilidini rahatlıkla açıp kapatabiliyor fakat kumanda ile mümkün olamıyor. en sonunda anahtarınız sinyal göndermitor deyip kestirip attı. Bunun tamiratı mümkünmü? eğer değilse yenisinin yapımı nasıl olur malum kayseriden gelmek çok zor birde maliyeti hakkında bilgi verirsenin çok minnetttar olurum. hayırlı günler.

  2. 2004 model polo basiclıne arabam var.kumandasında 1 düğme ve lamba gibi bişey var ama arabayı açmıyor.uzaktan kumanda değil diyorlar.gerçekten uzaktan kumanda değilmi.değilse 1 tane uzaktan kumandalı yedek anahtar yapsanız maliyeti ne olur.servisler çok pahalı

  3. Şuayip Bey Volkswagen Polo Anahtarı üzerinde Bulunan Tek Tüğme Sadece Anahtarın üstünde bulunan küçük lambayı yakmaya yarar aracınızı açıp kapatamazsınız. Aracınıza Alarm sistemi veya sadece uzaktan kumanda sistemi taktırarak aracınızın kapılarını uzaktan açıp kapatabilirsiniz.

  4. iyi günler..99 model fiat palio 1.4 sahibiyim..anahtarımı kaybettim yedek anahtarla aracı kullanıyorum..bir anahtar daha yaptırmak istiyorum..bendeki yedek anahtarı size gönderirsem işlem ne kadar sürer ve maliyeti ne kadar olur birde aracımda immobilezer varmı bilmiyorum ilginize teşekkürler…

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*