Archive for the 'Fiat Anahtari' immobilizer Anahtar

Fiat Egea yedek anahtar

Yenilikleri bünyemize kattığımız andan itibaren hemen bilgisayarımın başına geçiyor sizlere elimden geldiği dilimin döndüğünce sağlıklı bilgiler paylaşmak istiyorum. Şimdiye kadar Fiat Egea sahibi olan müşterilerimize biraz daha bekleyin yakın zamanda lisansı çıkacak yetkili servislere yüksek faturalar ödemeyin diyerek beklettim. Distribütörümüzden mailimize gelen bilgilerde Fiat Egea anahtar kopyalama ve yedek yapılma prosedürünü gördüm. Derhal online güncelleme bilgilerini bizimle paylaşın bekleyen insanlar var diyerek cevabımı yolladım. Yaptığımız işin gerekliliğinin yanı sıra insanlığa güzel hizmetlerde bulunduğumuz memnuniyet mesajlarında aşikar şekilde bellidir. Daha önce dinize düşen Fiat Egea anahtar onarımı yaptım elektronik devresinin Grande Punto ve Fiat Linea ile farklı olmadığından kendi kendime bizim mühendislerimiz bunu çözer diyerek söylenmiştim.

Fiat Egea anahtar fiyatı nedir bilgi verirmisiniz ?

Programın yayınlandığını yeni öğrendim şuan için fiyat veremiyorum lütfen bunun için telefon irtibatına geçin fakat yine ortalama ikiyüz yetmişbeş ila üçyüz lira gibi olacağını düşünüyorum.

Fiat Egea anahtar kabı satışları başladımı ?

Şuanda Fiat Egea yedek anahtar olarak hizmet verebiliyoruz orjinal temin edebiliyorsunuz fakat bir kaç ay sonra kumanda kabı stoklarımızda olacak yazıyı okuduğunuzda belkide stoklarımıza girmiş olacaktır.

Fiat egera anahtarı yapısal olarak yukarıda söylediğim gibi Grande Punto modeliyle aynıdır dış kasasındaki makyaj sizi yanıltmasın yine aynı şekilde su teması olduğunda veya yüksekten düşdüğünde arabayı çalıştırmaz. Onlarca bu şekilde mağdur olan insanları kücük onarımlar sonucu memnun ettik. Ancak Fiat Egea modellerinin immobilizer programı uzaktan kodlamaya izin vermiyor o nedenle şuanda sadece istanbul ve çevresi illere yardımlarımız olacak.

Ayrıca yine diğer arabalarda olduğu gibi tamamen kilitli vaziyette otapark, plaj veya farklı yerlerde mahsur kalan Fiat Egea sahipleri bulundukları yerden konum paylaştıkları taktirde gelip aracı çalıştırabiliriz. Verilen hizmette yetkili servisin yüksek fiyatları, çekici külfeti ve zaman kaybını göz önünde bulundurursak sanatımızdan gurur duyuyoruz.

Fiat egea anahtar kılıfı satışınız var mı ?

yani diğer bir adıyla koruyucusu şuanda yurtdışı sitelerinde var ülkemize girişleri biraz sorun teşkil ettiğinden bireysel olarak sipariş etmenizde yarar var lakin yinede bize bir sorun ara ara distribütörlerde görünce hemen bizlerde bünyemize malzemeleri çekiyoruz.

Fiat Egea uzaktan kumanda pili 2032 olup onunda değişim videosunu bir kaç hafta içerisinde video çekip sizlere göstereceğim.

Faydalı bağlantı

Fiat Anahtarı

Fiat Linea Uzaktan Kumandalı Anahtar

fiat linea anahtarı

Sarı plakalı taksilerin, İlaç pazarlamacılarının ve çeşitli şirketlerin personellerde sıkça rastladığımız Fiat Linea modelinin uzaktan kumandalı anahtar yapılması büyük bir problemdi. Arıza, kayıp ve çalınma durumlarında yetkili servislerden 550 T.L gibi bir ücretle sipariş edilen bu bedeller zimmet sahibi kişiden tahsil ediliyordu. Bu durumu bertaraf ettik artık önümüzdeki süreçte otomobilleri yetki belgeleriyle birlikte şirketimize gönderdiğinizde programlaması dakikalar içerisinde bitecek. Vatandaşlarımızın bazıları doğal olarak endişe duyuyor tamam yaptırdık yolumuza devam ediyoruz fakat ya birinin eline geçtiyse kapının önünden göterürlerse otomobili biz ozaman çok zor durumda kalırız.

Böyle bir açıkla iş  yapmamız söz konusu bile değil eklediğimiz Fiat linea anahtar haricinde birde varsa yedek arabanın beyninde kayıtlı tutulur diğerleri bloke edilerek karantinaya alınır. Ayrıca Fiat Linea modellerine kumandasız yedek yapılabilir örneğin şöför kullanacak kumandasız olsada olur kapıdan açsın kapatsın ne olur yani diyenlerimizde var onlarada hizmetimiz maliyeti düşük işlevi büyüktür. Kullanmak istediğinde uzaktan değilde kapıya sokar merkezi kilit açıldıktan sonra kontak çalışır yani olağandır. Günümüz şartlarında sık sık rastladığımız bir diğer olaylardan biriside arabanın çalışıp kumandanın devre dışı kalmasıdır.

Burada fiat liena uzaktan kumanda tamiri devreye giriyor elimizdeki yedek ve  çıkma parçalarla garantili onarım sözü veriyoruz. Şu ana kadar aklımda kalan bazı illerimizden ( Karabük, Kastamonu, Zonguldak, Adana, İskenderun ) çeşitli yerlerden kargo aracılığıyla gönderilen ürünleri arabaya ihtiyaç duymadan sağlıklı çalışır hale getirdik. Can alıcı bir kaç problemden daha bahsettikten sonra huzurlarınızdan ayrılacağım. Malesef Fiat Linea uzaktan kumanda pil yuvası tırnağın biraz mukavemetsiz olmasından dolayı düşebiliyor sırıf  bu hastalıktan dolayı bir çok insanın yeni kumanda sipariş ettiğine sahit oldum. Fiat uzaktan kumanda pil yuvası içinde yardım verdiğimizi lütfen unutmayınız. Mesela şurada yararlı olacağını düşündüğüm bir konu var orada biraz daha detay vermişiz daha farklı bilgiler gerekiyorsa lütfen iletişime geçiniz.

 

Fiat ducato yedek anahtar

13.06.2012 Çarşamba günü gece saat 01:00 sularında İstanbul Beykoz`dan tarafımıza bir telefon açıldı sahil tarafına piknik ve yüzmek için giden Bahtiyar bey Fiat ducato aracının anahtarını denize düşürmüş saatlerce arama yapmışlar fakat herhangi bir sorun elde edememişler. Telefonda yaptığımız görüşmenin ardından hemen dükkanımıza gelip ekipmanlarımızı aracımıza yerleştirip Beykoz`a doğru yola çıktık. Fiat Ducato kilitliydi önce aracı açmalı daha sonra kapının kilidi sökülüp şifleri okuduktan sonra immobilizer kopyalama yapmamız gerekiyordu.

Beykoz`a vardık otomobilin kapısını açıp beynini söktükten sonra müşterimizin evine geri döndük uzatma kablolar ve aydınlatmaların yardımıyla gerekli müdahaleleri yaptık aracın başına dönüp bakalitleri topladık Ducato`yu çalıştırdık.   2007 yılından beri Fiat Ducato yedek anahtar yaptırmayı düşünen müşterimizin nekadar zor durumda kaldığını sanırım anlayabilmişinizdir. 48 Cripto megamos cam çip özelliği bulunan bu otomobil gerçekten büyük işçilik ve uğraş sonrası normale dönüyor.

Normal şartlarda dükkanımıza gelip 15 dakika ziyarette bulunsanız cebinizden çıkacak ücret tamamen kayıpken ücretten 4 kat daha az çok daha kısa sürede olacaktır. Karşılaştığımız bir çok olayı sizlere duyuruyor sizleri kendimize ortak ediyoruz bir kişiye dahi faydalı olsak bu bize yeter bu politikadan hiç ödün vermedik. Yetkili servislerde en uygun Fiat anahtarı yaklaşık 290 t.l civarındadır biz bu ücretlere tamamen kayıp olan arabalara hizmet ediyoruz aradaki uçurumun kıyasını tabiki sizlere bırakıyoruz. Devamini Oku»

Fiat Punto Evo anahtar

Yaklaşık olarak bir haftadır sizlerden gelen sorulara cevap veriyor yeni bildirimlere vakit bulamıyorduk. Yakın bir dostumun Punto Evo satın almasının ardından bu konuyuda açıklık getirmek istedim. Hepimizin bildiği gibi iki çeşit Punto modeli vardır bunların biri Grande diğeri ise Evo en son maklajlanıp satışa sunulan bu aracın içi gerçekten diğerine nazaran çok daha kaliteli ve konforlu bunu tartışmaya gerek duymayıp hemen geçiyoruz.

İkinci el alındığından dolayı Fiat Punto Evo araç arkadaşımıza kullanma klavuzu ve yedek anahtar olmadan teslim edilmiş oda bizim yakınımız olduğu için çok fazla önem duymamış iyide olmuş. İlk defa Punto Evo anahtar dükkanımızın önünde kumandası ile birlikte kopyalanarak başarılı bir şekilde test edildi. Programını almıştık fakat test etmeden kullanmadan hiç şekilde duyuru yapmadığımız için kısmet bu güne denk geldi.  Punto Evo kumanda kabı üretildiğinden dolayı müşterilerimize alternatif sunarak hizmet veriyoruz mavi, kırmızı, sarı, siyah tarzınıza uygun hangisiyle onu seçmeniz gayet mümkün. Devamini Oku»

Renkli Fiat anahtar

Renkli fiat sustalı anahtar hizmeti resmen başlamış bulunmaktadır. Yeni DobloFiat 500 ve Punto Evo gibi piyasada sıkça karşılaştığımız otomobillerin sahipleri ne hikmetse araçlarının rengine göre ürün istiyorlar bizde bu açığı zamanında kapattık. Yukarıda görmüş olduğunuz renkli fiat sustalı anahtar modellerinden biri sizin olabilir bu sadece uzaktan kumanda ve immobilizer aktarıldığında hemen kullanıma başlayabileceğiniz bir ürün olan renkli fiat anahtarı kolay montajıylada benim gözümü doldurmuştur.

Biliyorsunuz Grande Punto modeli tombuldur yani Evo modelinden biraz daha kaba ve kalındır bir kaç defa renkli dönüşüm için ricada bulunan müşterilerimize bu hizmeti verememiştik ancak otomobilleri ile birlikte geldiklerinde bu ürünü araca tanıştırabiliriz bunuda ek bir bilgi olarak sizlere verelim. Evvelce sadece yedek fiat anahtar konusunda isteklere cevap verebiliyorduk şuan ise sıfırdan uzaktan açıp kapatılacak şekilde cihazlarımızla programlıyoruz.

Zamak malzemeden diğer bir anlamı tutya dediğimiz demir tozu karışımından imal edilen bu ürünün susta mekanizması yaklaşık 8 ay sonra laçkalaşıyor yerinde durmayıp açılmaya yüz tutuyor.  Ozaman değimi yerindemi bilmiyorum bir bıçak gibi açık kalıyor buda ne cep bırakıyor ne cüzden hepsine zarar veriyor. Bizlerde buna karşı kasa ürettik ürettiğimiz kasalarıda renklendirdik iki isteği bir arada çıkartmış olduk.

Hemen herkesin aklına takıldığını düşündüğüm bir soruyu cevaplayıp konumuzu bitirmek istiyorum. renkli Fiat kumanda kasası diğer adı renkli Fiat sustalı kumanda kabı değiştirildiğinde tekrar kodlama veya kopyalama gerekmiyor hatta burada arabayı bağlayan bir durum söz konusu değil örnekle sabitleyek olursak bu durum bir insanın gömlek değiştirmesi gibi bişey yanı tamamen organiktir. Konumuzu kapayor aklınıza takılan sorulanızı iletmenizi sabırsızlıkla bekliyoruz. Hoşçakalın

Sonraki sayfa »